Jump to content
Dogomania

Buenos i Luna - grzywek pp i prawie niuf ; ))


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarnulka']No bo robale są fuuj[/QUOTE]

Oj tam, na podwórku są ok, ale jak któryś wejdzie do domu to niestety śmierć go czeka :evil_lol:

[quote name='*anusia&ajlu*']"...Oj u mnie do hl jeszcze baaaardzo daleko ale na dzień dzisiejszy wiem, że zostanę przy tej rasie
oj tak zdecydowanie !..."

[B]ja tez chociaz jeszcze nie mam grzywaczka:loveu:

co tam u was slychac,
jak Buenos i Luna ogolem sie dogaduja
chlopak rosnie nie chce jej dominowac:razz:[/B][/QUOTE]

I suuuper :loveu: to niesamowite psy :loveu:

A u nas w porządku ;)
Luna cieczkuje więc psy się nie widują, generalnie relacje między nimi bardzo takie olewcze są ;) Luna chyba nie uważa małych psów za psy, więc miłości miedzy nimi nie ma, ale agresji też, więc jest spoko :cool3:

[quote name='Feigned']dokładnie Cię rozumiem. :( przez 3 lata nie chorowałam wcale, a teraz raz mnie wzięło to akurat w tygodniu kiedy same klasówki itp. -.- ostatni raz sobie na to pozwoliłam :evil_lol:

ooj taaaak :loveu: :loveu:
może za jakiś czas, Ty już mająca wprawę w hodowaniu długiego włosa, pomożesz mi przy moim potworku :lol: o ile będziesz chciała.. :razz:
bo mam wrażenie, że wszystko idzie ku lepszemu :loveu:

a co tam u Buenosa i Luny? :razz:
szkolicie się z maluchem trochę? :)[/QUOTE]

Weź nic nie mów :mdleje: mam w następnym tyg 5 sprawdzianów + jeszcze ze 3, których nie napisałam, bo mnie nie było :mdleje:

Oczywiście, że pomogę :loveu:
No i suuper :loveu: trzymam kciuki :kciuki:

Szkolimy się tylko tak hmmm użytkowo, ze tak powiem ;) znaczy się uczymy się życia razem :eviltong:
Na sztuczki mamy czas, na razie nakręcał małego na zabawki, ćwicze przywołanie no i ogólnie skupienie na mnie ;)

[quote name='silver.']o ludzie, co sie tutaj narobiło.... jeden, jedyny plus to ze szybka odp działa

a o szkole nawet tu nie piszcie, mam tak dość tego wszystkiego, tych wszystkich ludzi i w ogóle, ze AAAA![/QUOTE]


Czyżby nie podobało Ci się nowego dogo ? :diabloti::evil_lol:

Ja tak samo mam :roll:

[quote name='Asiaczek']Witajcie!
Ja juz po remoncie, ale nadal sprzątanie po nim mnie angażuje i to baaaardzo mocno...

Trochę brakuje mi fotek, bo te kilka smutnego grzywkowatego chłopaka to ciut przymało...

Pzdr.[/QUOTE]

Witamy :multi:

Zaraz będą jakies foteczki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Dziś była u nas na spacerku Iza z Buenoskiem :loveu: oto jak razem szalały :diabloti:
[/QUOTE]

pięknaaaaa foteczka :loveu::loveu::loveu::evil_lol:

[quote name='Infortune.']Taaaaak, widać wszystko bardzo dokładnie. :diabloti:[/QUOTE]

A co nie widzisz ? :crazyeye:
Białe i rude znaczy się Bueno i Sarunia, widać dokładnie wszystko :evil_lol:

[quote name='Bartiśkowa_']cóż za artystyczna fotografia :diabloti: Więcej chcemy ale już nie takich artystycznych[/QUOTE]

Hmm, hmm zoabczymy co da się zrobić :cool3:

[quote name='agaciaaa']Nie doceniacie prawdziwej sztuki :diabloti:

Noo Iza, to teraz czekamy na Twoje arcydzieła :lol: choć aż tak udanej fotki jak ta moja to chyba nie masz :evil_lol:

A w ogóle to wielkie dzięki za miły spacerek :p Strasznie się cieszę, że Sara i Buenos sie tak fajnie dogadali, szaleli aż miło :loveu:[/QUOTE]

Właśnie :shake:

Nooo tak ładnej to ja nie mam :placz:

