Jump to content
Dogomania

Nara już w domku, Aragon odszedł na zawsze 16.03.2015


Recommended Posts

Dogi do adopcji - dziewczynka Nara - 2 lata i 11 miesięcy i Aragon - 7 lat
71cde3c2f2cda372.jpg

Nara
abf4128a573c1fb9.jpg

Nara jest już w hoteliku. Aragon dostał pozwolenie na czekanie na adopcję w domu. Nara musiała odejść. Przyczyna? Czwórka dzieci, piąte w drodze, dwa dogi. O nią było za dużo...
Niestety, także Aragon musiał odejść... Od 04.08. też jest w hoteliku.

Edited by Alla Chrzanowska
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnnaEwa']Mogę jutro po przedszkolu, w którym przechowuję młodego w wakacje, podjechać z nim do Nary. Ale zdjęć dobrych, do ogłoszeń raczej nie zrobię. Nie mam takiego sprzętu.[/QUOTE]Aniu Ewo! Każde zdjęcia będą lepsze od tych, co mamy. KAŻDZIUTKIE! Będę bardzo Ci wdzięczna, jak pojedziesz do Nary, a jeśli będzie to już jutro, to będę szczęśliwa...

Link to comment
Share on other sites

jeśli dziewczynka jutro pozytywnie wypadnie to jest duża szansa na to by szybko pojechała do domu.
Martwi mnie tylko, ze nasz jubu na urlopie więc w razie czego nie będzie jak jej przetransportować :(
Ale tym będziemy się martwić jutro wieczorem jeśli potencjalny nowy dom potwierdzi że ja chce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']jeśli dziewczynka jutro pozytywnie wypadnie to jest duża szansa na to by szybko pojechała do domu.Martwi mnie tylko, ze nasz jubu na urlopie więc w razie czego nie będzie jak jej przetransportować :(Ale tym będziemy się martwić jutro wieczorem jeśli potencjalny nowy dom potwierdzi że ja chce[/QUOTE]Tak, jest. Martwić się będziemy, jak będzie czym. A domek ew. skąd?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...