Jump to content
Dogomania

Royal Canin Sensible - czy ktoś zna tą karmę?


Taverney

Recommended Posts

Jak w temacie.
Mam psiaka niejadka i chcę przejść z Eagle Pack na RC Sensible. Może ktoś zna tą karmę i może powiedzieć czy jest dobra dla psiaka?, jak po jej stosowaniu wygląda sierść i czy nie było jakiś problemów gastrycznych? Warto ją kupić na próbę, powiedzmy kilogramowe opakowanie na początek? Czy może lepiej zainwestować w coś innego dla małego, 1,5 rocznego i bardzo ruchliwego psa?

Link do produktu:
[url]http://www.royal-canin.pl/index.php/psy_produkty/88[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja przez dłuższy czas karmiłam moją sukę Sensible wersją Maxi. Był to jedyny pokarm, który moja suka jadła. Nie chciała nic kompletnie. Nawet na gotowane po kilku dniach patrzyła bokiem. RC zjadła chyba z 7 worków pod rząd. Wyglądała bardzo ładnie. Ostatnio po Acanie i Pro Planie znów wróciłam do RC Sensible. Już po kilku dniach zniknął brzydki zapaszek z pyska. Jak dla mnie bardzo fajna karma, szkoda tylko, że taka droga. :-(

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem jedna z lepszych karm dla psów "niejadków"...
Posiada więcej skladników zapachowych i smakowych dla przekonania wybrednych psiaków... Dodatkowo jest delikatna i rewelacyjnie wpływa na sierść - no i co ważne reguluje florę bakteryjna jelit i pyska oraz ściera kamien nazębny - szczerze polecam!
Jeśli nie royal sensible to mogę jeszcze polecić Pro plan sensitive - karma bardzo delikatna na bazie suszonego miesa łososia - ale jak to z rybami bywa - zapaszek czuć :)
pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...