Ja tez się cieszę bardzo, troche się bałam, ale widać nie potrzebnie ;)

[quote name='Feigned']to czekamy na foty ;)[/QUOTE]

Zaraz ;d

[quote name='*anusia&ajlu*']trzymanie w napieciu to jest to ;) kiedy beda zdjecia bo sie niecierpliwię:p

i juz zazdroszcze spacerku :loveu:

Pozdrawiam!!![/QUOTE]

No napiecie musi być hah :evil_lol:

To zapraszamy na spacerek kiedyś :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jestem mega dumna z maluszka mojego :loveu:
Spisał się dzis super! najpierw pks, Buenunio grzeczniutki, siedział na kolankach, troche mu się zaczęło nudzić póxniej, ale ogólnie nie było tak źle ;)
Jak wysiedliśmy z autobusu zaczął szczekac na Sracie, no ale mu wybaczam, stres i w ogóle, a zresztą mamy jeszcze czas żeby sie oduczyć takiego zachowania. Kontaktów Sarciowo - Buenowych trochę się bałam, mogło byc różnie, ale tak pozytywnych relacji się nie spodziewałam :loveu: Myslałam, że mój króliczek będzie się Saruni bał albo choć będzie wycofany, ale cudownie się bawili. Strasznie się bałam o kontakty małego z psami, ale dzisiejszy spacerek dodał mi otuchy, mam nadzizje, że ze wszystkimi psa będzie jak z Sarcią albo choć tak jak z Luną ;)

[IMG]http://i48.tinypic.com/bdwkgg.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/30ac6c7.jpg[/IMG]

[IMG]http://i50.tinypic.com/14xp1de.jpg[/IMG]

[IMG]http://i47.tinypic.com/263jyj6.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/2db4e9f.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i45.tinypic.com/2ekhc2r.jpg[/IMG]

[IMG]http://i47.tinypic.com/2qm3g21.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/14uxtug.jpg[/IMG]

[IMG]http://i50.tinypic.com/2zoes0n.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/bji9me.jpg[/IMG]

I starczy na dzis ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']OooOOo jaaa!! GRZYWEK!

Gadaj mi ino szybko skąd żeś go wzięła?

Pięniutki:loveu::loveu:

jak ja tęsknie za swoim Topsikiem:-(:-([/QUOTE]


Ooo kogo ja tu widzę :cool3:

Buenos jest z hodowli Artagasamazis z Warszawy :p

Wieeem :loveu::evil_lol:

Ojj :-( A rozwieszasz jeszcze ogłoszenia ? czy już się poddałaś ?
Planujesz następną grzywunię ?

[quote name='*anusia&ajlu*']To dobrze ze sie Buenosik spisal :iloveyou: towarzyski chlopak ;)

nie podpuszczaj bo w srode mam wolne i przyjade odwiedzic hihi... i wymiziam slicznoty!!!![/QUOTE]

Nawet nie wiesz jak się cieszę z tego powodu :loveu:

Ale ja na prawdę zapraszam :cool3: Teraz to może nieszczególna pogoda, ale jak już bedzie ciepło i dni będa dłuższe to zapraszam :cool3: z Wawy nie jest tak daleko do nas :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']pięknaaaaa foteczka :loveu::loveu::loveu::evil_lol:

Nooo tak ładnej to ja nie mam :placz:

Ja tez się cieszę bardzo, troche się bałam, ale widać nie potrzebnie ;) [/QUOTE]

Ciekawe kto mnie namówił do jej wstawienia :diabloti: :loveu:

Jestem miszczem, ha! :evil_lol:

Ja też się bałam, nie wiem czy nie bardziej niż Ty ;) A tu taką miłą niespodziankę nam nasze potworki zrobiły :loveu:

Ja też jestem z mojej krówki dumna :p potrafiła się zachować jak należy ;) Szybko zrozumiała, że Bueno nie jest najlepszym kompanem do przewalanek, ale do ganiania jak najbardziej :loveu:

A Bueno to bardzo dzielny i odważny maluszek :loveu: będzie z niego faajny pies :p


[URL]http://i48.tinypic.com/30ac6c7.jpg[/URL] ta fota jest super, bardzo mi się podoba :loveu::loveu:

[URL]http://i45.tinypic.com/14uxtug.jpg[/URL] Bueno pędzący z prędkością światła :lol:

[URL]http://i45.tinypic.com/bji9me.jpg[/URL] ale grube dupsko Sarze wyszło :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszeń juz nie rozwieszam, to juz 5 miesiecy :( Ma jeszcze w internecie, czesto przegladam strony schronisk i ogłoszenia o grzywkach ale ani sladu Topsa..

nie wiem czy kiedys sie zdecyduje znowu na grzywke.. bardzo bym chciała ale serce mi pęka na mysl o tym ze nie pomogłam Topsikowi:( A na jego miejsce przyszłaby inna Grzywka..

