Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Kasiu-to jak do zabawy zaprasza to rzeczywiście raczej nie boli go tylko ma duszności..Nie mam ulotki z tych tabletek-zobacz czy problemy oddechowe nie są w skutkach ubocznych działania Movalisu? Bo wiele p/bólowych miewa takie działanie na niektóre osoby co wiem po sobie niestety.

Link to comment
Share on other sites

jutro kastarcja Tolka i sterylka Buni.
Jutro też sprawdzamy dom dla Buni.
Pojawiła się szansa na adopcję Aragona - pani ma na dniach przyjechać do Agaty zobaczyć go.
U Staśka wariactwo - dali sobie czas do końca stycznia na ogarniecie tego tajfunu, przychodzi do domu szkoleniowiec. Mam nadzieję, że kastracja szybko przyniesie efekt wyciszający. Nawet jesli Stasiek wróci to jednak na pewno bedzie w socjalizacji o krok do przodu (duzo autem jeździ wiec jest szansa że nie bedzie juz ekscytacji) a my pozyskamy bardzo cenne spostrzeżenia dot. jego zachowywania się w domu.

Link to comment
Share on other sites

Kawał drogi..

Ja też mam kupę fajnych ciuchów z bazarków :) Próbowałam zachęcać na kwiatowym forum ale znikoma wręcz ilość osób pojawia się czasem na bazarkach stamtąd...nie wiem...-niezamożnych ludzi tam sporo,miłośników-no-głównie kotów-mnóstwo-wydawało by się że idea tańszych zakupów i wspierania zwierzaków powinna być im bliska. No ale może wspierają inaczej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onek']Jakie ładne ciuszki na bazarkach :) Rozkręcam się :)
Na moich choinkowych zdjęciach prezentuję sunkienkę zakupioną na bazarku na dogo :) Polecajmy bazarki na fb :) Pupileo zamiera, no chyba że jakaś aferka :)[/QUOTE]

Ja prawie wszystkie preznety pod choinke kupilam na bazarakch i robie to od dłuższego czasu juz teraz przegladając myslę o kolejnych uroczystosciach, TZ juz nawet nie protestuje jak kolejne ciuchy bazarkowe dostaje, a nwet czasem sam chce, żeby mu coś zamówić, podobnie z synem, przypraw w sklepie nie kupuje prawie wcale, chyba że się skończą przed kolejnym bazarkiem, przetworów prawie nie robię, bo też na bazarkach kupuję i wszędzie na pytanie gdzie to kupiłaś odpowiadam na dogomanii. Widzę, że na FB pokazują się bazarki/aukcje charytatywne, może jeszcze tam uderzyć, nie ma mnie na allegro bo nie mam konta

Link to comment
Share on other sites

Kurde, nie wiem dlaczego, myślałam, że suczką ze schroniska w Jastrzębiu zdroju zajęła się FRD. A ona ciągle w schronie w kojcu zewnętrznym siedzi :( NIech to szlag trafi.
Jest chetna na jej adopcję apod Wa-wy, dziewczyna znana wśród warszawskich dogazy, pojadę do niej na wizyte.

Akeż jestem wściekła, ze wyleciała mi z glowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']Kurde, nie wiem dlaczego, myślałam, że suczką ze schroniska w Jastrzębiu zdroju zajęła się FRD. A ona ciągle w schronie w kojcu zewnętrznym siedzi :( NIech to szlag trafi.
Jest chetna na jej adopcję apod Wa-wy, dziewczyna znana wśród warszawskich dogazy, pojadę do niej na wizyte.

Akeż jestem wściekła, ze wyleciała mi z glowy[/QUOTE]

Dobrze, że możesz się tym zająć Aniu, bo najpierw byłam o to poproszona ja i już pomijam 250 km drogi w jedną stronę, to teraz do 12.01 jestem czasowo kompletnie zarżnięta przez tę moją rosyjską grupę...

Link to comment
Share on other sites

Aniu nie rób sobie wyrzutów nie jesteś w stanie pamiętać i mysleć o wszystkich dogach, masz przecież własne życie i czasami własne kłopoty, ale jak jest ktos chętny to pojedź sprawdź i może od razu pojedzie do dom ku tego właściwego, szkoda małej, że siedzi w boksie schroniskowym, ale równocześnie jedne stres z kolejna zmianą miejsca mnie i na szczęście pogoda jest bardziej wiosenna niż zimowa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...