Jump to content
Dogomania

Buenos i Luna - grzywek pp i prawie niuf ; ))


Iza.

Recommended Posts

[URL="http://i46.tinypic.com/s6u4ps.jpg"]http://i46.tinypic.com/s6u4ps.jpg[/URL]
fajne zdjecie

[URL="http://i46.tinypic.com/jpig6a.jpg"]http://i46.tinypic.com/jpig6a.jpg[/URL]
slimaka masz? bo ja mam 5 :)

a marzenie moje juz trwa 10-12 lat juz nie pamietam, jak w podstawowce bylam juz mamie marudzilam o grzywaczu... moze na jesien 2010 sie spelni :)

Buenos ma sliczna siersc!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaciaaa']Jakie śmieszne uchole :lol: Jakiś on taki smutny na tych fotkach ;)

[URL]http://i45.tinypic.com/2qx3n76.jpg[/URL] śliczne :loveu:[/QUOTE]

Uszy tragiczne :placz:Wymina ząbków si szykuje i znowu muszę mocniej podklejać ...
On wcale nie jest smutny, tylko wczuł się w nastrój :loveu::evil_lol:

[quote name='Bartiśkowa_']Pierwsza fotka Buenoska piękna :loveu: i są fajne roboczki[/QUOTE]

Dziekujemy :loveu:

[quote name='agaciaaa']Fuuuuu jakie ohydne robactwo :scared:

Ale kropelki suuuper![/QUOTE]

Wcale nie ohydne :diabloti:śliczniusie maluszki :loveu::evil_lol:

Dzięki !:loveu:

[quote name='*anusia&ajlu*'][URL]http://i46.tinypic.com/s6u4ps.jpg[/URL]
fajne zdjecie

[URL]http://i46.tinypic.com/jpig6a.jpg[/URL]
slimaka masz? bo ja mam 5 :)

a marzenie moje juz trwa 10-12 lat juz nie pamietam, jak w podstawowce bylam juz mamie marudzilam o grzywaczu... moze na jesien 2010 sie spelni :)

Buenos ma sliczna siersc![/QUOTE]

Ślimaki mam tylko w ogrodzie ;) :P

No to trzymam kciuki ! Masz juz upatrzona hodowlę ?: ))

Cieszę się z tego bardzo, bałam się, ze zepsuję mu włos ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']upatrzona juz mam ale nie wiem czy dziewczyny wiedza :) albo artagas albo innowacja :)

a ja mam w domu 4 slimaki afrykanskie i jednego z mojego bloku:)

wlos ma ladny zadbany, troche trzeba chyba wysilku zeby taki byl?[/QUOTE]

Zagadaj do dziewczyn koniecznie,one na prawdę są bardzo miłe, a dziewczyny ja Cię poznają to chętniej szczeniaka sprzedadzą ;)

Ja kiedyś chciałam sobie takie afrykańskie cudo sprawić, ale jednak doszłam do wniosku, że to nie dla mnie, za duze rosnie :lol::eviltong:

Wiesz, na razie to nie jest duzy wysiłek wystarczy kapać co tydzień w odpowiednim szamponie i nakładać odżywkę, później będzie trudniej ;) Ale u mnie jest kwestia tego, ze Buenos jest psem wiejskim :diabloti::evil_lol: lata po krzakach kałuzach itp, a to zbyt dobrze na włos nie wpływa jednak. ;)

Link to comment
Share on other sites

tylko to na razie marzenia... ja bym chciala miec juz ale mieszkam z mama a i tak ostatnio przyniosla kota i zwierzyniec sie powiekszyl:loveu:

ja bym chciala hl i bym chciala wystawiac ale nie znam sie chociaz wiem ze pomoc bym miala z ktorejs hodowli:p

a ty tez bedziesz wystawiac Buenosa?

dasz se rade z wlosem, pomysl ze wybiegany grzywek to szczesliwy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']tylko to na razie marzenia... ja bym chciala miec juz ale mieszkam z mama a i tak ostatnio przyniosla kota i zwierzyniec sie powiekszyl:loveu:

ja bym chciala hl i bym chciala wystawiac ale nie znam sie chociaz wiem ze pomoc bym miala z ktorejs hodowli:p

a ty tez bedziesz wystawiac Buenosa?

dasz se rade z wlosem, pomysl ze wybiegany grzywek to szczesliwy:loveu:[/QUOTE]

Marzenia, ale wiesz ja kontakt z jakimś dobrym hodowca polecam jeszcze dużo przed nabyciem psiaka, to na prawdę duuuzo daje ;) w ogóle to masz świetną sytuacje, mieszkasz w Wawie, macie tam mnóstwo grzywek, umów się z kimś na spacer, pogadaj, będzie Ci łatwiej jak już swojego maluszka będziesz miała.

