Jump to content
Dogomania

Gruby szczeniak ?? ON


Nicka*

Recommended Posts

Najpierw o wadze...moje szczeniory a trochę ich przerobiłam ważą z reguły tyle ile maja tygodni...choc Odin(dziś waż acy 36 kg)w wieku 7 tygodni wazył 6 kg...a jest bardzo mocnej kości...
Ale ja uważam że szczeniak musi być hudy...bo wtedy jest zdrowy,nieobciązony i lepiej sie rozwija..
Aysche zazdroszczę ci takich psów..u mnie dzienna dawka najmniejsza jest u 8 letniej emerytki(360-400)a suki pracujące to ok 600 jedzą..a sa na Purinie Pro.

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: znaczy sie jestem wredna i glodze swoje ony:evil_lol: ....ale suki w drugim miesiacu i karmiace to dostaja nawet do 1,5 kg.:roll: .
nie moge dawac im wiecej bo po scianach chodza:diabloti: .a na orjienie mam wrazenie ze im wiecej jedza tym wiecej im palma odbija:roll: a sa suche jak byly.ale fakt-zebra im widac.wszystkie.:diabloti: .jak dysza to wala zebrami i tak jest moim zdaniem normalnie..najwiekszym spaslakiem u mnei jest chita ale to wynik prowadzenia od szczneiaka.
tez uwazam ze dzieciaki powinny byc chude.potem tez chude i wogole chude.:evil_lol: jak napisal stephanitz-onek to skora,kosci i miesnie.

Link to comment
Share on other sites

Sati waży 7,55 kg jutro konczy 2 msc
wg tabelki 2 msc = 7,5 kg
do jutra wiele nie przytyje więc wygląda na to że jest w normie.
A tak wygląda, wyraźniejsze niż tamto ;)
[url]http://img299.imageshack.us/my.php?image=dscn8215ql3.jpg[/url]
[url]http://img510.imageshack.us/my.php?image=dscn8214kt5.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

nas tylko długie futerko chroni przed TOZem, bo jakby tak zgolić psa, to fakt, byłoby mu widać wszystkie żeberka... mały jest toto i 29kg waży a pies.
Jest to jedyna dobra rzecz z naszej choroby, bo rodzicom nie wolno nic dawać do jedzenia psu - bo biegunki beda i takim to sposobem je to co ma jesc i tyle ile pancia, a przyznam sie na worek tez nie patrze ale dostaje chyba z 450 gr dziennie... weterynaryjna karma... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 years later...

skoro boisz sie o psiaka i jego "tusze" to zmien cos w jego odzywianiu.zmien karme na taka ktora ma mniej tluszczu, troche wiecej ruchu z psiakiem i bedzie ok. Bozita ma duzy wybor karm, rowniez takie dla psiakow z nadwaga jesli uwazasz ze twoj ja ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...