Jump to content
Dogomania

Nadia - sama słodycz.


patusiove

Recommended Posts

[quote name='Ty$ka'][URL]http://img840.imageshack.us/img840/1379/nadipro.jpg[/URL] ---> wykonanie tej sztuczki przez dużego psa wygląda super :loveu: Mam okazję tą sztuczkę oglądać na co dzień, ale w wykonaniu kurdupelka :P.

[URL]http://img705.imageshack.us/img705/8338/nereni.jpg[/URL] --> a co tu się stało jej w mordkę? czy to tylko tak światło się odbiło? ;)

Nadia jest boska :loveu::loveu::loveu:
Wyczochraj ją ode mnie.[/QUOTE]

Wiem, ta sztuczka jest u niej najlepsza, mam jeszcze inne - zdjęcie z góry. Zaraz je dodam.
A konkretniej gdzie w mordkę? ;D
A skoro jesteś wielbicielką Nadii to zapraszamy do oglądania naszych filmików. Są trochę bez sensu, ale zobaczysz Nadię w akcji. Teraz, w ferie nagram WSZYSTKIE jej komendy, jak nagram to dam wam tutaj znać ;)

Edited by patusiove
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kirinna']psy wszystkie lubi, chyba że mu jakiś podpadnie, ale nie wiem jak by zareagował na tyle w jednym pokoju, przez 5 dni.
na freexowym nie ma juz miejsc, fortowy nie pamiętam ale maja wydarzenie na fb, a Wandursowy po prostu mi nie odpowiada:), a poza tym kosztuje duzo za duzo.[/QUOTE]

No tak, ale ryzykujesz?
z moją Nadią to jest tak, że jak jakiś pies do niej podejdzie i rzuci się na nią w celu pogryzienia, to jej odruch jest natychmiastowy - obrona. I np. jak jakiś pies szczeka, ale widać, że nie do zabawy to też umie mu odszczeknąć. Jednakże ja próbuję ją tego oduczyć, gdyż nie wiadomo na jakiego psa trafi jak to będzie załóżmy York to ona go zmiażdży jak straci cierpliwość, a ona chodzi bez smyczy na każdym spacerze (3 razy dziennie po 30 min - 8 h, i nie wiem skąd ta NADWAGA -.-). Także ja wolę by zachowała cierpliwość. No, i powiedzieć nie mogę bo wychodzi nam nieźle, jednak walczymy ze strachem w kierunku pewnego psa z naszego parku z dysplazją rasy Chow-Chow, on jest taki przyciemniany biszkopt, mamy jeszcze 3 inne chow-chow jednak Nadia upatrzyła sobie tego jednego i jak go widzi to szczeka, najprawdopodobniej ze strachu bo jak on do niej podejdzie to zachowuje dystans, na ok. 1 metr bliżej nie podejdzie. Teraz walczymy nad szczekaniem, a później spróbujemy do niego podejść. Przed nami dłuuuuuuuuuuuga droga, ale jak się chce mieć psa prawie idealnego to trzeba pracować :cool3:
No, a wiesz co mój pasztet umie? ;D
Czytać umie ;p
No, serio Ci mówię. Pokazuję jej kartkę z napisem "SIAD", a ona siada. Fajnie nie? :p
Jakie umie twój pies sztuczki? ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patusiove']No tak, ale ryzykujesz?
z moją Nadią to jest tak, że jak jakiś pies do niej podejdzie i rzuci się na nią w celu pogryzienia, to jej odruch jest natychmiastowy - obrona. I np. jak jakiś pies szczeka, ale widać, że nie do zabawy to też umie mu odszczeknąć. Jednakże ja próbuję ją tego oduczyć, gdyż nie wiadomo na jakiego psa trafi jak to będzie załóżmy York to ona go zmiażdży jak straci cierpliwość, a ona chodzi bez smyczy na każdym spacerze (3 razy dziennie po 30 min - 8 h, i nie wiem skąd ta NADWAGA -.-). Także ja wolę by zachowała cierpliwość. No, i powiedzieć nie mogę bo wychodzi nam nieźle, jednak walczymy ze strachem w kierunku pewnego psa z naszego parku z dysplazją rasy Chow-Chow, on jest taki przyciemniany biszkopt, mamy jeszcze 3 inne chow-chow jednak Nadia upatrzyła sobie tego jednego i jak go widzi to szczeka, najprawdopodobniej ze strachu bo jak on do niej podejdzie to zachowuje dystans, na ok. 1 metr bliżej nie podejdzie. Teraz walczymy nad szczekaniem, a później spróbujemy do niego podejść. Przed nami dłuuuuuuuuuuuga droga, ale jak się chce mieć psa prawie idealnego to trzeba pracować :cool3:
No, a wiesz co mój pasztet umie? ;D
Czytać umie ;p
No, serio Ci mówię. Pokazuję jej kartkę z napisem "SIAD", a ona siada. Fajnie nie? :p
Jakie umie twój pies sztuczki? ;D[/QUOTE]

