Jump to content
Dogomania

Mój pies, chory na padaczkę, bezwiedznie robi kupę we śnie (nie podczas ataku)


sociald6

Recommended Posts

Witam,
Przeglądałam tytuły wątków padaczkowych, nie zauważyłam nic podobnego. Sprawa wygląda tak : Mój Faust od pół roku ma padaczkę, dostaje luminal i bromek potasu. Do niedawna było w porządku, obecnie nawet jest trzeci miesiąc bez ataków, jednak ostatnio, powiedzmy tydzień temu, miał zapalenie pęcherza, dostał antybiotyk,. wyniki sa już dobre, ale on posikuje w domu, nie sygnalizuje chęci wyjścia na spacer, tylko staje i sika. Jednak to nie martwi mnie aż tak bardzo jak druga rzecz. Ostatnio praktycznie codziennie, we śnie bezwiednie robi kupę. Zwykle to takie małe kupki, jak u owcy, wczoraj jednak zrobił porządna na rzadko i w dużej ilości. I tu moje pytanie - czy ktoś z osób posiadających pieska z padaczką miał podobne objawy? czy to moze być spowodowane lekami? a może nasuwa wam się inna przyczyna? proszę pomóżcie! Wet jest na urlopie - jego asystenci zrobili Faustowi mocz i krew, wyniki idealne, i póki co nic więcej nie zrobią, czekam na powrót weta z urlopu. Nasi poprzedni weci z innego miasta nie bardzo widzą związek leków z tymi dolegliwościami, ale uznali, że zmniejszamy trochę dawkę leków i obserwujemy. Nic więcej nie potrafią powiedzieć na odległość. Pomocy!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...