Jump to content
Dogomania

Fastback czy Hero Air?


Adriana.

Recommended Posts

Razem z moją suczką - Sonią dopiero zaczynamy przygodę z dogfrisbee. Do tej pory tylko nakręcałam psinkę na dysk i rzucałam rollery. Używałyśmy zwykłego, gumowego frisbee marki TRIXIE. Teraz zbliża się trzecia rocznica przywiezienia Soni (piesia nie obchodzi urodzin, bo wzięłam ją ze schroniska) i chciałam z tej okazji kupić dwa nowe dyski. Na początku miały być to Hero Air 235. Jednak ostatnio brakuje mi kasy na te frisbee. Moją uwagę przykuł kilka dni temu zwykły Fastback. Jest tani i trochę czytałam o nim, że jest dobrym jednym z najchętniej używanych dysków dla psów. Czy istnieje jakaś zasadnicza różnica między tymi dwoma frisbee? Co byście mi radzili: kupić już teraz Fastback'i i zrobić Soni fajny prezent, czy poczekać dłużej i kupić za jakiś miesiąc Hero Air'y? Może ktoś z was używa fastback'ów. Jak się sprawdzają? Dobrze się nimi rzuca? Psiaki je lubią? Dodam jeszcze, że Sonia jest niedużą, delikatną suczką i nie potrzebuje szczególnie wytrzymałego frisbee. Ja dopiero uczę się rzutów i potrzebuje dysku którym łatwo się rzuca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...