Jump to content
Dogomania

. . . : : : Martusia i Tofficzek : : : . . .


maartucha

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hi Girlss and boys :*

Wlasnie przyszlam ze szkolki, bo cos sie troszkę żle czuje Buuuu..

Toffisiuniek strasznie postępy robi, w nocy nikogo nie budzi, nie piszczy w ogole, tylko grzecznie czeka az ktoś się obudzi, przywita sie, pobawi troszke i do amciu :) Co jak co, ale jabardziej nie moge sie doczekac spacerkow i jak Toffiś bedzie mial szanse nauczenia sie, ze pewne sprawy załatwia sie na dworku a nie w domku (Bo pozniej "prawie zawsze" spada na mnie) :D

Milego Dnia Łobuzzy :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maartucha']Hi Girlss and boys :*

Wlasnie przyszlam ze szkolki, bo cos sie troszkę żle czuje Buuuu..

Toffisiuniek strasznie postępy robi, w nocy nikogo nie budzi, nie piszczy w ogole, tylko grzecznie czeka az ktoś się obudzi, przywita sie, pobawi troszke i do amciu :) Co jak co, ale jabardziej nie moge sie doczekac spacerkow i jak Toffiś bedzie mial szanse nauczenia sie, ze pewne sprawy załatwia sie na dworku a nie w domku (Bo pozniej "prawie zawsze" spada na mnie) :D

Milego Dnia Łobuzzy :*[/quote]

Brawo brawo dla Toffisia:loveu:
Mizianko dla niego :):)
I czekamy na wasze foty :*:*
A u nas w galeri fotki z dziecinstwa haha :D

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorchid][I][B]Dzieńdobry Martusiu !![/B][/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorchid][I][B]Dzieńdobry słodziachny Toficzku!![/B][/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorchid][I][B]Zajrzeliśmy do Was nadroblismy spore zaległości!! Gratuluje Toficzkowi ze jest taki mądry i grzeczniutki!![/B][/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorchid][I][B]A ta foteczka powaliłą mnie on jest cuuuuudowny[/B][/I][/COLOR][/FONT]
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/260/60b1293cb1b7bddb.jpg[/IMG][/URL]

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorchid][B][I]Miłego Dnia wam życze Gorece buziolki!![/I][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Witamy serdecznie :*

[B]Kasiu -[/B] [I]Dziekujeeemy bardzo ze do nas zagladasz :* :multi: I miłego dnia oczywiscie ode mnie i Słoddki Kissss od Tofficzka :*
[/I][B]
Pati i Daisy [/B]- [I]My Ciebie tez baaardzo cieplutko witamy :)[/I]

[B]Pinczerek-Jacky [/B]- [I]no to szał :D jeszcze troszeczke i bedze Yorczek :multi:

[/I] No to dziś śliczna pogoda, słoneczko świeci od rana Ajjj :loveu: Wróciłam ze szkółki to oczywiście mój maleńki szkrabik mnie przywitał, ogonek latał jak opętany :) I Musimy sie pochwalić: że Toffiś nawet jak śpi, jak usłyszy tylko klamkę od domku to odrazu biegnie do do drzwi (nawet taki zasspaany :loveu:)

W sobotę Tatko mój zrobił na balkonie siateczkę, żeby w takie cieplusie dni jak dziś mógł sobie wyjść i bezpiecznie chodzić. Teraz sobie chociaż spokojnie siedzę na internecie i wiem ze tam nie wypadnie (a mieszkam na II piętrze). Dziś jego Debiut na balkonie, Ajjj a jak się spodobało :) Jak sie uda to Filmik wrzucę :lol:

Miłego dnia Urwiski :*

[I][COLOR=White][B]Martusia i Tofficzek[/B][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

Słodziutki jest ten twój Toffi:loveu:

Taka mała, puchata kuleczka. A ta noga to co robiła w kadrze?:eviltong:

Marta o wszystko zadbała, siateczka na balkonie, poduszki dla łatwiejszego wejścia:cool3: A mały od razu zainteresował się szczotą:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Filmik super :loveu: Nawet noga się załapała :lol: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Na początku filmiku Toffiś tak fajnie szeknął i pisnął, aż Aris podniósł uszka :lol: :loveu: No i jeszcze dodam, że śliczny z niego mały Yorczek, po prostu cud, miód i orzeszki :loveu: [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...