Jump to content
Dogomania

Ares- piękny nieszczęśliwy dog-już w Hoteliku- ZA TM:(


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tu_ania_tu']Mi się wydaje, że właściciel miał na Aresa bardzo zły wpływ[/QUOTE]

Zdecydowanie Ania masz rację. Psie przy tym człowieku zachowywał sie zupełnie inaczej, był jakby cały czas pobudzony...nie agresywny a właśnie pobudzony. W pierwszej chwili jak Ares był już w aucie a jeszcze widział pana przeraźliwie szczekał, miotał się a gdy tylko odjechałyśmy spokój, usiadł i całą drogę tak sobie siedział i obserwował drogę.

Kurcze jakie to ważne kto jest na drugim końcu smyczy.

Link to comment
Share on other sites

Super, że nie potwierdza się wersja psa agresywnego, z pewnością własciciel miał wpływ na psa, nasz wet ostatnio stwierdził, że coraz bardzie przekonany jest iż oprócz pewnych predyspozycji bardzo dużo zależy od wychowania psa i cech samego własciciela, ona z naszymi psami może zrobić wszystko mimo, ze wielkie, czasem z oporem ale zawsze, a bywa, że ratlerka bez kaganca nie zbada i własciciel nad nim nie panuje. Ares nie wiem ja mozna wspomóc może arthoflex, za poradą Alli w domu susze skorupki jajek potem je mielę, znaczy rogniatam, na pył i daję codzinnie po łyżeczce piesom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja nigdy osobiście Aresa nie widziałam. Natomiast on mógł się tak zachowywać przy swoim "Panu". A ten Pan to myślę, ze był nie bardzo, w szczególności do takiego psa. Bardzo się cieszę , ze jest u Gosi. Nie wiem po co ludzie biorą takie psy. Przecież taki duży pies wymaga duużo czasu, serca i finansów też. I trzeba mieć odpowiedni charakter , zeby panować nad dużym psem. Często ludzie biorą-bo moda, albo bo jak mały to taki słodki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...