Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Pati odchowam Ci ją i w prezencie ślubnym podrzucę ;-) czarne nie mój kolor (powiedziała siedząc między dwoma czarnymi na kanapie) :-) jakaś pseudo. Zenek jest pod opieką tej fundacji co mu wydarzenie na fb zrobiła, jeden szczeniak został w hodowli póki co nie wiadomo co z nim i dwa szczeniory były ale się ulotniły(niby jakiś facet je wziął/kupił....pseudo jakieś nic więcej na jej temat nie wiem

  

to bylby najlepszy prezent slubny o jakim moglabym marzyc :) moj blekit ale czarny to zawsze czarny ;) i imie cudne jej dalas


ojciec dzieciakow ma podobno rodowód, w sumie możliwe bo dzieci niebrzydkie ;)
 
Pomysł z prezentem ślubnym całkiem dobry, ale to cholera dopiero we wrześniu.

  
Cywilny w sierpniu :D

Spoko przetrzymam:-) odchowam jak swoje ;-)


Wychowana i wychuchana Pelasia. Podliczysz mnie za domowe straty materialne :P
Link to comment
Share on other sites

Ja już jej opowiadam, że do takiej fajnej Patrycji pojedzie :-) i że drapać nie może, bo Pati po remoncie :-)wp...l musiała dziewczyna za kupę i siqa dostawać, bo jak zrobiła kupę drugą od wczoraj na dworku chciałam ją pochwalić i ciuckając podeszłam, skuliła ogonek pod dupę i glonojad(pochwaliłam przytuliłam), ale siq to już pełna duma i zadowolenie :-)

Link to comment
Share on other sites

byś posłuchała jak jej tłumaczy to byś się zdziwiła :-D mnie bardziej trzęsie niż jego ;-) a jak mi cholera za sofę się wzięła to myślałam że utukę ;-) ja ją za chabety na posłanie, a ta jak bumerang z powrotem taki Ondrasz w wersji mini :-) ale kochana pierdoła z niej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...