Myslałam raczej nad założeniem hodowli buldozków.. ale to w odległej przyszłosci za jakies 2 lata minimum..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Ciekawe kto mnie namówił do jej wstawienia :loveu:

Jestem miszczem, ha! :evil_lol:

Ja też się bałam, nie wiem czy nie bardziej niż Ty ;) A tu taką miłą niespodziankę nam nasze potworki zrobiły :loveu:

Ja też jestem z mojej krówki dumna potrafiła się zachować jak należy ;) Szybko zrozumiała, że Bueno nie jest najlepszym kompanem do przewalanek, ale do ganiania jak najbardziej :loveu:

A Bueno to bardzo dzielny i odważny maluszek :loveu: będzie z niego faajny pies :p


[URL]http://i48.tinypic.com/30ac6c7.jpg[/URL] ta fota jest super, bardzo mi się podoba :loveu:

[URL]http://i45.tinypic.com/14uxtug.jpg[/URL] Bueno pędzący z prędkością światła :lol:

[URL]http://i45.tinypic.com/bji9me.jpg[/URL] ale grube dupsko Sarze wyszło :evil_lol:[/QUOTE]

No jak kto, toć oczywiście, ze ja :diabloti::evil_lol:

Chciałbyś :shake::evil_lol:

Dobrze, że jeszcze potrafią nas pozytywnie zaskoczyc:loveu: :evil_lol:

Oj taaak Sarunia sie zachowywał wzorowo :loveu: Buenosek histeryk potrafi nauczyć zabawy z małymi pieskami :evil_lol:

Nawet nie wiesz, jak miło czytac mi takie rzeczy ! Po takich dniach jak dziś widze, że jednak moja praca się opłaca :loveu:

Mi też :loveu: i nawet ostra jest :evil_lol:

On jest szybszy niz swiatło haha :lol::evil_lol:

No wiesz grube ma to grube wychodzi :diabloti::evil_lol:

[quote name='*anusia&ajlu*']to mala wycieczka mi sie szykuje, ale lepiej jakbys do nas zawitala, przy okazji odwiedzilabys artagaskow tobie bardziej sie oplaca dwie rzeczy na raz [/QUOTE]

To jest jakis pomysł, ale i tak zapraszam do siebie :cool3:

[quote name='emdziolek']Ogłoszeń juz nie rozwieszam, to juz 5 miesiecy Ma jeszcze w internecie, czesto przegladam strony schronisk i ogłoszenia o grzywkach ale ani sladu Topsa..

nie wiem czy kiedys sie zdecyduje znowu na grzywke.. bardzo bym chciała ale serce mi pęka na mysl o tym ze nie pomogłam Topsikowi A na jego miejsce przyszłaby inna Grzywka..

Myslałam raczej nad założeniem hodowli buldozków.. ale to w odległej przyszłosci za jakies 2 lata minimum..[/QUOTE]

No faktycznie już sporo czasu, szkoda malucha :-(

Topsik miała jakieś problemy z tego co pamietam tak ? syndrom kenelowy ? Czemu trafił do Ciebie juz jako prawie dorosły pies ?
W sumie wiesz tak, nie powinaś myśleć, grzywek nie byłby zamiast Topsika, a tak jakby jako drugi ;)

Ooo to ciekawe plany masz :cool3:
Powodzenia w dążeniu do celu!

Link to comment
Share on other sites

Ach jaka dumna jestem z mojego synka!!!!!! Dziękuję Izuniu za pracę z Buenoskiem . Cudownie się przy Tobie rozwija a widok szalejącego Buenia z Sarą - bezcenny.

