Jump to content
Dogomania

2xCACIB + club, Palanga, Litwa 03-05.08.2007


uoga

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='burzan']A może chętni z Warszawy (plus inne miasta) nie mający transportu skrzyknęli by sie razem i wynajęli jakiegoś busika???? Oczywiście wyjazd musi być co najmnej na 2 dni (wystawy CACIBowe)[/quote]
;) Ja chętnie się wybiore do Palangi ,jeśli jest ktoś chętny z Gdańska lub z pobliża to chętnie służe miejscem w aucie(najlepiej z małym psiakiem).Jade tam pierwszy raz wiec jestem" zielona" a razem będzie razniej.:lol:

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, nie wiem gdzie te wystawy są organizowane, ale wiem, że za wjazd samochodem do palangi pobierają opłaty, ponieważ jest to miejscowość uzdrowiskowa. w tym roku jak jechaliśmy do neringi to za wjazd pobierali 10 litów za samochód (neringa też ma status uzdrowiska)

Link to comment
Share on other sites

My się wybieramy z terierką tybetańską , jedziemy z Poznania , nocujemy w Warszawie , jeśli ktoś jedzie z Warszawy to mozemy jechać razem - zawsze w kilka aut rażniej - my jedziemy tam pierwszy raz w życiu i szczerze mam strach ,ze pobłądzimy i że nie wypełnię prawidlowo zgloszeń bo chcemy na obydwie wystawy . Bursztynki ty tez zglaszasz na obydwie ? Macie jakieś spanie zalatwione ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']A jeżeli o dogi niemieckie:

[LEFT][SIZE=3][COLOR=green][FONT=Verdana][SIZE=3]Sędzia[/SIZE]: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/LEFT]


[CENTER][COLOR=green][FONT=Verdana][B][SIZE=3]Jose Garcia Abad (Hiszpania)[/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/CENTER]



[COLOR=green][FONT=Verdana][SIZE=3]Opłaty:[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=green][FONT=Verdana][SIZE=3]Do 30.07[/SIZE][/FONT][/COLOR]


[CENTER][COLOR=green][FONT=Verdana][SIZE=3]30 Euro – pierwszy pies [/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=green][FONT=Verdana][SIZE=3]15 Euro – klasa szczeniąt i weteranów[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[/CENTER]
[/quote]

Jojku
A maila do nich masz?? Jesli tak, to poprosze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jestem calkowicie ciemna , wiec pomózcie .Mam teriera tybetańskiego i chce wystawić w sobote i niedzielę , wiec musze wyslać 2 zgloszenia osobno ale moge zaplacić 55 euro za obydwie razem , bo chyba tak jest prawda ? W sobotę są wystawy klubowe ale moja rasa podlega chyba pod normalna wystawe ? Mogę wyslać zgloszenie faxem na polskim druku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']A jak będziesz placila ? Słyszalam ,ze przelew wychodzi drogo i opłaca sie placić na wystawie .[/quote]
Przelewem
MAm zgloszone 2 psy, wole zaplacic 110 niz 200 euro ( koszty przelewu to jakiej 30-60 zl zaleznie od banku )

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9044/tnopatypalangail8.jpg[/IMG]




z tego co tutaj widzę na czerwono Payment at the show - one show 60 , both shows 100 więc jesli dobrze zrozumialam za 2 wystawy w dniu wystawy zaplace 100 euro . Jeśli sią mylę to prosze napiszcie .

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie o która Palangę chodzi ? Kiedy szukam w internecie za pomocą map 24 , wstukuję szukaj trase Poznań Polska - Palanga Litwa , wychodzi mi Palanga za Wilnem , kiedy szukam samej Palangi to znajduje ja nad Baltykiem . Domyślam sie ,że jesli piszecie ,ze to uzdrowisko , wiec pewnie chodzi o tę nad morzem , ale pytam tak ,zeby być pewną .

Link to comment
Share on other sites

Pytanie do tych którzy już tam byli - czy na teren wystawy należy zglosic sie rano w godzinie przyjmowania psów czy można później jeśli pies wchodzi np o 13 ? I jeszcze jedno czy oni na potwierdzeniu wpisują godzinę wejscia na ring ? To taka odleglośc ,ze takie informacje moga byc bardzo istotne planując godzine wyjazdu . Nas czeka kolo 1000 km .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']No to miej :cool1:
A na CACIBowki to my juz zgloszeni jestesmy:razz: nawet potwierdzenia juz mamy :cool3:[/quote]


Mam pytanie dotyczace noclegów - macie juz zalatwione ? Jesli tak to może podalabyś namiary ? W wiekszości hoteli już nie ma miejsc i jest bardzo drogo .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...