Jump to content
Dogomania

Szczeniak i jego starsza siostra we wspaniałych domkach na dobre i na złe:)


IKA & SONIA

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniła wczoraj do mnie mama Fur_is_dead. Mówiła, że Sonia owinęłą całą rodzinę wokół palca, śpi na poduszce swojej pani :loveu::loveu::loveu: Z apetytem bywa różnie i wtedy jest zachecana z ręki:evil_lol: Jednym słowem sunieczka wygrała najszczęśliwszy i najwspanialszy domek pod słońcem:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

niestety. początkowo mieli w ogóle wyrzucić wolontariuszy. teraz zostało ich tylko 10, bo reszta była mniej więcej w moim wieku. co do Soni to dzisiaj zauważyłam, że boi się wystrzałów. na spacerze słyszałam wystrzały. kiedy kilkakrotnie się powtórzyły, Sonia wpadła w histerię. zaczęła ciągnąć i biec w stronę domu. niosłam ją na rękach bo bałam się, że się udusi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fur_is_dead']niestety. początkowo mieli w ogóle wyrzucić wolontariuszy. teraz zostało ich tylko 10[/quote]

Wiesz co, skandal po prostu ! :angryy::-o Tyle młodych osób chce dobrowolnie, bezinteresownie pomagać, a tu takie prawo ! :shake: Szok po prostu !
(PS. ja też jestem przed szesnastką ;) mam 14 l...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fur_is_dead']tez mam 14 lat. a wolontariusze sa w schronisku tylko raz w tygodniu. i przez to ograniczenie wieku tylko 100 z 200 psow jest wyprowadzanych :-([/quote]

Nie mam słów do tego... :angryy: raz w tygodniu i jeszcze powyżej 16. lat :shake: Koszmar. A cierpią na tym psy, a nie władze miasta...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...