Jump to content
Dogomania

Kier- stary mix ONka, już w hoteliku, ale wciąż bezdomny ;( Prosi o szansę. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to tak : jak zobaczyłam Kiera na allegro to mi sie plakac chciało 3 lata w schronie .... to teraz juz jest niemal pewne ze w schronisku zdechnie:placz:
z Mysia pisalam czy moglabym wziac Kiera na DT płatny?? Płatny dlatego bo nie mam pieniedzy na utrzymanie wiekszego pieska a bardzo bym chciala wziac onka na DT platny bo wlasnie szukam :) a Kier teraz nie daje mi spokoju, nie moge zniesc tego, ze on tam sam w tym schronisku przez 3 lata!!!:shake: dlatego chciałabym wyciagnac Kiera za schronu, ale to jest mozliwe tylko z WASZA pomoca. Czy mozna tak zrobic wiem, ze domy tymczasowe platne sa dla psow potrzebujacych, ale czy on nie jest potrzebujacy ?? dla mnie wiek psa nie jest wazny:)

Link to comment
Share on other sites

mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego, na wsi Niebrów. Moje dwa psiaki takie 40 cm w klebie biegaja luzem po podworku, w zime czesto spia w kotlowni jak chca ;) to jest pies i suka tak jak juz mowilam mialam husky ale ja oddalam do mojej cioci bo sobie z nia nie radzilysmy to byla suka, moja ta mniejsza o imieniu Misia nie byla w stosunku do niej agresywna [tak jakby rozumie to co robimy i ona to akceptuje]. Co do psa ma na imie Bobik . Mamy psa sasiada za plotem, ktoremu zdaza sie przyjsc do nas, nie gryzie sie z Bobikiem ani Bobik nie wykazuje checi do rywalizacji, jak jakis pies mu nie odpowiada to po prostu go ignoruje. ;) a mieszkam w jednorodzinnym domku parterowym.

Link to comment
Share on other sites

mialby bude na duzym ogrodzonym terenie, jak i pozostale psiaki moglby wychodzic do kotlowni i do domu, noi cale podworko. Nie mam zwierzat typu kura jedynie kota [czarnego;)] i dwa male pieski. Noi spacerki na łaki [praktycznie codziennie bo laki sa po drugiej stronie ulicy] do lasu i w lato nad rzeke Wolbórke. No nie wiem co jeszce Chcecie wiedzieć??

Link to comment
Share on other sites

Nie zrozum mnie źle, ale on w schronisku też ma dużą ocieplaną budę (z przedsionkiem) i zimą ze słomą, raczej szukamy mu DT, gdzie bedzie mógłbyc w domu lub w hoteliku z ciepłym kojcem (póki co niestety na hotelik nas poprostu nie stać), bo niestety ma problemy z tylnimi nózkami, to już starość, a zimą te problemy z pewnością się nasilą :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']ale to bedzie teren tak ogordzony ze nie bedzie mogl chodzic po calej wsi?bo nie ,,widze"tego:eviltong:i bedzie chodzil luzem,zero lancucha?bo ja juz mam schizy:eviltong:[/quote]
nie no takiego pltu to u nas na wsi nie ma chyba nikt... [w przeciwienstwie do tego co ludzie mowia o wsiach;)] moze tez Wam sie wydawac, ze najpierw ktos mowi a pozniej pies laduje na lancuchu, ale wbrew pozorom u mnie tak nie jest moja mama ma slabosc do psow i nie lubi kiedy pies siedzi 24h na lancuchu dlatego u nas pso co prawda to prawda maja lancuch ale juz 3/4 zardzewialo bo nie uzywamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...