Jump to content
Dogomania

koszt zabiegu zespolenia spojenia łonowego?


Biedrona

Recommended Posts

Witam serdecznie,
mój 14 tygodniowy pies ma luzny lewy staw biodrowy i kwalifikuje się na zabieg zespolenia spojenia łonowego:( Moj wet (dr Kanzawa - Wrocław) nie zajmuje sie ortopedią i polecił mi wizytę u dr Bieżyńskiego z Uniwersytetu przurodniczego (dawn. Akademia Rolnicza). czy ktos z Was miał podobne doświadczenia ze swoimi pupilami? albo styczność z dr Bieżyńskim? ile mniej wiecej kosztuje taki zabieg??
bardzo proszę o odpowiedź, bo jestem załamana - pies ma niewielkie luzy,tak wykazało zdjecie, ale ma juz dosyć silne objawy - sztywne łapy, "zajęczy" chód, szuranie lapkami, kłopoty ze wstawaniem:((

z góry dzieki
pozdrawiam - Biedrona

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam..moj piesek ma dysplazje ale był już za stary na ten zabieg...koszt jest napewno spory...taka operacje robi sie do 4 miesiaca psiaka najpozniej...potem jest juz za pozno....jest to nowy zabieg wymyslony przez włochów ale chyba narazie najskuteczniejszy jezeli chodzi o dysplazje....ale sa tez jej minusy np.przez to nie urosnie kanał rodny...pozdrawiam i czekam na wieści... wg mnie skoro juz teraz sa takie obajwy to lepiej dla zdrowia pieska sie na nią zdecydować....

Link to comment
Share on other sites

witaj,
koszt tego zabiegu we Wrocławiu wynosi około 600 zl, ale mnie to na szczęście ominęło, okazało się niepotrzebne, bo radiolog z Akademii Rolniczej po kolejnych zdjęciach nie stwierdził dysplazji i lekarz prowadzący mojego psa zrezygnował z operacji; sprawe jednak nadal monitoruję - niedługo wybieram sie na kontrolę

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...