Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

czekam na cynk i zamawiam karmę. Telekarma jest niezawodna, w 24 godz. karmę dostarczaja zawsze więc akurat bedzie.
Kasiu, jej brat ma na pysiu przełysienia ale podobno zeskrobina nie wykazala żadnego pasozyta. Nie wiem jak mała wyglada ale możliwe ze tez taka "pociachana" - może to od słomy. Dobrze by bylo zeby wet ją zobaczył, może odrobaczyc by należało, nie wiem jak szczepienia, czy ma w terminie. Zostawiam to wszystko tobie. Nie wiem czy u Niedzielskich dane stowarzyszenia są

Tabletki na robale mam w domu to jej dam, w sumie to niedzielski byłby mi najbardziej po drodze jak mam  z nią podjechać do weta, ale to jeszcze zobaczymy. Poczekajmy aż tu zawita :smile:

Link to comment
Share on other sites

czekam niecierpliwie. I wielkie dzięki dla Kuby, 3 godziny wam sę zejdą jak nic.

 

I jakby co to zapewnij kobitę ze jakby co to kolejne małe czy duże jesteśmy w stanie z dnia na dzień przejąć (nie wiem jak ale nie ważne ;)  ) Ania z Brzezinki będzie musiała pokój gościnny psom oddac ;)

Link to comment
Share on other sites

Aniu nie traćmy nadziei, może z Włocławka tęż coś będzie bo Kasia chciała ode mnie namiary, jacyś znajomi deklarowali wpłatę na dogi, w sumie sopcyjna rodzina się powiększa, więc może, może codzienne udostepnianie przeze mnie informacji przez 3 miesiące coś spwoduje

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja bym chciała Tolusia juz zdjąć z adopcji. To stary już piesek z problemami z chodzeniem (ma problemy z tyłem i z  tą łapka którą mial zlamaną. Agata daje mu teraz Cortaflex i mówi ze jest lepiej), który u Agaty w hotelowym boksie czuje się jak w palacu i kara dla niego jest wejscie do domu. Toluś nie siedzi odizolowany, czesto na podwórku sobie poleguje. Dla niego zmiana domu to bylaby trauma. Ma chlopak swoje miejsce na ziemi, Agacie bardzo zapadł w serce. I tak nikt w jego sprawie nie dzwoni, niech on juz z nami oficjalnie jako rezydent zostanie.

Link to comment
Share on other sites

Łapki w miarę proste, doooopka wyżej i oczko nie za fajne, 5 miesięcy 24 kg(szkielecik taki:-( )Megi naszej półzacisk jest jej dobry(oczywiście powiększony) a tak co mała pzrerażona w ogóle nie chciała kontaktu jakiegokolwiek ani ze strony ludzi ani psów. Przesiedziała z 2 godziny pod garażem (przecież przez 5 miesięcy to był jej dom) trochę z ciekawości wychodziła za róg, ale zaraz glonojada pod bramą robiła(nie chciałam jej targć za obroże na siłę zapięłam ją na smycz i troszkę pociągnęłam,pociuckałam, bo hamulce włączyła) i przyszła ze mną na ogród pozwiedzała, pojadła i poległa brrr.. na zimnych kaflach na tarasie. Materacyk pod dupę wsadziłam, bo jakoś jej się nie spodobał jak wcześniej leżał, kocem przykryłam i poszła spać dalej, a my sobie szybkiego grilla zrobiliśmy ;-) do domu wejść nie chciała to znowu na smycz i do środka kawałek ciągnięcia a potem już użyła łap :-) a w domu sru na stół ze stołu na kanapę miśka w gębę rundka niepewnym krokiem po domu, wykurzenie Dyzia z posłania i kima małe słodkie diablątko. A i oznajmiam że pozwoliłam sobie ją ochrzcić Pelagia, Pelusia, a tak jakby Kuba ja wołał i na głupka nie wyszedł Pela ;-)

Link to comment
Share on other sites

Pati odchowam Ci ją i w prezencie ślubnym podrzucę ;-) czarne nie mój kolor (powiedziała siedząc między dwoma czarnymi na kanapie) :-) jakaś pseudo. Zenek jest pod opieką tej fundacji co mu wydarzenie na fb zrobiła, jeden szczeniak został w hodowli póki co nie wiadomo co z nim i dwa szczeniory były ale się ulotniły(niby jakiś facet je wziął/kupił....pseudo jakieś nic więcej na jej temat nie wiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...