Jump to content
Dogomania

Skalne miasto - Czechy


leepa

Recommended Posts

Nie wiecie czy można tam z psem? Jest to rezerwat ścisły. Ale chyba nie park narodowy. Może ktoś był?

A może ktoś zna po prostu czeski? :D Bo znalazłam taką stronę:

[url]http://www.teplickeskaly.com/index.php?option=com_content&task=view&id=41&Itemid=75[/url]

na końcu pisze "pes"- przetłumaczyłam i wyszło mi "pies". Z tego co rozumiem to opłata za wstęp. Czyli może? :D

Link to comment
Share on other sites

Daaawno temu (czyt. jakieś 4-5 lat) byłam w Skalnym mieście i widziałam 2 różne osoby z psami - czyli najwidoczniej można tam śmiało z psem wchodzić :) Skoro nawet w cennikach jest o psach :) Weź tylko na wszelki wypadek jakiś kaganiec gdyby się czepiali ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Byłam w Skalnym Miasteczku w tym roku. Z psem oczywiście. :multi:
Było naprawdę sporo psów. Jedyny wymóg to prowadzenie psa na smyczy, nie wspominają nic o kagańcach.
Bilet dla psa koszuje 12 koron, w tej cenie dostaje się jeszcze torebkę papierową na psie kupki. :cool3:

Prawie przez całą trasę płynie strumyczek, więc psy zawsze mogą się napić, popluskać, ochłodzić w gorące dni. :p

Czesi bardzo pozytwnie podchodzą do turystów z psami.
Jakby ktoś chciał to mogę polecić fajną restaurację koło Skalnego Miasteczka, gdzie można smacznie zjeść, nawet niedrogo, z właścicielem można się dogadać po polsku i psiaki są mile widziane. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...