Jump to content
Dogomania

KWP w Kaliszu


Joanna G

Recommended Posts

W niedzielę odbyła się wystawa w Kaliszu.

[B][SIZE=3][COLOR=blue]NATALIE WOOD Gandamak [SIZE=2][COLOR=black]występująca w klasie pośredniej otrzymuje swój kolejny [SIZE=3][COLOR=blue]CWC , NDSwR [SIZE=2][COLOR=black]oraz w porównaniu z psem [SIZE=3][COLOR=blue]BOB :) :multi: :multi: :multi: :cool2:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[COLOR=black]Oto kilka fotek z tej wystawy .[/COLOR]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/291/f3b3a6bb733f607e.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/291/1eabe0e5859d91a9.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/233/ff1c4ae9b55d5040.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/232/1007fc652fc29085.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fart']a ja mam pytanie - czy twoja suka Joanno G wystapila juz w naturalnych barwach, czy tez dalej prezentujesz ja w odcieniach fioletu - w Lesznie rzucilas mnie na kolana tym awangardowym kolorem...[/quote]


Fart nie rozumiem twojego idiotycznego pytania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oskarżasz mnie o farbowanie psa czy co ?????????????
Natala występuje w swoim naturalnym kolorze , a jeśli masz problem z odróżnianiem kolorów i nie wiesz jak się wybarwia Natalka to odwiedź dobrego okuliste !!!!!!!!!!!!!! Mysle że w tej twojej cudownej Francji nie brakuje specjalistów .Chyba że cierpisz na daltonizm , to już ci nic nie pomoże !!!!

To ze swoje psy musisz farbowac ,to już nie moja sprawa ,moja Natalka ma swój naturalny kolor , jeśli chcesz mozesz sobie pobrac próbki włosa do badania ,ale sama za to zapłacisz a potem będziesz mnie publicznie przepraszać za swoje oskarżenia ,które są bezpodstawne .

Masz swoje super multi championy ,to zajmij się ich kolorem.

[quote name='k.iwona']Joanno znasz pełna stawke i wyniki z Kalisza?[/quote]


Iwona nie mam w tej chwili katalogu , ale napisze co pamietam .

W psach wystepował ONE BLACK BOY Karmazynowy Błekit - klasę napisze jak odzyskam swój katalog ,ale chyba otrzymal CWC ,bo stanął z nami w porównaniu o wybór rasy.

A z suk była jeszcze w klasie otwartej INDISTINGUISHA BLE IDEA Varius Avis ona równiez otrzymała CWC.

Bylo coś jeszcze zgloszonego mlodego z hodowli Complement ,ale nie dojechało na wystawę , uzupełnię po otrzymaniu katalogu ,jak się nazywał ten afgan.

Link to comment
Share on other sites

Kilka foteczek pozostałych afganów z Kalisza :

IZZY czyli INDISTINGUISHA BLE IDEA Varius Avis

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/232/739a6d1a1a7c898d.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/291/8857740fed3ca061.jpg[/IMG][/URL]

Oraz piesek ONE BLACK BOY Karmazynowy Błękit

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/232/d8961e29b0e3b2c9.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Joanno
Dziękuję za stawke black boy im starszy tym ładniejszy jeśli stał do porównania to na 100% otrzymał najlepszego psa w rasie - gratulacje dla włascicielek.
Zazwyczaj nie wtrącam sie w nie swoje potyczki słowne ale tym razem zmienie zasade i musze ci Joanno powiedzieć ze nie podoba mi sie twój ton wypowiedzi do Lidki . Czyta mi się to żle i mam wrazenie że to nie Lidka ciebie a ty atakujesz Lidke.
Co do Leszna to jak Lidka znajdzie tego okuliste to i ja zkorzystam bo ja też widziałam w Lesznie kolor fioletowy zwłaszcza na łapkach i powiem ci ze totalnie bym nie zwróciła na to uwagi gdyby nie wystep Natali na młodym prezenterze i głosy widzów zastanawiąjacych sie nad fioletowym umaszczeniem prezentowanego afgana.
Nie rozumie dla czego poczułas sie az tak dotknięta wypowiedzą Farta ?
W jednym sie z toba zgadzam [B]Lidka ma te swoje Multi Championy[/B] och ma im mam nadzieję że do tego elitarnego grona dołacza również dwa samce które pozostaja nasza wspólna własnością .
I na koniec w kwesti informacyjnej DALTONIZM jest związany z chromosomem Y - kobiety na to nie chorują z racji posiadanego genotypu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='k.iwona']Joanno

