Jump to content
Dogomania

Prześliczna sunia-szczenię znalezona na ulicy, do zakochania :) Szukam DT lub DS!


Mordencja

Recommended Posts

Fotki w kolejnym poście poniżej oraz w poniższym linku
[URL]http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,631,133434026.html[/URL]

jest naprawdę prześliczna, siu i ku na dworzu ładnie robi, przymilna i słodka. Biegała wczoraj po ulicy no i trzeba było ją zgarnąć bo widać, że przestraszona i szukała schronienia. Nie miała obróżki, wydaje mi sie, ze ktoś ją wyrzucił. Ma jeszcze mleczaki. Będzie pewnie srednim psem, w tej chwili waży 9 kg i sięga gdzieś do łydki. Ma troszkę nieproporcjonalnie mocne łapy, bo ciałko i łepek drobny, futerko milutkie, pyszczek troszke amstafowaty, ale no śliczna jest jak nie wiem :)

Mam ją w domu, ale moja psica jej nie toleruje i muszę je izolować. Jestem skłonna dać nowemu opiekunowi jedzenie i zapewnic opiekę weterynaryjną, ale jest dla mnie bardzo problematyczne trzymanie jej u siebie. Mieszkam w Więcborku w kuj-pom.
Jeżeli ktoś może ją wziąć choćby na DT, byłoby super.

Byłam z nią u weterynarza, bo trochę się drapie, wykąpałam małego śmierdzioszka i jutro dostanie w karczycho preparat na robaki, pchły i świerzba, potem powtórka i za 3 tyg szczepienie. Jesli w międzyczasie będa jakieś problemy ze skórą, to pokryję koszty leczenia. Założyłam jej książeczkę. Szybko się uczy co wolno a co nie, umie już siad zanim dostanie miskę, jest naprawdę słodka i chętnie bym ją zatrzymała ale moja sunia jest koszmarnie zazdrosna i atakuje małą.

Czy ktoś mi moze pomóc?

Edited by Mordencja
Link to comment
Share on other sites

Mordencja, a może daj psiakom trochę czasu. Kiedy był u nas pierwszy szczeniak (byłyśmy dla niego właśnie DT), to moja suczka lat 14 wtedy także atakowała go, tzn. pokazywała zęby i niebezpiecznie to też wyglądało dość, kiedy zbytnio się zbliżał. Szczenię powinno po jakimś czasie także zrozumieć, że nie może podchodzić.
I ostatecznie każde miało swoją przestrzeń. Kiedy suczka ją atakuje? Co robi? Pokazuje zęby/warczy czy od razu rzuca się?
I jak wtedy szczeniak zachowuje się?

Z DT może być bardzo ciężko - wejdź na inne wątki. Trzeba małej zrobić dobre zdjęcia i szybko ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

Hej, dzieki za zainteresowanie.
Moja psica jest tak podekscytowana ze marnie to widzę. atakuje od razu jak ja zobaczy, mała wcale się do niej nie zbliza, a ta leci na nią z warkotem. Mała z piskiem ucieka. gdyby to było tylko otrzeganie to bym wiedziała ze bedzie ok.
nasza cały cza siedzi pod drzwiami, jak je wypuszczamy na przemian, to lata jak zdziczała i węszy po całym domu.

Link to comment
Share on other sites

Cudo! To proszę jeszcze jakieś dane - telefon, adres e-mail na pw mi podać zrobię jej kilka ogłoszeń:) Gdybym skrzynkę miała zapchaną to mój adres e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[IMG]http://i41.tinypic.com/10gcqh4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i43.tinypic.com/34q1tmd.jpg[/IMG]

Wiadomo ile ona ma miesięcy?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...