Jump to content
Dogomania

cocker spaniele


zuzka7

Recommended Posts

och nawet nie wiecie jak bardzo lubie cocker spaniele. Ciągle mażyłam o takim psie i w końcu go mam.mój pies wabi się Nuka i jest suką ma 10 miesięcy i jest bardzo wesoła. Czy macie w domu spaniela albo czy przynakmniej czy lubicie te psy????? Macie jakieś informacje na temat tych psów ??????????? Chce coś więcej o tych psach wiedzieć a wy????????????



pozdrawiam fanów spanieli i nie tylko.......:cool3: :cool3: :cool3: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

no wiecie jeżeli pytacie sie o rady to może powiem wam najpierw o intujicji spanieli :cool3:
- no więc jeżeli chodzi o intujicje tojest bardzo ale to bardzo WESOŁA oraz WYCZuWA WSZYSTKO BO MA BARDZO CZUJNY NOS;)
teraz może coś o rozwoje cocker spanieli :cool3: :eviltong:
- jeżeli chodzi o rozwój to np mo spaniel jeste młody i bardzo lubi biegać a poza tym jest bardzo szalona i wszyscy ją kochają
może teraz o zabawkach które kochają spaniele !!!!!!!!!!:loveu: :loveu:
- no więc tak najlepiej jest kupować im jakieś zabawki gumowe np gumowa zabawka jeżyk lub gumowy kurczak i co wy na to?????:cool1: :cool1:
i jeszcze jedno jak zapewnić psom dobry wypoczynek
- mówiąc o tym to takim psom czeba zapewnić LUXUS :lol: :lol: :lol:

GDY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANI JAK WYGLĄDA MOJA PSINA WEJDZIE NA TAKĄ STRONĘ:[url]www.members.lycos.co.uk/akwariumtomek[/url]
tam gdy wejdziecie na napis mój pies po lewej stronie to będzie galeria mojego psiaka

pozdrawiam i piszczie jak podobają wam sie spaniele a szczegulnie king charles springer oraz coocker :razz: :razz: :razz: :razz: ;)

Link to comment
Share on other sites

MOŻE POWIEM COŚ O BUDOWIE PSA-Głowa: wydłużona, sucha, delikatnie rzeźbiona. Czaszka dobrze rozwinięta, w górnej części lekko wysklepiona w formie kopuły. Guz potyliczny średnio rozwinięty, łuki brwiowe dobrze rozwinięte. Kufa kwadratowa, w górnej części prosta i szeroka, lekko zwężająca się w kierunku nosa. Stop jest wyraźny, a zgryz nożycowy.
NASTĘPNE TO czy: rozwarte, ale nie wypukłe, błyszczące. Kolor ciemnoorzechowy, brązowy lub prawie czarny dostosowany do umaszczenia, nigdy jasny.
Uszy: zwisające i nisko osadzone, na poziomie oczu lub niżej. Ich długość nie przekracza czubka nosa. Pokryte długim, jedwabistym włosem, który nie może być skręcony.
POTEMTułów: mocny i zwarty, linia grzbietu krótka, opadająca lekko ku tyłowi. Kłąb wyraźny.
POWIEM TEŻ -Ogon: osadzony na przedłużeniu linii grzbietu, kopiowany na 2/5 długości lub pozostawiony w stanie naturalnym.
NP ZNAM JESZCZE WIELE INFORMACJI NP-Kończyny przednie: proste, mocne, stosunkowo krótkie, z umiarkowanym piórem z tyłu.I JESZCZE JEDNA CIEKAWOSTKA-Cocker spaniel angielski jest to pies wesoły, oddany właścicielowi, dobry towarzysz dla ludzi lubiących ruch.;) ;) ;) ;) ;)

I co wy na to jak wam sie podoba?
:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka7']mam wam wytłumaczyć co to jest wesoła intuicja . Po pierwsze jest to tak jakby umysł myślący na wesoło:razz: :razz: :razz:[/quote]
:shake:
[quote name='cytat z wikipedia.pl'][B]Intuicja[/B] – proces [URL="http://www.dogomania.pl/wiki/My%C5%9Bl"]myślowy[/URL] polegający na szybkim dopasowaniu danej sytuacji, problemu, zagadnienia do znanych już [URL="http://www.dogomania.pl/wiki/Szablon"]szablonów[/URL] i zależności. Objawia się w postaci nagłego przebłysku myślowego, w którym dostrzega się myśl, rozwiązanie problemu lub odpowiedź na nurtujące pytanie. Często mylona jest z przeczuciem o podłożu [URL="http://www.dogomania.pl/wiki/Emocja"]emocjonalnym[/URL]. Natura intuicji wynika z tego, że jest ona procesem [URL="http://www.dogomania.pl/wiki/Pod%C5%9Bwiadomo%C5%9B%C4%87"]podświadomym[/URL], którego nie można kontorolować, można jedynie dopuszczać lub odrzucać podawane przez intuicję rozwiązania. Jest ona procesem bardziej kreatywnym i działającym na wyższym poziomie [URL="http://www.dogomania.pl/wiki/Abstrakcja_%28filozofia%29"]abstrakcji[/URL] w porównaniu do myślenia logicznego.[/quote]
Prośba do ciebie - nie używaj słów,których znaczenia nie rozumiesz...

[B]zuzka7 [/B]- wypisujesz tu jakieś bzdury,wklejasz kawałki opisu rasy,które nic nikomu nowego nie powiedzą :shake:, nadużywasz wykrzykników,znaków zapytania i emotek...:mad:
ciągle spamujesz swoja stronę,na której oprócz fatalnych fotek nie ma nic...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka7']ok nie bede wam pisała tylu rzeczy na raz może to wy teraz mi coś opowiecie?[/quote]


No cóz, wzorzec spaniela to każdy sobie może sam przeczytać, nie trzeba kopiować gdzie sie da.

Dam ci Zuzka7 taką rade: na tym forum są ludzie, którzy naprawde znają sie na psach, jeśli czegoś nie wiesz np. o spanielach to zamiast sie mądrzyć i przeklejać tu jakieś głupoty, po prostu poczytaj co ci ludzie już tu na temat tej rasy napisali. Ja tak robie, spaniela nie mam, chce nabyc i dlatego przeszukuje to forum w celach informacyjnych, nic nie pisze bo na spanielach sie nie znam, po prostu czytam. To tak na przyszłość, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anielik']Cockermanko ja Ci powiem nawet więcej.. Wydaję mi się, że tato(?), w każdym razie rodzina zuzki jest na "naszym" forum.. kojarze strone :/[/quote]

Rozumiem, że mówisz o forum spanielowym. Ja sie jeszcze niezorientowałam.
Natomiast koleżanka zuzka(lat)7 tworzy kolejne ciekawe tematy na forum. Na WoP natknełam sie juz na jej działalność(Cockermanka zresztą też - wątek prasowy).

W takich przypadkach jestem całym cercem za inicjatywą "Precz z dziećmi neostrady". Ale cały czas z uporem maniaka sobie tłumacze, że jak powiesz takiemu dziecku jakie są zasady, czego nienalezy robić itp. to sobie wbije do głowy i przestanie... Tak wiec chyba trzeba tłumaczyć do skutku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...