Jump to content
Dogomania

Hunter z Beskidu Wyspowego..:)


Agata A.

Recommended Posts

Oj korzysta, jak tylko jest w domu to cały wolny czas spędza na spaniu i chrapaniu. W kojcu niestety, ale tak odpocząć się nie da, bo zawsze coś rozprasza, a to kura a to kot, sarna, lis itp. a nikt za niego nie upilnuje kości i zabawek:)

Wiecie co ja to sie zimy nie moge doczekać skończą się prace koło domu i pozostanie tylko praca zarobkowa i wolny czas na spacery:)

Pozdrawiam wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

HEJ :)
Pozdrowienia dla Śpiocha ;) I zdecydowanie buziak od Goku (nikt nam nie wierzy, że oni się lubią ;) ).
Goku też całymi dniami śpi, chrapie i czasami pacnie mnie łapą jak koło niego przechodzę, żeby go pomiziać po brzuszku :razz: a jak nie daj boże tego nie zrobię.... :mad: oj.... trzeba uważać na łydki :lol:
My też czekamy z niecierpliwością na pierwszy śnieg! (zwłaszcza, że ktoś coś nam obiecał ;) ).

Link to comment
Share on other sites

No proszę w końcu do nas zawitaliście:) ja nie wiem dlaczego tak późno to robicie:)

Obietnica będzie dotrzymana i wspólna wyprawa z akitami w góry na pewno dojdzie do skutku, tylko trzeba trochę uporządkować sprawy w pracy:):)
Jak nie wierzą to zdjęcie wspólne trzeba pokazać:):)

Może i Wy założycie galerię niedźwiedzia:)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata A.']No proszę w końcu do nas zawitaliście:) ja nie wiem dlaczego tak późno to robicie:)

Obietnica będzie dotrzymana i wspólna wyprawa z akitami w góry na pewno dojdzie do skutku, tylko trzeba trochę uporządkować sprawy w pracy:):)
Jak nie wierzą to zdjęcie wspólne trzeba pokazać:):)

Może i Wy założycie galerię niedźwiedzia:)?[/QUOTE]

Zaglądaliśmy już wcześniej, ale tak cichaczem :cool3:
Na prawdę nie mogę się doczekać aż Goku i Hunter urządzą sobie zabawę w ciąganie nas po zaspach :diabloti:... Będą dwie akity i 4 bałwanki :evil_lol:
Z zamysłem założenia galerii nosimy się już od jakiegoś czasu, ale ostatnio mieliśmy problemy z internetem (aż wstyd się przyznać ;)).
Poza tym jak sobie pomyślę, że miałabym przekopywać te wszystkie foldery z jego zdjęciami to.... a już nawet przekopać to spoko.... ale wybrać kilka logicznych a nie setki takich samych.... :oops: Sądzę, że jak uda się nam troszkę ogarnąć z mieszkaniem (bo nadal nie zrobiliśmy kuchni :roll:) to zabiorę się za to syzyfowe zadanie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie mogę się doczekać zimy!!! My z Kitą ćwiczymy ciąganie, i bieg przed rowerem - jak na kilka razy idzie świetnie, zawsze mnie wyciągnie ale wraca już obok rowera "bo i poco Pańcie ciągnąć do domu przecież sama zna drogę to wróci". Najbardziej się boję jak zobaczy sarnę - będzie leciał rower przez pole a ja za nimi :/
Zima zimą ale mam nadzieje że śnieg dopisze i zima zacznie się od grudnia a nie jak było ostatnio pod koniec zimy :(
U nas teraz leje, Kita wyleguje się w kojcu bo wylinki jeszcze nie skończyła więc do domu ma na razie zakaz wejścia - Pan nie toleruje kłaków w talerzu. Jednym słowem pogoda okropna że wyjść się nie da :(
Pozdrawiam Cieplutko :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...