Jump to content
Dogomania

Nasza Sweetaśna Galeria ;** Roki [*]


Sweet

Recommended Posts

  • Replies 17.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]E tam czy tak czy tak ładnie wyglądosz:)[/COLOR][/quote]

ta jasne:evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong:

[quote name='Foxowa']Nie kupowałam go, mój brat miał wcześniej go :diabloti:[/quote]

łe tam...
bo myślałam że wiesz czy tam drożej czy taniej bo jak taniej to miałam pewien plan ale chyba nie wyjdzie mi i tak:eviltong::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tam jest taniej jeżeli chodzi o sprzęt elektroniczny i aparaty
Mój brat kupił laptopa nowego za 900 zł :cool3:
Więc na pewno jest taniej. Jeśli chodzi o aparat to zależy gdzie. Dzień przed wyjazdem byłam, na szybkich zakupach i widziałam Nikona d60 z obiektywem nie pamiętam jakim za 3000 kr, czyli ok 1500 zł. Więc taniej jest :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek']Ale zescie tutaj dziewczeta nagadaly i mi tyle roboty zrobil xD
ale nie no dobrze dobrze bede miala zajecie xD[/quote]

hehe:) przepraszamy:eviltong:
ale to twoja wina po cześci bo tak rzadko wchodzisz:evil_lol: (wiem dlaczego tak wchodziłas ale nieważne i tak twoja wina:diabloti:)

[quote name='Foxowa']Tam jest taniej jeżeli chodzi o sprzęt elektroniczny i aparaty
Mój brat kupił laptopa nowego za 900 zł :cool3:
Więc na pewno jest taniej. Jeśli chodzi o aparat to zależy gdzie. Dzień przed wyjazdem byłam, na szybkich zakupach i widziałam Nikona d60 z obiektywem nie pamiętam jakim za 3000 kr, czyli ok 1500 zł. Więc taniej jest :cool3:[/quote]

o:D to muszę przemyśleć to co miałam w planach:D
bo jakby mój wymarzony aparat dużo taniej wychodził to by mi się opłacało to załatwić:eviltong: bo mój tata ma znajomego tam i tak co jakiś czas przyjeżdża wiec mógłby mi tam kupić i przywieźć:diabloti: haha:evil_lol: ale jesli to byłaby różnica 100-200 zł to tak średnio mi sie opłaca bo jeszcze bym musiała oprogramowanie na polskie jakos sobie skombinowac:eviltong:

[quote name='łapeczek']heh to moze ja tam pojade po nowy obiektyw do mojego Lustra ....[/quote]

:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek']No moja moja przyznaje sie ...ale co pooradze ze sie dzialo jak sie dzialo xD!
Sweetka nie smiej sie !!! za oszczedze troche to moze za ta kwote w Polsce kupie tam ze dwa Obiektywy xD[/quote]

no:D
hehe:eviltong:
Ja sie nie smieje tylko ciesze twoim szczesciem:diabloti:
po za tym czasami oplaca sie bardzo za granica kupowac...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek']Foxowa a jaki aparacik sobie sprawilas????[/quote]

[quote name='Foxowa']Ja mam od brata Fuji finepix s5600 ;)[/quote]

[quote name='łapeczek']OooOOo to calkiem fajny sprzeciorek....:):)
a ty Sweetka co chcesz tak zakupic sobie ?[/quote]

[quote name='łapeczek']A No oplaca sie oplaca xD![/quote]

a ja bym chciała Canona 450D albo 400D mi obojętnie który;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek']oooo tez fajny wybor xD:)
jesli moge polecic to w tej samej cenie jest Nikon D80 ale w sumie wiekszosc go juz ma ...[/quote]

:) miałam okazje pobawić się 450D i bardzo mi się podobał:)
a D80 chciałam ale wycofali go z produkcji i nie ma go nigdzie do kupienia przynajmniej na necie...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']3000 postów masz :multi::evil_lol:
Ahh.. fajny aparacik.
Ja już powiedziałam, następny aparat lustro :diabloti:[/quote]

tak?:evil_lol::evil_lol:
nawet nie wiem gdzie pisałam ze już mam:eviltong::eviltong:
:D:D mój następny tez:evil_lol:

W ogóle to robiłam sesje płatkom róż:diabloti: tak mnie natchnęło ogólnym tematem była miłość kończąca się i nowa miłość:diabloti::evil_lol::evil_lol: aż boje się zobaczyć czy cokolwiek z tego wyszło...:roll:

[quote name='łapeczek']jak to kolezanka 2 tygodnie temu kupila sobie D80 !!![/quote]

tak??
a gdzie i w jakiej cenie??:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łapeczek']jak w sklepie w galeri malta dala chyba niecale 2500 zl a on normalnie kosztyje 1000 zl wiecej[/quote]

aha to nawet nie najgorzej...
a właśnie kosztuje normalnie 1000 więcej dlatego ze go wycofali i trudno go dostać..;/ bo na necie nigdzie go nie ma a jedno co znalazłam to 4000zl kosztował:cool1: wiec chyba jednak zostanę przy tym canonie bo 400D mogę kupić za ok 2000zl jak się trafi to nawet mniej a 450D niecałe 2500zl i są dostępne te aparaty bardziej...

[quote name='Foxowa']To nieźle. Kurczę nie szybko będę miała lustro :placz::placz:[/quote]

eh...ja tez nie...
chyba ze tata się nade mną zlituje. na razie mam ledwo polowe tego co potrzebuje na lustro...;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...