Jump to content
Dogomania

Odebrana bezdusznym właścicielom,maltretowana Maxi JUŻ w kochającym domu!TOZ Wrocław


demi

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poprostu jesteście świetni!!:multi: bardzo wam dziękuje!!
Wszytskie informacje są w porządku, ale trzeba by chyba dopisać jedną bardzo istotną rzecz- Maxima boi sie meżczyzn ... tzn szczeka, ucieka itp.

Ale się bardzo szybko przyzwyczaja. Np chciała zjeść mojego kolege, a tereaz jest u niego na tymczasie do soboty- swietnie sie razem bawią:razz:

tylko teraz kolejny problem, tymczas na do soboty...:-(

graszka zaoferowała tymczas u siebie ale dopiero od 8.09
a więc co teraz...?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Będę się tera gęsto tłumaczyć:oops: ale tymczas u mnie nieaktualny. Pisałam o tym demi na pocztę już dzisiaj rano, chyba zarobiona jest i rzadko do niej zagląda. Już po zaoferowaniu domu zapytałam, czy jeśli Maxi będzie musiała zostać kilka godzin z moim mężem to czy wobec jej paniki w stosunku do mężczyzn będzie to problem, demi nie odpisywała, więc pomyślałam, że chyba jednak będzie a akurat "przyplątała się" ciężarna kocica w kiepściutkim stanie no to wzięłam bidkę. Niecierpliwość mnie zgubiła.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]CUD się stał!!!!!!!!!!
wczoraj zadzwoniła do mnie pewna Pani, z wrażenia zapomniałam nawet imienia.
W sobote zabierze MAximke na tymczas!!!
Jest tylko jeden warunek, musi sie dogadać z jej psiakiem!:lol:
Mam nadzieje, że sie dogadają, bo jak nie, to sobie chyba w łep strzele:2gunfire: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

dostałam takiego maila z allegro:

[I]Witam![/I]
[I]Szukamy małego pieska, mieszkamy na wsi niedaleko Wrocławia.[/I]
[I]Ostatnio zginoł nam piesek, uciekł z podwórka przez niezamkniętą furtkę prosto pod samochód. Mama rozpacza, kocha zwierzaki.[/I]
[I]Proszę o odpowiedz czy jest możliwość wzięcia pod opiekę jakiegoś maleńkiego pieska (w wielkości podobnej do poprzedniego pieska ok.25cm.) najlepiej jakby niegryzł za dużo ale robił dużo hałasu.[/I]
[I]Proszę o odpowiedz. [/I]

[B]adres tej osoby[I]: [/I][/B][EMAIL="[email protected]"][I][B][email protected][/B][/I][/EMAIL]

Demi skontaktujesz sie z ta Panią? Odpisałam Jej, że ktoś do Niej napisze....

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widać ze zdjęć to chyba Maxi jest większa niż 25 cm. Ale może tym ludziom nie będzie tak bardzo zależeć na centymetrach tylko na fajnym piesku. Jak jest gdzieś w mojej okolicy /na wschód od Wrocławia, okolice Oleśnicy i dalej w kierunku Sycowa lub Kluczborka/ to mogę sprawdzić ten domek i jak trzeba to transportnąć Maxi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...