Jump to content
Dogomania

Behawiorysta Śląsk


anolak

Recommended Posts

Witam. Szukam sensownego psiego behawiorysty w okolicy Katowic, Chorzowa. Czy ktoś mógłby mi kogoś polecić, bo mam problem z nadpobudliwą i chyba nieco znerwicowaną dorosłą sunią, którą adoptowałam ze schroniska. Sytuacja robi się chyba dosyć poważna, bo suczka tak się nakręca podczas zabawy, że jej niespodziewana agresja zagraża nawet dużo większym od niej psom, a ja się obawiam, żeby przypadkowy szkoleniowiec czy behawiorysta nie zrobił więcej złego niż dobrego. Reasumując- byłabym wdzięczna za opinie o kimś, kto zajmuje się trudnymi czy agresywnymi psami. Anka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To ja się podepnę.
Szukam do naszego psiaka chociaż jest kochanym stworem kogoś kto mógłby mi pomóc powalczyć z jego lękami i naprowadzic nas na drogę jak z nim postępować w pewnych sytuacjach. Mieszkam w Tarnowskich Górach.
Jak na razie znalazłam Wesołą Łapkę ale 250 zł + dojazd nie jest na moja kieszeń szczególnie, że chciałabym się spotkać więcej niz 1 raz.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do Naszego Ośrodka Szkolenia Psów DogSmak na terenie Zabrza Zaborze. Razem z dojazdem do Tarnowskich Gór koszt jednej konsultacji to 90zł, w pakiecie trzech konsultacji jest to 220 zł. Możliwe jest też szkolenie indywidualne, wówczas 9 spotkań to 600 zł, a na terenie Zabrza 400 zł.
Proszę o kontakt telefoniczny 537009109
Już podczas bezpośredniej rozmowy postaram się udzielić konkretnych porad i działań, jakie możecie podjąć.
Najważniejsze to szybko udzielić konkretnej pomocy psom oraz ich właścicielom.
Zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

Do Pani Ani:
W tym przypadku potrzebnych jest więcej szczegółów dotyczących jednej, danej konkretnej sytuacji: kiedy, gdzie, ile trwała zabawa, jaki rodzaj zabawy, co działo się przed i w trakcie, ile psów brało w niej udział, czy ludzie również. Coś więcej o przeszłości suni ( o ile znane są jakieś fakty). Aby zapobiec przejawianym zachowaniom agresywnym u Pani psa, proszę o kontakt 537009109, bez względu na porę dnia.

Do Pani z Tarnowskich Gór:
Pies lękliwy wymaga specjalnego podejścia i traktowania. Praca z takim psem wymaga dużo cierpliwości i chęci pomocy zwierzęciu w trudnych dla niego momentach. Polecam książkę Nicole Wilde: Mój pies się nie boi. Również w tym przypadku potrzebne jest więcej szczegółów, w jakich sytuacjach pies okazuje lęk. Tak, jak już wcześniej pisałam, proszę o rozmowę telefoniczną, postaram się pomóc już teraz i udzielić konkretnych wskazówek.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

ja po mocnych poszukiwaniach w rejonie zdecydowałem się na psibrata. jest z krakowa (czy gdzieś tam) ale przyjechał do nas na śląsk (100 km) i to co zrobił WZROKIEM z naszym psem to przechodzi ludzkie pojęcie.... mamy psa który atakuje (a raczej chce bo go nie puszczamy i nie pozwalamy) wszystkie inne psy i tak jest od paru lat. Przyjechal psibrat (o ile dobrze pamiętam Marcin ma na imię) i pies po 10 minutach się zmienił...bez słowa do niego... dla mnie to było nierealne. ale stosujemy zalecenia psibrata i poprawa jest bardzo duża. jeszcze mamy problemy z psem, nie jest tak łatwo jak wtedy gdy był u nas behawiorysta - Maksiu z jakiegoś powodu po prostu stał się grzeczny - ale róźnica jest taka że chciałbym mu dać medal. Moja dziewczyna znowu wychodzi z psem (a przez 2 lata nie wychodziła z powodu jego zachowania), jest o wiele lepiej po prosu. Sam dawałem rady z nim, ale inni nie bardzo, no i jest teraz mi tez duzo latwiej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...