Jump to content
Dogomania

Błąkał się psiak // Legionowo// obok Kauflandu - może ktoś będzie jechał


yarecki

Recommended Posts

Witajcie,

dzisiaj po 21 jadąc przez Legionowo w okolicach Kauflaundu błąkał się biały, średniej wielkości psiak, wybiegł na środek jezdni po czym zaczął dawać nura na przeciwległy pas ruchu, wyglądał na spanikowanego. Zawróciłem na najbliższym skrzyżowaniu i rozglądałem się za nim, ale nigdzie go już nie było, na całe szczęście nie leżał też nigdzie potrącony. Będę jechał tam też jutro, może ktoś jeszcze będzie przejeżdżał, może ten piesek nadal tam będzie się błąkał..

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj znów zobaczyłem psiaka i próbowałem go złapać - niestety bez powodenia :(

Psiak jest bardzo ruchliwy, radosny, ale nie podchodzi. Udało mi się go "zagonić" do Parku Henrykowskiego, gdzie po ok 1h spokojnego stania w miarę zaczął się zbliżać przez chwilę. Udało mi się zrobić wtedy zdjęcie

[URL]http://www.mediafire.com/view/loo73ei6q1lz9bf/IMG00039.jpg[/URL]

Psiaka ciągle patrzy w kierunku Modlińskiej/Klasyków i wraca na przystanek - prawdopodbonie tam go ktoś wyrzucił. W międzyczasie przyjechał EkoPatrol i próbowaliśmy go "obejść". Niestety bez rezultatu, dał dyla na teren na rogu Modlińskiej/Klasyków, taki nieużytek, śmietnik. Obchodziłem teren pieszo, EkoPatrol objeżdżał cały kwadrat od Biedronki, kAuflanud po Park Henrykowki. po 40 minutach odpuściliśmy, czekałem jeszcze chwile przy przystanku, później ruszyłem Modlińską - niestety nigdzie go nie było.

Jest wielce prawdopodbne, że psiak wróci w okolice przystanku znów!

[URL]http://www.mediafire.com/view/03qc6v656sf5kdl/zrzut.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...