Jump to content
Dogomania

Stress out-czy pies nie straci kontroli nad zwieraczami i czy nie uszkodzi wątroby?


judyta2461

Recommended Posts

Czytałam o różnych środkach na uspokojenie dla psów i sądząc po opiniach ludzi to chyba stress out byłby najlepszy.Mój pies jest agresywny,behawioryści nie są w stanie mu pomóc,rzuca się na ludzi i na duże psy.Nie mam pojęcia czy robi to z dominacji czy ze strachu,bo niby rzuca się,ma postawione uszy i ogon,próbuje patrzeć ludziom w oczy i dąży do konfrontacji,ale z drugiej strony już drugi raz zauważyłam ostatnio,że jak idzie na luźnej smyczy i w ostatniej chwili zobaczy człowieka to kładzie uszy i cofa się szczekając.Ale nie chodzi mi o to,żeby ktoś pomógł mi rozwiązać problem agresji,bo to nie ten dział,poza tym dla niego już raczej ratunku behawiorystycznego nie ma.Chciałam mu podawać stress out,ale na wszystkich tych środkach uspokajających i na tym też pisze,że zmniejsza napięcie mięśniowe i zastanawiam się czy to nie spowoduje,że pies nie przestanie kontrolować swoich zwieraczy i nie zacznie załatwiać się w domu,tym bardziej,że wystarczy mu lekkie przeziębienie i już zaczyna sikać pod siebie?I czy stosowany codziennie nie uszkodzi z czasem wątroby?Jeśli to istotne to pies ma refluks żołądka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...