Jump to content
Dogomania

Kundeliki gdzie i jak???


Alusia

Recommended Posts

[quote name='Alusia']Czy kundelki mogą startować w zawodach agility jak tak to gdzie i jak???[/quote]
W Polsce kundelki mogą startować w każdych zawodach oprócz Mistrzostw Polski. W zawodach oficjalnych (czyli prawie wszystkie zawody) musi być jednak spełniony warunek, aby przewodnik i właściciel byli członkami ZK i mieli opłacone aktualne składki. W zawodach nieoficjalnych takich wymogów nie ma, ale takich zawodów jest coraz mniej (na ten rok zapowiedziane są na razie 1).
Gdzie - zajrzyj do terminarza zawodów.
Jak - do góry i przed siebie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Alusia mogą mogą. Tylko musza przejsc do grupy zaawnasowanej ;)
Ale jestes na dobrej drodze, zeby jeszcze w tym roku sie łapac na zawody. Tylko znasz warunek. Będzie ważenie :eviltong:[/quote]
No ładnie, to zamiast trenerkę spytać, lecimy od razu na dogo? :mad:
Ej, dziewuchy :diabloti:.
Laluna, a kogo Ty ważysz? Ja bym chyba u Ciebie nie przeszła tych rygorów :evil_lol:, coś schudnąć nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Alusia']A jak mogę się tam zapisać bo za bardzo się nie orientuje ???[/quote]
Do grupy zaawansowanej sie nie zapisuje ale awansuje. No ale ten etap masz za soba. ;)
A do ZKwP musisz mame wyciagnać na Leszczyńskiego. Ale spokojnie, jeszcze zdażysz, kiedy bedziesz zgłaszać psa na zawody.

Link to comment
Share on other sites

[B]No Alusia jutro na treningu zajęcia teoretyczne.[/B]
Zrobimy wykład na temat: Jak startowac w zawodach agility z kundelkiem. Większosć z nas ma obecnie psy rodowodowe ale swoja pasje zaczynało od kundelków, lub ja kontynuje. Ja również zaczynałem od kundelka i dlatego moge ten wykład poprowadzić tylko że... wykład powinien zawierać informację o tym co nalezy zrobić formalnie od strony papierkowej w kontaktach ze Zwiazkiem kynologicznym ( tu na prowadzacego sie nie nadaję i niektórzy wiedza dlaczego ) oraz jak nalezy trenować aby pies był dobrze przygotowany do startu. No tutaj mogę ponawijać.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]( tu na prowadzacego sie nie nadaję i niektórzy wiedza dlaczego ) [/QUOTE]
Dzięki za podpowiedz. Własciwie to uwazam ze bardzo sie nadajesz. Baa nawet powiem, nikt inny tylko Ty. Jestes tą własciwą osobą. Umówisz sie z Alusia i mama Alusi w jakis piatek i pokazesz jak wszystko ładnie i sprawnie i grzecznie załatwić. A przy okazji załatwisz swoje zaległe sprawy. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']Nie daj sobie tylko wmówić, że mając psa bez rodowodu nie możesz należeć do związku... ba nawet nie mając psa można do niego należeć, a mi pani z oddziału wbijała do głowy, że jak to... :)
Pieniędzy nie chciała czy co??[/quote]
U nas tak nie ma, sa miłe panie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']Nie daj sobie tylko wmówić, że mając psa bez rodowodu nie możesz należeć do związku... ba nawet nie mając psa można do niego należeć, a mi pani z oddziału wbijała do głowy, że jak to... :)
Pieniędzy nie chciała czy co??[/quote]
Ale przecież przy zapisywaniu się do związku nie pokazuje się żadnych dokumentów psa, podaje się tylko swoje dane. No chyba, że ja się do jakiegoś innego zapisałam... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Ale przecież przy zapisywaniu się do związku nie pokazuje się żadnych dokumentów psa, podaje się tylko swoje dane.[/quote]
Jak ja się zapisywałam, to Pani nie bardzo chciała uwierzyć, że chcę się tylko zapisać do Związku, a nie zapisać siebie i zarejestrować psa. :cool3: Chwilę czasu mi zajęło wytłumaczenie, że nie mam rasowego psa do zarejestrowania :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...