Agaciaaa fotka mistrzowska. Tak właśnie wygląda szczęśliwy grzywacz- rozmazana plama na zdjęćiu- Hahahahha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']No jak kto, toć oczywiście, ze ja :diabloti::evil_lol:

Chciałbyś :shake::evil_lol:

Oj taaak Sarunia sie zachowywał wzorowo :loveu: Buenosek histeryk potrafi nauczyć zabawy z małymi pieskami :evil_lol:

Nawet nie wiesz, jak miło czytac mi takie rzeczy ! Po takich dniach jak dziś widze, że jednak moja praca się opłaca :loveu:

Mi też :loveu: i nawet ostra jest :evil_lol:

No wiesz grube ma to grube wychodzi :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

Dobrze, że się chociaż przyznajesz :diabloti:

A no chciałbym, chciał :evil_lol:

A ja sie z tego bardzo ciesze :p

To szczera prawda jest :p oby tak dalej :loveu:

Jako jedna z nielicznych :evil_lol:

Nie dobijaj mnie kobieto :placz:

[quote name='miniaga']...widok szalejącego Buenia z Sarą - bezcenny.

Agaciaaa fotka mistrzowska. Tak właśnie wygląda szczęśliwy grzywacz- rozmazana plama na zdjęćiu- Hahahahha.[/QUOTE]

Niestety fotki tego w pełni nie oddają ;) nasze aparaty nie dawały rady przy prędkościach tych dwóch wariatów :lol:

Haaa, zostałam doceniona :multi:

Link to comment
Share on other sites

Tak miał syndrom kennelowy :(
Dlaczego przyjechał do mnie jako roczny pies?
Długa historia. A tak w skrócie to był zarezerwowany od 3 miesiecy dla mnie, czekał - a ja nie wiedziałam gdzie on czeka. Myslałam ze fajna hodowla- przez maile i romowy telefoniczne hodowczyni wydawała sie poprostu swietna, wydawało sie ze nieba by uchyliła zeby tylko psiakom było dobrze.. tymczasem było odwrotnie..... jak juz pojechałam do hodowli i zobaczyłam w jakim stanie są psy a przedewszystkim Topsik - nie mogłam go zostawic.. chciałam wziac dwa ale nie miałam jak zabrac....... teraz żałuje.. żałuje ze Topsa wziełam tak późno z tej pseudo, żałuje ze nie zabrałam ze sobą z tamtąd Orzeszka i żałuje ze wyjechałam do Suwałk na kilka dni zostawiając w Poznaniu przerażonego Topsika... chyba do końca życia bede sie obwiniać...

A Nad grzywką mysle... tylko zwarzajac na to ze powaznie mysle o hodowli, (nawet mam kilka propozycji na przydomek) , musze liczyc sie z tym ze nie bedzie mnie stac na utrzymanie wiekszego stadka bo chce sprowadzic suczke z niemiec zeby rodowodem pasowała pod Wolliego. Jak rozwiaze mi sie sprawa ze szkołą i pracą to wtedy bede myslec o ewentualnym zakupie kolejnego psiaka.

A w Twoim Buenosie to sie zakochałam , pięny jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Ach jaka dumna jestem z mojego synka!!!!!! Dziękuję Izuniu za pracę z Buenoskiem . Cudownie się przy Tobie rozwija a widok szalejącego Buenia z Sarą - bezcenny.
[/QUOTE]

Oj tak widoku szalejącego grzywka, do niczego nie można porównać :lol:

[quote name='*anusia&ajlu*']To ja bedziecie w odwiedzinach napisz mi wczesniej to i Ajlu bylaby zadowolona ze pozna tak slicznego grzywaczka ;)
a ja to jak dorobie sie autka to z checia podjade;)[/QUOTE]

Oczywiście, dam znać prze przyjazdem :cool3:

[quote name='agaciaaa']Dobrze, że się chociaż przyznajesz :diabloti:

Jako jedna z nielicznych :evil_lol:

Nie dobijaj mnie kobieto :placz:
[/QUOTE]

A jak miałbym sie nie przyznać, takie genialne pomysły mam tylko ja :diabloti:

Taaa :placz:

Oj tak żartuje se, nie jest tak źle :cool3:

[quote name='emdziolek']Tak miał syndrom kennelowy :(
Dlaczego przyjechał do mnie jako roczny pies?
Długa historia. A tak w skrócie to był zarezerwowany od 3 miesiecy dla mnie, czekał - a ja nie wiedziałam gdzie on czeka. Myslałam ze fajna hodowla- przez maile i romowy telefoniczne hodowczyni wydawała sie poprostu swietna, wydawało sie ze nieba by uchyliła zeby tylko psiakom było dobrze.. tymczasem było odwrotnie..... jak juz pojechałam do hodowli i zobaczyłam w jakim stanie są psy a przedewszystkim Topsik - nie mogłam go zostawic.. chciałam wziac dwa ale nie miałam jak zabrac....... teraz żałuje.. żałuje ze Topsa wziełam tak późno z tej pseudo, żałuje ze nie zabrałam ze sobą z tamtąd Orzeszka i żałuje ze wyjechałam do Suwałk na kilka dni zostawiając w Poznaniu przerażonego Topsika... chyba do końca życia bede sie obwiniać...

