Jump to content
Dogomania

Afra odebrana interwencyjnie potrzebuje domu stałego i wsparcia


magda i mezo

Recommended Posts

Afra jest młodą niespełna 3 letnią suką. Została odebrana interwencyjnie przez TOZ, gdyż mieszkała w złych warunkach. Nie miała łatwego życia. Początkowo mieszkała w kotłowni bez możliwości wychodzenia, później została uczepiona na łańcuch do budy. Była chuda, niedożywiona, zaniedbana a jej krótka sierść zupełnie nie ogrzewała jej zimą w budzie. Afra obecnie przebywa w domu tymczasowym w Białymstoku. Została poddana leczeniu gdyż miała bardzo brzydką skórę z powodu gronkowca.
Obecnie jest wyleczona, ma komplet szczepień i będzie miała zapewnioną sterylizację. Jest psem średniej wielkości, waży 18 kg. Zna podstawowe komendy, ładnie chodzi na smyczy oraz bez. Utrzymuje czystość w domu, nie niszczy. Jest zrównoważona i socjalizowana, mieszka w domu z innym psem. Do obcych początkowo jest nieufna ale po zapoznaniu staje się miła i przyjazna. Jeśli ktoś będzie poświęcał jej trochę czasu odwzajemni to oddaniem i miłością.To grzeczny i mądry pies. Ma krótką sierść, nie nadaje się na podwórko, tylko do domu lub mieszkania!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta przed i po adopcyjna.

Proszę was o pomoc w znalezieniu jej dobrego domu stałego. Jest u mnie miesiąc a już się do niej przywiązałam, później będzie jeszcze trudniej mi się z nią rozstać.
Proszę również o wsparcie finansowe gdyż jej leczenie było kosztowne a czeka ja jeszcze sterylizacja. Afra jest pod opieka TOZ i można dokonywać wpłat na ich konto: Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Białymstoku
PKO BP S.A. I/O Białystok 05 1020 1332 0000 1802 0207 7162
z dopiskiem: dla Afry
Jeśli ktoś jest zainteresowany adopcją kontakt: 504098869 Magda
Zapraszam również na wydrzenie na FB : [URL]https://www.facebook.com/events/469702799805010/?fref=ts[/URL]

Edited by magda i mezo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...