Jump to content
Dogomania

Redi już za TM ale macha ogonem do Dżizyska, który zajął jego miejsce w hoteliku.


Mysia_

Recommended Posts

Dziewczyny, chyba uda mi się zaległe pieniążki powpłacać tylko zrobię to w ratach, przyznam Wam, że się trochę zagubiłam w moim płatnościach, swego czasu za dużo zobowiązań a do tego moja długa nieobecność i efekt jest.
Redisiowi wynagradzam i pierwsza rata (jak spojrzałam od maja, wiec maj - lipiec) dziś wpłacam.
zatem nie 20 a 30 i tak do czasu gdy wyrównam zobowiązania.Mam nadzieje ze się uda.
ŻYCZĘ SŁOŃCA I CIEPŁA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='transylwania']Dziewczyny, chyba uda mi się zaległe pieniążki powpłacać tylko zrobię to w ratach, przyznam Wam, że się trochę zagubiłam w moim płatnościach, swego czasu za dużo zobowiązań a do tego moja długa nieobecność i efekt jest.
Redisiowi wynagradzam i pierwsza rata (jak spojrzałam od maja, wiec maj - lipiec) dziś wpłacam.
zatem nie 20 a 30 i tak do czasu gdy wyrównam zobowiązania.Mam nadzieje ze się uda.
ŻYCZĘ SŁOŃCA I CIEPŁA.[/QUOTE]
Kochane wysłałam w czwartek 30 zł, prosze o info czy są.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Redi jest już na plusie.

Brakowało 122 zł i 88 gr żebym mogła posłać czynsz. uznałam, że 62zł i 88 gr mu darowuję, a 60 zł rozpisałam sobie jako deklaracje od lutego do maja.

A potem Rediś dostał jeszcze 100 od Sabiny02 i 40 od Ingrid44 na styczeń i luty i ode mnie ze stałego zlecenia 15 na styczeń (a teraz to przestawię, żeby następnym razem poszło w czerwcu). Wiem, że to skomplikowane, no ale co poradzę.

Muszę zadzwonić do Kasi i wypytać jak tam nasza ekipa zniosła Sylwestra, ale nie wiem kiedy. Samo uzupełnianie wątków finansowych moich psiaków zajmuje mi kilka godzin :shake: Ale nie, że się skarżę! Lubię to nawet (w końcu różne są zboczenia :evil_lol:)

No w każdym razie Redinia ma 155 na plusie.

Link to comment
Share on other sites

Hej , dziewczyny. Bjuta nie wiem czy dostałaś moją wiadomość na priv. Kajam się tu oficjalnie przed Wami, za zapomnienie i zaniedbanie w związku z wpłatami na Rediego i za wszelkie problemy z tym związane. Nie będę pisać tu dlaczego tak się stało, bo nie oto chodzi. Jak tylko dotrę do domu , gdzieś w nocnych godzinach robię przelew. Sama już nie wiem ile dokładnie jestem winna, chyba około 110 lub 120 złotych. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. Wstyd mi okropnie, no ale muszę to jakoś przełknąć.

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja przepraszam, wszystkich deklarujących od stycznia. Obiecuję po niedzieli przejrzeć wątek i powysyłać PW. Dostaliśmy też super fotki od Kikou i te też wstawię po niedzieli. Strasznie przepraszam, mam taki zawał w pracy, że nie daję rady. Wczoraj spałam godzinę, przedwczoraj dwie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...