Hl to zupełnie inna bajka, kiedyś i takiego malucha se sprawie, ale to za kilka lat, jak juz się domu wyprowadzę i skończę studia :eviltong:
Jeśli wybierzesz którąś z hodowli, na którymi się zastawiasz, to dziewczyny zawsze Ci pomogą : ))

Tak, planuje wystawy oczywiście. Cały czas się zastawiam gdzie zadebiutujemy i się zdecydować nie mogę, wszystko strasznie daleko ode mnie :shake: Ale w Wawie na pewno będziesz mogła nas w lipcu spotkać :p:evil_lol:

Dokładnie tak, dlatego tez nie chcę omawiać przyjemności małemu, jak może biegać jest baaaardzo szczęśliwy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Uszy tragiczne :placz:Wymina ząbków si szykuje i znowu muszę mocniej podklejać ...
On wcale nie jest smutny, tylko wczuł się w nastrój :loveu::evil_lol:


Wcale nie ohydne :diabloti:śliczniusie maluszki :loveu::evil_lol:[/QUOTE]

A na tych fotkach ma jakoś od środka podklejone, czy mi się wydaje?
No powiedzmy :lol:


Daj spokój, normalnie patrzeć nie mogę na te ohydztwa.. te owłosione odnóża i w ogóle :shake: ale wiesz, ja nic nie mam do Twoich fotek, bo fajne są tylko te obiekty niezbyt urodziwe :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']A do katowic sie nie wsybieracie ?? [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE]

Rozważam taka możliwośc :cool3:
Zobaczy się jak z transportem ;)

[quote name='agaciaaa']A na tych fotkach ma jakoś od środka podklejone, czy mi się wydaje?
No powiedzmy :lol:


Daj spokój, normalnie patrzeć nie mogę na te ohydztwa.. te owłosione odnóża i w ogóle :shake: ale wiesz, ja nic nie mam do Twoich fotek, bo fajne są tylko te obiekty niezbyt urodziwe :diabloti:[/QUOTE]

Nie wydaje Ci się :cool3:
Ej no nie znasz sie to urodzony model po prostu i on wie jaką minę do zdjęcia zrobic :diabloti::evil_lol:

Nie lubisz owłosionych odnóży ? a weź Ty :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Marzenia, ale wiesz ja kontakt z jakimś dobrym hodowca polecam jeszcze dużo przed nabyciem psiaka, to na prawdę duuuzo daje ;) w ogóle to masz świetną sytuacje, mieszkasz w Wawie, macie tam mnóstwo grzywek, umów się z kimś na spacer, pogadaj, będzie Ci łatwiej jak już swojego maluszka będziesz miała.[/QUOTE]

no to napewno nad tym pomysle:p

[quote name='Iza.'] Hl to zupełnie inna bajka, kiedyś i takiego malucha se sprawie, ale to za kilka lat, jak juz się domu wyprowadzę i skończę studia :eviltong:
Jeśli wybierzesz którąś z hodowli, na którymi się zastawiasz, to dziewczyny zawsze Ci pomogą : ))[/QUOTE]

no to powodzenia w wyborze hl
tak wiem ze dziewczyny pomoga widac ze to dobre i odpowiedzialne hodowle:loveu:

[quote name='Iza.']Tak, planuje wystawy oczywiście. Cały czas się zastawiam gdzie zadebiutujemy i się zdecydować nie mogę, wszystko strasznie daleko ode mnie :shake: Ale w Wawie na pewno będziesz mogła nas w lipcu spotkać :p:evil_lol:[/QUOTE]

ja tez bede miala taki dylemat bo nie mam auta...
a w Wawce i w tym roku podziwialam grzywki to w nastepnym wymiziam Buenosa:loveu:

[quote name='Iza.']Dokładnie tak, dlatego tez nie chcę omawiać przyjemności małemu, jak może biegać jest baaaardzo szczęśliwy :loveu:[/QUOTE]

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Nie wydaje Ci się :cool3:
Ej no nie znasz sie to urodzony model po prostu i on wie jaką minę do zdjęcia zrobic :diabloti::evil_lol:

Nie lubisz owłosionych odnóży ? a weź Ty :shake::evil_lol:[/QUOTE]

I znowu mu będziesz kleić tak jak wcześniej miał?
No ok ok niech Ci będzie :evil_lol: to następnym razem mu powiedz żeby się uśmiechnął :eviltong: :evil_lol:

