Jump to content
Dogomania

1 człowiek, 10 psów, kolejne 2 sunie w ciąży - Słubice


AgnieszkaO

Recommended Posts

[SIZE=5][B][COLOR=#b22222][U]W sierpniu napisałam:

[/U][/COLOR][/B][/SIZE]Witajcie,

znajomy mojej znajomej - pan ok. 55 - 60 przypadkiem dopuścił do rozmnożenia suczki. Zanim się zorientował sunia urodziła, kiedy zadzwonił do znajomej maluchy widziały. Od 2 tyg. mają ogłoszenia - problem w tym, że z kiepskimi zdjęciami (robione tel. chyba), no i Pan chyba taki mało poradny, nie wie jak z ludźmi rozmawiać. Poza tym bardzo sympatyczny, na poziomie.
Dlatego szukamy kogoś kto mógłby poprowadzić adopcję. Podjechać do Pana, zrobić zdjęcia psiakom (były 4 szczeniaki, ale 1 znalazł już dom), podpisać umowy. Niestety znajoma również mieszka w Toruniu i po prostu to za daleko dla nas.

Pan może dowieźć psiaki do Poznania także, dlatego do tej pory ogłaszane były na 2 województwa.

Niestety kiedyś także dopuścił do rozmnożenia suni, wtedy nie miał serca uśpić szczeniąt, nie wiedział o adopcjach chyba, więc zostawił wszystkie u siebie. Ma teraz 6 psów jeśli dobrze kojarzę, w tym 1 samca, który został wykastrowany. Jeśli chodzi o suczki to w sterylizacjach zgodziła się pomóc Fundacja Przyjaciele Czterech Łap, ale Pan coś ociąga się, być może boi się, że suniom coś się stanie, bo bardzo kocha te psiaki, znajoma za każdym razem mówi mu, że nie ma co czekać, ale niewiele to daje, więc fajnie gdyby ta osoba przypilnowała też Pana, aby kolejnych szczeniąt nie było.

Tutaj ogłoszenie, wraz ze zdjęciami jakie mamy: [URL]http://tablica.pl/oferta/przesliczne-male-szczenieta-do-adopcji-ID1is9J.html#56747a92;r:9;s:239[/URL]

Czy ktoś może pomóc?

[B][SIZE=4][U]07.03.2013
[/U][COLOR=#800080]Niestety mimo że zorganizowałyśmy środki z fundacji Pan nie wysterylizował suczek...w tej chwili ma 10 psów dorosłych (żadnego nie chce oddać), a kolejne 2 sunie zostały pokryte przez swoje dziecko... Dzisiaj dostałam telefon. Pan oczywiście uważa, że sunia powinna urodzić i wtedy odda psy handlarce, która wywozi je do Niemiec. [U]Czy ktoś mógłby tam podejść? Na odległość nie jestem w stanie pomóc, bo mimo próśb Pan robi swoje. [/U]Uważam, że suniom albo trzeba podać tabletki albo zrobić sterylizację aborcyjną.[/COLOR][/SIZE][/B]

Edited by AgnieszkaO
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

[B][SIZE=4][U]07.03.2013
[/U][COLOR=#800080]Niestety mimo że zorganizowałyśmy środki z fundacji Pan nie wysterylizował suczek...w tej chwili ma 10 psów dorosłych (żadnego nie chce oddać), a kolejne 2 sunie zostały pokryte przez swoje dziecko... Dzisiaj dostałam telefon. Pan oczywiście uważa, że sunia powinna urodzić i wtedy odda psy handlarce, która wywozi je do Niemiec. [U]Czy ktoś mógłby tam podejść? Na odległość nie jestem w stanie pomóc, bo mimo próśb Pan robi swoje. [/U]Uważam, że suniom albo trzeba podać tabletki albo zrobić sterylizację aborcyjną. Ale bez nadzoru naszego nie zrobi tego na pewno ten Pan.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri']a szczeniaki by Pan Tobie oddał??[/QUOTE]

Ale te sunie dopiero co pokryte zostały, uważam że nie powinny urodzić tych szczeniąt. Bo z ostatniego miotu, tylko 2 maluchy znalazły dom jeśli dobrze kojarzę, 2 już nie oddał, bo za długo były u niego. I to właśnie 1 pies z poprzedniego miotu, tego który w sierpniu miał 2 miesiące pokrył swoją mamę/siostrę mamy. Panu przez telefon można mówić, ale on i tak zrobi po swojemu. A my najwcześniej w połowie maja możemy tam podjechać, a wtedy to już szczeniaki będą na tym świecie.

Link to comment
Share on other sites

Ehhh, 3 sunia pokryta... Te 3 sunie dostały zastrzyki już..., ale tam jest więcej suczek i boję się, że i ich Pan nie upilnuje. Sterylizację mogą mieć w Nowym Tomyślu po atrakcyjnej cenie, poniżej 200 zł. W I turze pojechałyby 4 sunie, tylko trzeba transport znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...