Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='KaRa_']Haha ja Ci dam:diabloti:
Mój kurdupel również jest szczekliwy lecz da się to kontrolować;)[/quote]

Po odpowiedziach na ten post przestałam się martwić :evil_lol::evil_lol: a tak serio to jak Mickey przyzwyczai się do takiej ilości psów w jednym miejscu, to [mam nadzieję!] raczej przestanie szczekać ^^ no chyba, że będzie chciał robić za pasterza :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaCzips']trafiłaś w sedno :eviltong:A tak na poważnie to dostałam zaproszenie na wesele:cool3:[/quote]

aaa rzeczywiście zapomniałam, że Ci to zaproszenie wysłałam:evil_lol: ja tez sie zmyję na parę godzin, ale potem wrócę:eviltong: raz dwa do kościoła, potem chwile na :cunao: i :knajpa: i już jestem z powrotem:evil_lol: a Agatka będzie się dalej bawić:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']aaa rzeczywiście zapomniałam, że Ci to zaproszenie wysłałam:evil_lol: ja tez sie zmyję na parę godzin, ale potem wrócę:eviltong: raz dwa do kościoła, potem chwile na :cunao: i :knajpa: i już jestem z powrotem:evil_lol: a Agatka będzie się dalej bawić:evil_lol:[/quote]

będę Twoich gości zabawiać :eviltong:
mam nadzieje że jakiegoś mena na ten czas mi załatwiłaś :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaCzips']będę Twoich gości zabawiać :eviltong:
mam nadzieje że jakiegoś mena na ten czas mi załatwiłaś :P[/quote]

no ba! nawet dwóch:eviltong: tylko pamiętaj welon złap, żebym to ja mogła się potem na Twoim weselu bawić:evil_lol:

[quote name='AgaCzips']no teraz już wiesz:eviltong:[/quote]

no właśnie już teraz wiesz:eviltong: przepraszam, że Cię nie uwzględniłam na liście gości, ale już niestety zaproszeń zabrakło:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...