Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

[quote name='Sweet']Widziałam:P ale tatuaż chcę :P:P :eviltong:
Masz boskie sandałki:P właśnie dzisiaj je na allegro znalazła i teraz patrze: O Pati ma te piękne sandałki :eviltong:[/QUOTE]

tatoo się musi zagoić by wyjść w miarę konkretnie na zdjęciu ;)

toż to z allegro mam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NightQueen']tatoo się musi zagoić by wyjść w miarę konkretnie na zdjęciu ;)

toż to z allegro mam :diabloti:[/QUOTE]

To chociaż powiedz mniej więcej gdzie i co to jest :P Bo mnie ciekawość zżera :P
A no widzisz ^^ Prześliczne są :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']czesc fajnie Was widziec :D znow w pełnym wigorze i wypoczynku :D

a basen jaki ma Molly-taki sam leży u mnie w lesie od kilku lat, troche wyszczerbiony ale dobry zbiornik na wode do picia dla psow na spacerze :evil_lol:[/QUOTE]

Hej
o jak ja dawno cię nie czytałam :p

Moli basen leży na wsi, bo ja mieszkam w bloku i nie mam go gdzie trzymać, a wymiarowo na balkonie się nie mieści, więc korzysta z niego tylko gdy jedziemy pooddychać świeżym powietrzem :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']faktycznie, dużo osób przestało się regularnie odzywać, mnie samej zdarza się znikać na kilka miesięcy, bo zwyczajnie brakuje mi czasu

No niestety, nie mam ogródka i kiszę się w blokach :-([/QUOTE]

no wszyscy podorastali i rzadziej poprostu siedza na dogo :D maja teraz prawie lub juz dorosłe życie ":) ale chyba to dobrze-zmiany zawsze sa czymś dobrym :)

ja ostatnio tez mieszkam w Wawie-zrezygnowałam z lasów na rzecz tych głupich dojazdow prawie 2godz w jedna strone :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='dog193']Pati, kiedy masz czas się spotkać czy coś? ;) Musisz wreszcie się zobaczyć ze swoim dzieckiem chrzestnym :D

Generalnie fajnie by było się zobaczyć ;)[/QUOTE]

Wiem wiem, tylko u mnie ciężko z czasem, obecnie mam masę egzaminów, więc dopiero jak je pozaliczam będę myślała o spotkaniu, ale coś zreorganizować trzeba ;)

[quote name='Talia']Jakie to jest słodkie :loveu: Tak bym tuliła, ze by oczka wyszły :evil_lol:[/QUOTE]

ona i tak już ma oczy za duże :evil_lol:



dodałabym więcej zdjęć, ale się nie da :roll: dogo coś znów szwankuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']A jak tam sprawa psa dla siostry? :)[/QUOTE]

na razie wstrzymane, bo pojawiały się kolejne komplikacje z ogrodzeniem, pecha mają, jak nie murki z których schodziła farba, to deski niewymiarowe, a obecnie nie mogą znaleźć konstrukcji na bramę, a póki ogrodzenia nie będzie to i psa nie będzie z wiadomych powodów, a gdyby nie te wszystkie komplikacje to pies byłby już dawno, ale za to przyplątał się do niej kot, a raczej kotka, z imieniem na cześć poprzedniej kotki czyli Gracja, ba nawet wygląda identycznie :p przyszła o 3 nad ranem, w połowie udanej imprezy i cuciła kolegę zalanego w trupa :diabloti: lizała go po głowie i tak już została :evil_lol: dzieciak 4 miesiące ma i kuleje na nogę, ale to stary uraz i nie da się z tym nic zrobić, ale kotka ma super charakter :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Talia też kiedyś chciała mieć kotka, bardzo chciała. W szczególności małego, czarnego... I Talia spotkała takiego na spacerze, biedny kotek przełożył łapkę przez obrożę, zabiła go psimi smakołykami, złapała, a kotek się odwinął, ugryzł i uciekł...
Potem Talia chodziła na serie pięciu zastrzyków i już nie chciała kotka...

:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Talia też kiedyś chciała mieć kotka, bardzo chciała. W szczególności małego, czarnego... I Talia spotkała takiego na spacerze, biedny kotek przełożył łapkę przez obrożę, zabiła go psimi smakołykami, złapała, a kotek się odwinął, ugryzł i uciekł...
Potem Talia chodziła na serie pięciu zastrzyków i już nie chciała kotka...

:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/QUOTE]

będę tą historie opowiadać dzieciom przed spaniem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...