Jump to content
Dogomania

Agility Łomża


martita

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jezeli dobrze widze to teren znajduje sie na samym wyjezdzie z miasta ale teraz nie wiem w ktorym kierunku, wiekszosc kierunkow wyjazdowych z łomży ma dobry dojazd samochodem z autobusem to nie wiem jak jest i nawet nie wiem jak wyglada przejazd psa autobusem, nigdy nie jedzilem z psem autobusem w łomży:) ale to kolezanka niech sie wypowi :)

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie tego sie obawialam, w sobote na polanie bylo ze 20 osob, grillowaly sobie, nawiozly ze soba sporo smieci, dlatego poki tego nie ogrodze, nie powiem gdzie terenik sie znajduje:eviltong:Dojazd jest bardzo latwy, jest na to wiele sposobow.Ja spacerkiem z domu ide pol godziny, z psem czasem 40 minut:p.Szukajac naszego miejsca zwracalam uwage na latwa dostepnosc dla wszystkich, wiec nie powinno byc problemow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martita']Wlasnie tego sie obawialam, w sobote na polanie bylo ze 20 osob, grillowaly sobie, nawiozly ze soba sporo smieci, dlatego poki tego nie ogrodze, nie powiem gdzie terenik sie znajduje:eviltong:Dojazd jest bardzo latwy, jest na to wiele sposobow.Ja spacerkiem z domu ide pol godziny, z psem czasem 40 minut:p.Szukajac naszego miejsca zwracalam uwage na latwa dostepnosc dla wszystkich, wiec nie powinno byc problemow.[/quote]

u nas na działce jak nie było domu też sobie biesiady urządzali- masakra :shake:
taki spacerek, agility i powrót- może się pies zmęczyć nawet :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martita']Nie, po drodze, a potem polna drozka kawalek, ale ten spacerek(z 10min) TRZEBA zaliczyc:p-to odstrasza.
Tinka, moja suka tak rozumuje- a po co komu odpoczynek:evil_lol:[/quote]
nie rozumiem- przecież to chwila na świeżym powietrzu, sama korzyść :roll:

no mój też- jak już mi się nie chce to on dopiero zaczyna rozumieć że on też odpocząć powinien :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bo co innego trening, a co innego bezcelowy spacer. I teraz fajnie sie mowi, spacerek, a potem bedzie zimno, krotki dzien i kazdy bedzie marzyl, zeby po treningu jak najszybciej w domku byc. Gdy zakladalam swoj tor, kazy mowil co to 20 minut spacerku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Bo co innego trening, a co innego bezcelowy spacer. I teraz fajnie sie mowi, spacerek, a potem bedzie zimno, krotki dzien i kazdy bedzie marzyl, zeby po treningu jak najszybciej w domku byc. Gdy zakladalam swoj tor, kazy mowil co to 20 minut spacerku :evil_lol:[/quote]
jak ktoś chce, to i ten spacerek nie przeszkodzi ; )
przynajmniej pies się załatwi tam a nie na torze :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Prace na placyku ruszyly przed weekendem majowym, niestety wszystko zostalo zdewastowane:-(Nawet wlasnorecznie skosilam cala trawe, ach ludzie sa okropni.Juz sama nie wiem, czy dane jest nam, aby w łomzy byl ogolno dostepny tor agility...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martita']Prace na placyku ruszyly przed weekendem majowym, niestety wszystko zostalo zdewastowane:-(Nawet wlasnorecznie skosilam cala trawe, ach ludzie sa okropni.Juz sama nie wiem, czy dane jest nam, aby w łomzy byl ogolno dostepny tor agility...[/quote]

trzeba po prostu chować, zabierać... bo albo ukradną albo, jak u Ciebie, zniszczą.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Poczatki zawsze trudne...
Mamy powbijane slupki bukowe i narazie nie wiem czy zakladac siatke, bo slupki sa regularnie dewastowane i palone w pobliskim lesie. Przeszkody stoja jednak na starym placu i tam, jak mozemy, to cwiczymy. Gdybym chciala hopencje i reszte wprowadzic na nowy teren, musialabym, tak jak napisala Klaudia, zbudowac jakas chatke, lub zakupic jakis garaz, a narazie na to mnie nie stac:-(
Tak wygladaly prace:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/227/cb00e98545280c4c.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/281/a0df284c35fc4b9d.jpg[/IMG][/URL]
Poza tym, po dzisiejszym dniu mam chyba depresje:roll:...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...