Jump to content
Dogomania

Zabrze- znaleziony mały, czarny- podpalany! MA DOM


coztego

Recommended Posts

[quote name='coztego']Maciek wczoraj pierwszy raz został sam z Kreską i kotem na cały dzień. Początkowo szczekał, ale na szczęście szybko sie uspokoił i dzielnie znosił brak ludzkiego towarzystwa. Więc wbrew moim obawom, może zostawać sam w domu.

Jego zdolności do sportu przejawiły się wczoraj tak, że wskoczył na biurko i wyżarł zawartość kociej miski - akrobata pieroński 8)[/quote]
Z tego co wiem zawsze chciałas miec skocznego psa:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Maciek został zeskrobany u weterynarza, w zeskrobinie wyszły wszelkie możliwe świństwa, więc leczymy skórę. Jak na razie - drapie się :p

Apetyt ma za dwóch, humor mu dopisuje, podbija serca kolejnych członków mojej rodziny... No i najważniejsze: potrafi już się położyć w odległości ponad 30 cm ode mnie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Maciek został zeskrobany u weterynarza, w zeskrobinie wyszły wszelkie możliwe świństwa, więc leczymy skórę. Jak na razie - drapie się :p

Apetyt ma za dwóch, humor mu dopisuje, podbija serca kolejnych członków mojej rodziny... No i najważniejsze: potrafi już się położyć w odległości ponad 30 cm ode mnie :p[/quote]
Cos mi sie wydaje,ze te 30 cm wystarczy i nie zmniejszy odległosci ani o centymetr:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...