Jump to content
Dogomania

wet w Rzeszowie


ancia

Recommended Posts

hey myślę o kastracji psa do zaczernia mam blisko ale tam już kastrowałam psa.Pani nie miałam kołnierza dla psa i kazała przywiązać sznurek do obroży i majtek zrobić dwie dziurki w majtkach niestety psu to zlatywało i wystawały mu szwy to w nocy wszystkie obciął zębami(a jak by tak zle złapał to co wtedy)
teraz myślę jechać albo do niej ale nie wiem.
Myślałam o tych 4 łapki,Filemon,i na ul.Słodka 38c(nie wiem jak się nazywa)
jakie polecacie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej!
ja leczę wszystkie moje stwory w Agamacie. Moja suczka jest po poważnych przejściach i wiem, że tam uratowali jej życie m.in. wykonując operację po nieudanej sterylizacji u pani Anny Rogowskiej:/ W Agamacie robią bardzo dużo takich zabiegów (kastracja, sterylizacja), praktycznie codziennie a całkiem niedawno mieli akcję cały tydzień kastracji i sterylizacji więc naprawdę mają doświadczenie. To w sumie jedyna lecznica gdzie oprócz doświadczenia i wiedzy bardzo podoba mi się podejście do zwierzaka i właściciela. Ja nie wyobrażam sobie leczyć gdzie indziej więc mogę szczerze polecić. Lecznic, które wymieniłaś nie kojarzę...najlepiej zadzwoń do Agamatu i pogadaj, dowiesz się co i jak, pani przez telefon udziela wszelkich informacji i jest bardzo miła. Ul. Pelczara 6, tel. 17 85 72 462 . Pozdrawiam, może mój post pomoże:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...