Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Iza.

Buenos i Luna - grzywek pp i prawie niuf ; ))

Recommended Posts

[quote name='Iza.']Ja widzę jakie życie towarzyskie prowadzą moi rodzice i uważam że bawić się trzeba całe zycie, oby z umiarem :razz:
[/QUOTE]

Musi być z umiarem bo najczęściej dzieci też są i patrzą na to

[quote name='Cienka']Musi być z umiarem bo najczęściej dzieci też są i patrzą na to[/QUOTE]

Przez najbliższe 10 lat, dzieci mieć nie planuję :P

[quote name='Iza.']Przez najbliższe 10 lat, dzieci mieć nie planuję :P[/QUOTE]

Ja też dzieci nie posiadam i jak na razie nie zapowiada się bym miała mieć. Ale jestem już w takim wieku gdzie moi znajomi maja dzieci (i to często takie w szkole podstawowej). Układ jest prosty im nie przeszkadzają psy psiarzom dzieci. Zresztą psy lepiej się zajmują dziećmi niż gry planszowe :)

Nie dość, że nie ma info a propos wyników a matur, to na dodatek nie widze mojej ulubienicy Belli... buuuuuu......

Pzdr.
[U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/18883-Basenji-Asiaczek-przyjaciele/page1556"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL][/U]

[quote name='Izabela124.']Z tego co wiem to angol i polak ok, ale z matmą gorzej[/QUOTE]

te plotkara :P

Dzięki dziewczyny za kciuki, trzymajcie jeszcze we wtorek - biologia, czwartek - ustny angielski i czwartek tydzień później - ustny polski :P

[quote name='Pusiakowa']ja w 3gim na testach z angola będę miała 0pkt :loveu: albo i mniej z moimi zdolnościami :diabloti:[/QUOTE]

jak ja bym teraz chciała być w gimnazjum ;( :P