A Nad grzywką mysle... tylko zwarzajac na to ze powaznie mysle o hodowli, (nawet mam kilka propozycji na przydomek) , musze liczyc sie z tym ze nie bedzie mnie stac na utrzymanie wiekszego stadka bo chce sprowadzic suczke z niemiec zeby rodowodem pasowała pod Wolliego. Jak rozwiaze mi sie sprawa ze szkołą i pracą to wtedy bede myslec o ewentualnym zakupie kolejnego psiaka.

A w Twoim Buenosie to sie zakochałam , pięny jest...[/QUOTE]

Ojaa to faktycznie nieciekawa sytuacja :-( szkoda, że nie pojechałaś wcześniej do hodowli albo chociaż nie dopytałaś się w grzywaczowym towarzystwie jak ta hodowla wygląda. Ale niestety czasu się nie cofnie, z tego co ogladąłm zdjecia tych psów to wygladaja na prawdę dobrze, w życiu bym się nie spodziewała, że maja takie problemy :shake: To przykre że niby hodowla, pod patronatem ZKwP a takie rzeczy się wyrabiają :-(

No to widzę masz już poważne plany :cool3: no fakt import trochę kosztuje, ale jeszcze raz powodzenia, żeby się ułożyło po Twojej myśli wszystko!
A w ogóle jak tam Ci sie żyje w tym Poznaniu, nie chcesz wracać do Suwałk ?

Cieszę się, że mój skarbek, Ci się podoba, jest na prawdę cudowny :loveu:
Dopóki Topsik nie zamieszkał u Ciebie, nawet nie wiedziałam, ze grzywacze lubisz, dobrze się z tym ukrywałaś haha:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']
Ojaa to faktycznie nieciekawa sytuacja :-( szkoda, że nie pojechałaś wcześniej do hodowli albo chociaż nie dopytałaś się w grzywaczowym towarzystwie jak ta hodowla wygląda. Ale niestety czasu się nie cofnie, z tego co ogladąłm zdjecia tych psów to wygladaja na prawdę dobrze, w życiu bym się nie spodziewała, że maja takie problemy :shake: To przykre że niby hodowla, pod patronatem ZKwP a takie rzeczy się wyrabiają :-(

No to widzę masz już poważne plany :cool3: no fakt import trochę kosztuje, ale jeszcze raz powodzenia, żeby się ułożyło po Twojej myśli wszystko!
A w ogóle jak tam Ci sie żyje w tym Poznaniu, nie chcesz wracać do Suwałk ?

Cieszę się, że mój skarbek, Ci się podoba, jest na prawdę cudowny :loveu:
Dopóki Topsik nie zamieszkał u Ciebie, nawet nie wiedziałam, ze grzywacze lubisz, dobrze się z tym ukrywałaś haha:lol:[/QUOTE]
[COLOR=DarkOrange][B]Bo ja jestem mistrz kamuflażu ^^ Od zawsze kocham grzywki, długo czekałam na realizacje marzenia zwiazane z grzywką , no i moje marzenie źle sie skończyło dla Topsa. Im bardziej poznawałam rase tym bardziej chciałam je hodować a hodowla miała opierać się na Topsiku... no i nici z tego wyszły.
Może kupie sobie jeszcze grzywkę - ale nie prędko, najpierw skończymy z Wolliem hodowlankę:P

A w Poznaniu mieszka mi sie dobrze, tesknie za Suwałkami ale nie chciałabym tam na stałe wrócić.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']

Weź nic nie mów :mdleje: mam w następnym tyg 5 sprawdzianów + jeszcze ze 3, których nie napisałam, bo mnie nie było :mdleje:

Oczywiście, że pomogę :loveu:
No i suuper :loveu: trzymam kciuki :kciuki:

