Jump to content
Dogomania

2xCACIB-Satu Mare/Rumunia, 19-20.04.2008 r.


Asiaczek

Recommended Posts

Czy to oznacza, że zgłoszenie doszło :razz:? Mi się wydaje, że tak, ale pewna nie jestem:

[QUOTE]EXPOZITIE CANINA
HUNDEAUSSTULLUNG
KUTYAKIALLITAS
SATU MARE � 19 - 20.04.2008
Acceptarea inscrierii � Annahmeschein � Nevezesi igalozas

C.A.C.I.B. - 19.04.2008XC.A.C.I.B. - 20.04.2008X

Numele proprietarului
Name des Ausstellers
A tulajdonos neve WESOLOWSKA KATARZYNA

Numele cainelui
Name des Hundes
A kutya neveMANTEUFEL SAXIFRAGA

Presedinte / President / Elnok
Dr. Molnar Zsolt[/QUOTE]

Kocham to :angryy:... piszę po angielsku a odpowiedź dostaję po rumuńsku :razz:, a wolałabym być pewna że taki kawał jedziemy zgłoszeni na wystawę :roll:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Savannah']tylko ten zakiet w ktorym byłam w Lesznie...:roll:[/quote]
Przeciez był bardzo ładny! Tylko dobrac do niego porteczki i ... jazda na wystawę!:lol:

[quote name='simbik']Czy to oznacza, że zgłoszenie doszło :razz:? Mi się wydaje, że tak, ale pewna nie jestem:
Kocham to :angryy:... piszę po angielsku a odpowiedź dostaję po rumuńsku :razz:, a wolałabym być pewna że taki kawał jedziemy zgłoszeni na wystawę :roll:.[/quote]
Jak dla mnie t tam jest napisane, że zgłoszenie przyjęte!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Czy to oznacza, że zgłoszenie doszło :razz:? Mi się wydaje, że tak, ale pewna nie jestem:



Kocham to :angryy:... piszę po angielsku a odpowiedź dostaję po rumuńsku :razz:, a wolałabym być pewna że taki kawał jedziemy zgłoszeni na wystawę :roll:.[/quote]

Kasiu jest tam też po niemiecku :D
Napisali, że akceptują zgłoszenie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Przeciez był bardzo ładny! Tylko dobrac do niego porteczki i ... jazda na wystawę!:lol:


Jak dla mnie t tam jest napisane, że zgłoszenie przyjęte!
Pzdr.[/quote]
portki to mam, od tego garniturku takie same jak zakiet... wczesniej były mi 'ciut' za małe a teraz.... sa nawet za duze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja wysłałam zgłoszenia na obydwa adresy i narazie żadnego potwierdzenia.Czy moze będzie ktos sie dowiadywał o swojego psiaka i mógłby zapytac o nasze futerka?
Czy na tej wystawie pies w młodziezy, który zdobedzie 2 JCAC -e ma mł.ch.rumuni?
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ada18']Czy znacie moze dokladny adres miejsca wystawy? Bo z ulotki jakos nie moge sie doczytac a na moje zapytanie w malu nie odpowiedzieli jeszcze.[/quote]
Zona de Agrement "somes" Satu Mare - podejrzewam, że to gdzieś niedaleko rzeki, bo przez Satu Mare płynie Somes
link do mapy miasta
[URL]http://www.aboutromania.com/maps209.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']Zona de Agrement "somes" Satu Mare - podejrzewam, że to gdzieś niedaleko rzeki, bo przez Satu Mare płynie Somes
link do mapy miasta
[URL]http://www.aboutromania.com/maps209.html[/URL][/quote]

no swietna ta mapka :multi: dzieki wielkie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']a jest chociaż tam ta ulica, bo szczerze powiedziawszy, to się nie przyglądałam[/quote]
Nie, nie ma jej na tej mapce, ale jest bardzo niedaleko. Dosłownie kawałek w prawo jadąc ulicą Bulevardul Henry Coanda (na mapce B-dul H. Coanda), i po jakichś 500 m. w prawo.

Link to comment
Share on other sites

Ładne zamieszanie mają w Rumunii. Znajoma wysłała mailem 1 zgł. ponad tydzień temu -zero odpowiedzi. 1.04 wysłałam do nich zgłoszenia 3 psów przez ich formularz zgłoszeniowy i 2 dostałam maila z potwierdzeniem przyjęcia i prośbą dosłania championatów i rodowdów.
Więc jednak jedziemy .
Zastanawiamy się czy spać na Węgrzech ,tylko na razie nie możemy znalezc gdzieś blisko hotelu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']właśnie, a gdzie macie noclegi? bo my nadal bez dachu nad głową;)[/QUOTE]

My wyjeżdżamy już w czwartek (za dwa tygodnie rzecz jasna :cool3:) i szukamy czegoś na miejscu, więc jakby co to mogę poratować i coś zaklepać :lol:, ale to dla tych co lubią na ostatnią chwilę :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

my też wyjazd w piątek z jednym noclegiem. u mnie sytuacja jak u zanetty - mam namiary na pensjonat, ale bez numeru telefonu, tylko adres. więc chyba wszyscy "jedziemy na żywioł" ;) a może ktoś ma namiot wojskowy, to zrobimy "obozowisko polaków" .... weźmie się garkuchnię;) i nagotujemy grochówy na boczku ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...