Jump to content
Dogomania

niechęć do karmy light


libanek

Recommended Posts

Witam,
muszę odchudzić mojego psiaka. Pani weterynarz poradziła mi do tego karmę Bosch Special Light. Do karmy dodawałam mu również wg zaleceń weterynarza tabletkę na wątrobę (mój Liban ma stłuszczenie wątroby). No i pojawił się problem. Od ponad tygodnia je bardzo, bardzo mało.. jakieś 20% tego co powinien. Nie pomaga też fakt, że tabletkę zamiast do miski dostaje bezpośrednio do pyska. Szukam więc jakiegoś bezpiecznego dodatku do karmy, który zachęci go do jedzenia.
Dodam również, że apetyt ma bardzo duży. Ciągle tylko kombinuje, żeby zdobyć jakoś jedzenie.
Proszę o poradę.

Link to comment
Share on other sites

jeśli karma ma spełniac warunki diety odchudzaacej to nie powinnieneś dodawac niczego,kazda rzecz to dodatkopwe kalorie,a twój pie sma -z tego co piszesz -zgubic sadło.generalnie karmy light majaja kiepski aromat byc może i smak-tłuszcz jest nosnikiem smaku-może spytaj pani dr o inny rodzaj karmy light(nie chce polecać ale moja sucz chetnie jadła royal canin obesity menagment-mozna kupić czasem na wage u wetów-dosc intensywnie pachnie)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...