Haha, a Ty lubisz? :lol:

Link to comment
Share on other sites

mnie też tydzień w szkole nie było i teraz codziennie muszę pisać jakiś sprawdzian/kartkówkę :(
a było tak pięknie jak mogłam sobie o 10 wstawać i przez cały dzień nawet nie zaglądać do książek. :loveu: :evil_lol:


Buenos śliczny, ma fajowy włos, na taki puchaty wygląda :loveu: aż chce się go wyprzytulać.. :razz:
mi też się kurczę strasznie marzy drugi włochacz, ale znalazłoby się kilka przeciwności.. :shake: :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']no to napewno nad tym pomysle:p

[COLOR=DarkOrchid][B]Koniecznie :p[/B][/COLOR]

no to powodzenia w wyborze hl
tak wiem ze dziewczyny pomoga widac ze to dobre i odpowiedzialne hodowle:loveu:

[COLOR=DarkOrchid][B]Oj u mnie do hl jeszcze baaaardzo daleko :lol: ale na dzień dzisiejszy wiem, że zostanę przy tej rasie :loveu:
oj tak zdecydowanie ![/B][/COLOR]

ja tez bede miala taki dylemat bo nie mam auta...
a w Wawce i w tym roku podziwialam grzywki to w nastepnym wymiziam Buenosa:loveu:

[COLOR=DarkOrchid][B]To juz nawet nie chodzi o auto, ale o sam czas który poświecić trzeba na dojazdy :shake:
Mieszkam w takim miejscu, że wszędzie daleko jest :roll: ale przynajmniej mamy ładne tereny spacerkowe :evil_lol:
Obowiązkowo :loveu:[/B][/COLOR]

:loveu:[/QUOTE]

[quote name='agaciaaa']I znowu mu będziesz kleić tak jak wcześniej miał?
No ok ok niech Ci będzie :evil_lol: to następnym razem mu powiedz żeby się uśmiechnął :eviltong: :evil_lol:

Haha, a Ty lubisz? :lol:[/QUOTE]

Taa, niestety :eviltong:
Sama go poprosisz :loveu::diabloti:

Zależy u kogo :evil_lol:
[quote name='Czarnulka'][URL]http://i47.tinypic.com/52lump.jpg[/URL] jaki puchaty misiek

[URL]http://i46.tinypic.com/s6u4ps.jpg[/URL] o matko jaki roobla fuuj;p[/QUOTE]

Co wy macie do tych robali ?! :diabloti::evil_lol:

[quote name='Feigned']mnie też tydzień w szkole nie było i teraz codziennie muszę pisać jakiś sprawdzian/kartkówkę :(
a było tak pięknie jak mogłam sobie o 10 wstawać i przez cały dzień nawet nie zaglądać do książek. :loveu: :evil_lol:


Buenos śliczny, ma fajowy włos, na taki puchaty wygląda :loveu: aż chce się go wyprzytulać.. :razz:
mi też się kurczę strasznie marzy drugi włochacz, ale znalazłoby się kilka przeciwności.. :shake: [/QUOTE]

Weź nic nie mów zaszłam dziś do szkoły i chciałam uciekać normalnie :shake:więcej nie choruje :placz:

A wiesz, że ostatnio mi się maltany spodobały, ten ich piękny długi włos ahhh :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Weź nic nie mów zaszłam dziś do szkoły i chciałam uciekać normalnie :shake:więcej nie choruje :placz:

A wiesz, że ostatnio mi się maltany spodobały, ten ich piękny długi włos ahhh :loveu:[/QUOTE]

dokładnie Cię rozumiem. :( przez 3 lata nie chorowałam wcale, a teraz raz mnie wzięło to akurat w tygodniu kiedy same klasówki itp. -.- ostatni raz sobie na to pozwoliłam :evil_lol:

ooj taaaak :loveu: :loveu:
może za jakiś czas, Ty już mająca wprawę w hodowaniu długiego włosa, pomożesz mi przy moim potworku :lol: o ile będziesz chciała.. :razz:
bo mam wrażenie, że wszystko idzie ku lepszemu :loveu:

a co tam u Buenosa i Luny? :razz:
szkolicie się z maluchem trochę? :)

Link to comment
Share on other sites

Nie doceniacie prawdziwej sztuki :diabloti:

Noo Iza, to teraz czekamy na Twoje arcydzieła :lol: choć aż tak udanej fotki jak ta moja to chyba nie masz :evil_lol:

A w ogóle to wielkie dzięki za miły spacerek :p Strasznie się cieszę, że Sara i Buenos sie tak fajnie dogadali, szaleli aż miło :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...