Szkolimy się tylko tak hmmm użytkowo, ze tak powiem ;) znaczy się uczymy się życia razem :eviltong:
Na sztuczki mamy czas, na razie nakręcał małego na zabawki, ćwicze przywołanie no i ogólnie skupienie na mnie ;)[/QUOTE]

a Ty teraz do szkoły chodzisz? ;p bo Cię jakoś dawno nie widziałam :cool3:
no to super, czyli to co teraz najważniejsze :) ja żałuję teraz, że jak Axel był mały to tak zawaliłam skupianie uwagi no i socjalizację.. ale człowiek uczy się na błędach, przy następnym bardziej się postaram :p

i wogle to kiedy ja się doczekam, żeby tego małego smrodka osobiście poznać co? :mad:

[URL]http://i45.tinypic.com/14uxtug.jpg[/URL] haha fajnie to wyszło :evil_lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987'][URL]http://i48.tinypic.com/bdwkgg.jpg[/URL]
Podcina Sare linka :D[/QUOTE]

Tiaa, mój spryciarz mały :cool3:

[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Bo ja jestem mistrz kamuflażu ^^ Od zawsze kocham grzywki, długo czekałam na realizacje marzenia zwiazane z grzywką , no i moje marzenie źle sie skończyło dla Topsa. Im bardziej poznawałam rase tym bardziej chciałam je hodować a hodowla miała opierać się na Topsiku... no i nici z tego wyszły.
Może kupie sobie jeszcze grzywkę - ale nie prędko, najpierw skończymy z Wolliem hodowlankę:P

A w Poznaniu mieszka mi sie dobrze, tesknie za Suwałkami ale nie chciałabym tam na stałe wrócić.[/B][/COLOR][/QUOTE]

Oj miszcz, miszcz nawet Cię o to nie podejżewałam :cool3::evil_lol:
Rasa jest wspaniała, fakt niezaprzeczalny :loveu: Ja juz jestem zakochana po uszy :loveu: zreszta jak tu się nie zakochać w takich psach :loveu: Moze nie sa najłatwiejsze jeśli chodzi o wychowanie, szczekliwe straaaasznie no i nie raz mają problem ze strachem, szczególnie wstosunku to obcych ludzi i w obcym otoczeniu, ale to najwspanialsze psy na świecie :loveu:
Do skończenia hodowlanki juz chyba nie duzo zostało co ? :eviltong:

No to fajnie, ja w sumie to Cię podziwiam, ja bym nie chciała się wyprowadzac tak daleko :eviltong:
Nie miałaś nigdzie blizej takiego podobnego kierunku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarnulka'][URL]http://i45.tinypic.com/14uxtug.jpg[/URL] ślicznie:loveu:[/QUOTE]

Sarunia z obrzydzeniem patrzy co tam jej przed nosem biega :evil_lol:

[quote name='Asiaczek']Nie bój się, Mały! W razie czego - obronię!
[URL]http://i48.tinypic.com/30ac6c7.jpg[/URL]

Pzdr.[/QUOTE]

Sarunia dzielnie pokazywał Buenoskowi swoją spacerkowa łączkę :razz:

[quote name='Bartiśkowa_']Super fotki :loveu: pewnie już niedługo będzie tak szalał z Lunką ;)[/QUOTE]

Nie wydaje mi się ;)
Luna nie jest zwierzęciem specjalnie towarzyskim jeśli chodzi o psy, ona zdecydowanie bardziej lubi ludzi ;)

[quote name='Feigned']a Ty teraz do szkoły chodzisz? ;p bo Cię jakoś dawno nie widziałam :cool3:
no to super, czyli to co teraz najważniejsze :) ja żałuję teraz, że jak Axel był mały to tak zawaliłam skupianie uwagi no i socjalizację.. ale człowiek uczy się na błędach, przy następnym bardziej się postaram :p

i wogle to kiedy ja się doczekam, żeby tego małego smrodka osobiście poznać co? :mad:

[URL]http://i45.tinypic.com/14uxtug.jpg[/URL] haha fajnie to wyszło :evil_lol: :loveu:[/QUOTE]

Akurat dzis nie byłam ;) ale cały poprzedni tydzień już tak, jutro też będę :lol:
Skupianie uwagi to dla mnie udręka, dla małego wszystko jest strasznie ciekawe :evil_lol: ale widze postępy i to najważniejsze :loveu:
No tak na własnych błędach nalepiej się uczyć ;) ja z Luną tez skupiania nie ćwiczyłam, ale na szczeście udło się, ze raczej nie ma z tym az takiego wielkiego problemu :loveu:

zapraszam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...