Zazwyczaj nie wtrącam sie w nie swoje potyczki słowne ale tym razem zmienie zasade i musze ci Joanno powiedzieć ze nie podoba mi sie twój ton wypowiedzi do Lidki . Czyta mi się to żle i mam wrazenie że to nie Lidka ciebie a ty atakujesz Lidke.
Co do Leszna to jak Lidka znajdzie tego okuliste to i ja zkorzystam bo ja też widziałam w Lesznie kolor fioletowy zwłaszcza na łapkach i powiem ci ze totalnie bym nie zwróciła na to uwagi gdyby nie wystep Natali na młodym prezenterze i głosy widzów zastanawiąjacych sie nad fioletowym umaszczeniem prezentowanego afgana.
Nie rozumie dla czego poczułas sie az tak dotknięta wypowiedzą Farta ?
[/quote]

Iwona widzę że i ty chyba masz problemy z oczami hehhehee.
Możesz sobie podejśc w Szczecinie do mnie i Natalki i pokazać mi fiolet na jej łapach ,bo ja uwierz za żadne skarby świata nie widze tu koloru fioletowego.Widze rozjaśniającego się afgana ,który na łapach i na przedpiersiu ma w tej chwili srebrny kolor ,a że widzicie fiolet to ja nie wiem jak hehehhehee.

Gdybym miała ufarbować afgana ,to uwierzcie mi obydwie ,ze są znacznie ciekawsze kolory ,naprzykład zielony (takiego psa jeszcze nie widziałam) albo czerwono -pomarańczowy ,tez Natalce było by w tym do twarzy.A jak sie nie spodoba to pomysle o niebiesko-żółto-zielonych pasemkach hehhee.

Ja nie atakuje Fart , nie w moim to stylu ,a to że ona notorycznie prowokuje (nie tylko na dogo) to juz każdy wie.Ja tylko się bronie ,bo nie pozwole zeby ktos pisal idiotyzmy na temat moich psów.Jeśli ktoś mi wytknie prawde ,to prosze bardzo ,przyjme ,ale nie takie bzdury . Jako że znasz Państwa Kavalów i jesteś z nimi w miłym kontakcie ,prosze napisz emaila i poproś o fotki Franka w wieku jego wybarwiania :) Może zobaczysz tez w tych fotkach fioletowego Franka .
I w ten sposób zakończę ta idiotyczna dyskusje o fioletowym kolorze mojej Natalki.Nie ten dział :P

Mam nadzieje ,ze moim "fioletowym" afganem bedę się mogła w tym dziale pochwalić po sobotniej wystawie w Szczecinie .

Link to comment
Share on other sites

Po sobotniej wystawie raczej nie będzie się czym chwalić na tak skompo obsadzonej wystawie międzynarodowej jeszcze nie byłam ( ale będę na wystawie Szczecińskiej). Jeśli ktos nie wie to zgłoszonych jest 4 afgany 2 psy i 2 suki . Nie zdziwiłabym sie gdyby sedzina nie przyznała zadnych wniosków. Bardzo jestem zaskoczona taki małą stawką ta sędzina już sędziowała nas w tym roku i stawka była mocna ,przyjechało wiele doskonałych Championów.
Co do koloru włosów natalki - nie ma on dla mnie znaczenia na pewno nie podejde żeby go sprawdzac. Nie nie mam problemów z oczami ani z zadna inną cześcia ciała - okaz zdrowia - zabić mnie moze tylko społeczna gangrena.

Link to comment
Share on other sites

Joanno G przepraszam, że się wtrącę ale chyba to też jest kwestia światła bo oglądałam
galerię u Ciebie na stronie i przy pyszczku tez mi się rzucił w oczy kolor fioletu, a jak się ktoś wgłębi w kolor czarny intensywnie czarny duża część kobiet mając farbowane czarne włosy pod światło będzie poświata fioletowa, to samo może być u psa jeśli zaczyna się rozjaśniać przy dość intensywnym świetle...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...