Jump to content
Dogomania

Problem ze smycza - rozpina sie


lukmil

Recommended Posts

Witam

Mam psa średniej wielkości . Ok 8 msc i kupiłem mu taką smycz [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=3509137318&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62[/url]

I z nią mamy problem , gdyż się rozpina. Smycz ma z obu stron karabińczyk duzy i oba sa sprawne . Nie wiem czemu może ktoś miał podobne doświadczenia i mi pomoże. Pisze to bo miałem problem z SM , gdyż pies jeszcze do końca nie słucha sie na spacerze. I mi uciekł na male boisko pod blokiem gdy wychodzielem z klatki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lukmil']Witam

Mam psa średniej wielkości . Ok 8 msc i kupiłem mu taką smycz [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=3509137318&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62[/URL]

I z nią mamy problem , gdyż się rozpina. Smycz ma z obu stron karabińczyk duzy i oba sa sprawne . Nie wiem czemu może ktoś miał podobne doświadczenia i mi pomoże. Pisze to bo miałem problem z SM , gdyż pies jeszcze do końca nie słucha sie na spacerze. I mi uciekł na male boisko pod blokiem gdy wychodzielem z klatki[/QUOTE]

to są normalne karabińczyki,
być moze, albo pod tą cześć co się przesuwa dostał się piasek i może blokować,
albo jest jakieś uszkodzenie już w karabińczyku i ta częsc która sie przesuwa jest za cienka i się otwiera,
może spręzynka jest za słaba?

wymień karabińczyk i nie będzie problemu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']to są normalne karabińczyki,
być moze, albo pod tą cześć co się przesuwa dostał się piasek i może blokować,
albo jest jakieś uszkodzenie już w karabińczyku i ta częsc która sie przesuwa jest za cienka i się otwiera,
może spręzynka jest za słaba?

wymień karabińczyk i nie będzie problemu :)[/QUOTE]

Wygląda na sprawny karabińczyk ( jeden i drugi) , zapina sie normalnie, nie zacina , nie blokuje i nie rozpina sie po kilku próbach w domu . Może to wina obroży? zahacza o nia

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='lukmil']Wygląda na sprawny karabińczyk ( jeden i drugi) , zapina sie normalnie, nie zacina , nie blokuje i nie rozpina sie po kilku próbach w domu . Może to wina obroży? zahacza o nia[/QUOTE]
Ooo, to być może, możesz podać fotkę smyczy przypiętej do obroży ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...