Jump to content
Dogomania

Jaką karmę wybrać?


Recommended Posts

A więc tak mój pies to "podróbka" :) owczarka belgijskiego. Karmię go suchą Acaną każdy nowy wór jest to inny smak. On wcina chętnie chociaż ostatnio zaczyna się zastanawiać nad nią do tego dochodzą gazy spod ogona ale nie bardzo szkodliwe. Jest on psem mocno aktywnym. I teraz parę pytań. Od dwóch lat odkąd go mam wychodzę z założenia że Acana jest czołówką karm słusznie ? Czy w przypadku takim jak on próbować mu zmienić ją na coś innego czy zostać przy sprawdzonym ? No i na koniec jak już zostać to czy ta [url]http://www.krakvet.pl/acana-sport-agility-18kg-p-13048.html[/url] będzie dla niego dobra. Niby dla aktywnych psów karma ale trochę przeraża mnie procent tłuszczu. Inne które biorę pod uwagę to:
[url]http://www.krakvet.pl/acana-ranchlands-13kg-p-18279.html[/url]
[url]http://www.krakvet.pl/acana-adult-large-breed-18kg-p-12915.html[/url]
[url]http://www.krakvet.pl/acana-adult-18kg-p-12914.html[/url]

Link to post
Share on other sites

czy jest czołówka to nie wiem,ale chyba to za dużo powiedziane.natomiast,czy karma typu aktiv bedzie dobra dla twojego psa musialbys spróbować kupic pokarmi i patrzeć czy pies na niej tyje czy mase ciała trzyma taka sama.gazy"moga pojawiać się np.na skutek łapvzywego jedzenia wiec wtedy trzeba się zastanowic czy przypadkiem kulki zarcia nie sa za małe,w skutek czego pies je łyka razem z powietrzem.może wtedy trzeba kupic pokarm o dużym krokiecie.
jeśli pies na obecnej karmie ma ładne futro,dobrze sie czuje ,widzisz że stolec jest mały i zwarty to mozna byłoby zostać przy tej karmie która ja.wybór należy do ciebie.pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...