Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Posted (edited)

Suczka w typie ogara polskiego (wiek ok. 7 miesięcy) pilnie potrzebuje domu tymczasowego. Została znaleziona we Wrocławiu w okol. Wojszyc/Ołtaszyna ok 25 lipca 2012r. Jej "tymczasowy" pan wyjeżdża w piątek i jeżeli do tego czasu nikt się nie znajdzie to sunia zostanie oddana do schroniska.

Sunia jest łagodnym pieskiem, jest jednak płochliwa. Potrzebuje cierpliwego i ciepłego domu, który zaskarbi sobie jej zaufanie. Jest podejrzenie, że psina przez całe swoje życie była psem stróżującym, dlatego unika bezpośredniego kontaktu z ludzmi.

Kontakt
[email protected]
601 712 076

Edited by Jara
Posted

PDT nie wchodzi w grę, bo nie będzie komu za niego płacić. Pies jest póki co w rękach prywatnych, u osoby która go znalazła. Jak do piątku się nie znajdzie nic to trafi do schroniska, a stamtąd szybko pójdzie, bo ładna i prawie jak rasowa. Tylko nikt nie zadba żeby to był dobry i sprawdzony dom.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...