musze się jeszcze zastanowić
mój nie wykazuje cienia agresji, ale dominowac próbuje(chociaz ma słaba psychikę więc jak jakis pies chociaz na niego warknie jest spokój)
sztuczka z kartką jest prosta do nauczenia:) pies skumał po prostu ze jak ją widzi, musi usiąść to dostanie nagrode
hm co mój umie? w naszej galerii jest pare sztuczek no ale
siad, leżec, stój(zmiana z każdej pozycji w każdą), poproś, łapa lewa do lewej ręki prawa do prawej, piątka jedna i drugą,dotykanie łapami kolan, przeskakiwanie przez nogi i ręce, wskakiwanie na ręce i plecy, noga, do mnie(siada przede mną), ósemka miedzy nogami w staniu i w ruchu, a kuku, obót w lewo i prawo, obieg, czołganie, brzuszek, zdechł pies, wchodzenie na miskę, kilka komend z agility(przód, hop, tunel, ciasne zakręty i outy) i jeszcze kilka ale nad nimi ćwiczymy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patusiove'][B]Karinna[/B] - ee, to ciekawie ;> sama go uczyłaś? Moja Nadia zaledwie sztuczek umie dwadzieścia coś :D Ogólnie w tym roku to się tak za nią wzięłam, że "hej" ;]
Nadia jeszcze umie prosić na kartkę ;) ;*[/QUOTE]

sama go uczyłam
a to z kartka to ciekawe

Link to comment
Share on other sites

[B]Kirinna[/B] - Nagram filmik jak będę wstawała trochę wcześniej bo to jest tak, że ja nie śpię do 6:00, a wstaję o 16:00 ;/ a wtedy już się robi ciemno co niszczy jakość w aparacie przez co jest straszna jakość -.-
Jutro zrobię pół filmiku, bo będę sklejać ;p :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patusiove'][B]Kirinna[/B] - Nagram filmik jak będę wstawała trochę wcześniej bo to jest tak, że ja nie śpię do 6:00, a wstaję o 16:00 ;/ a wtedy już się robi ciemno co niszczy jakość w aparacie przez co jest straszna jakość -.-
Jutro zrobię pół filmiku, bo będę sklejać ;p :laugh2_2:[/QUOTE]

Ja wstaje 7 bo mój już musi wyjść a idę spać ok. 23-12 bo już nie daje rady:)

Link to comment
Share on other sites

witam
no proszę, kto to założył galerię :p
widziałam Was dzisiaj w parku, rzuciła mi się w oczy nowa obroża i pomyślałam ze to pewnie z jakiegoś bazarku, ale po chwili doszłam do wniosku ze to niemożliwe ;)
a jak zajrzałam do Taks, żeby zerknąć kiedy będzie sprzedawać swoje wyroby zobaczyłam Nadię i kliknęłam z ciekawości w podpis no i okazuje się że to jednak Felkowa znajoma :lol:

PS. Nie wiem czy na spacerach spotykacie faceta z amstafem z białym łbem, ale na wszelki wypadek uważajcie, bo nosi gaz pieprzowy i go używa, o czym się niestety przekonaliśmy :shake:

Zapraszam do odwiedzin Felka, wystarczy kliknąć w banerek
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Fides79 - Ooooo, dobry dzień! ;D
No, to prawda dzisiaj byłyśmy w parku ale nie po to by Nadia się załatwiła lecz po coś innego, na prywatnej mogę Pani powiedzieć.. :(

Facet z amstaffem z białą głową? :O
Widziałam Go chyba wczoraj, pies był w ubranku. Ja nie mam z tym psem i z Nadią żadnych problemów, ale i tak Go unikam mimo, że nie wiedziałam, że nosi gaz pieprzowy -.- Boję się, ponieważ wiem, że ten FACET jest nieobliczalny -.-
Zaraz odwiedzę Felkowego tylko jeszcze zobaczę temat "wandurs" i już idę, bo jadę z Nadią na obóz ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]patusiove [INDENT] Fides79 - Ooooo, dobry dzień! ;D
No, to prawda dzisiaj byłyśmy w parku ale nie po to by Nadia się załatwiła lecz po coś innego, na prywatnej mogę [B]Pani[/B] powiedzieć.. :-(

Facet z amstaffem z białą głową? :O
Widziałam Go chyba wczoraj, pies był w ubranku. Ja nie mam z tym psem i z Nadią żadnych problemów, ale i tak Go unikam mimo, że nie wiedziałam, że nosi gaz pieprzowy -.- Boję się, ponieważ wiem, że ten FACET jest nieobliczalny -.-
Zaraz odwiedzę Felkowego tylko jeszcze zobaczę temat "wandurs" i już idę, bo jadę z Nadią na obóz ;-)[/INDENT]
[/QUOTE]

generalnie na forach nie używamy "Pani" ani "Pana" i mówimy sobie na "Ty" ;)

tak ów Pan ostatnio prowadza swojego psa w kubraku, Felka potraktował gazem, bez żadnego ostrzeżenia, dla tego mówię żebyś uważała

a co to za obóz?

Link to comment
Share on other sites

Obóz z psem, jedzie stąd dość dużo osób.
strona: [url]http://www.wandrus.com.pl/obozy-letnie/obozy-wyjatkowe/z-psem-na-wakacje-oboz-dla-dzieci-z-w%C5%82asnym-psem-poczatkujacy[/url]
strona na dgm: [url]http://www.dogomania.pl/threads/2103-Ob%C3%B3z-z-psem-%29-organizowany-przez-quot-Wandrus-quot/page340[/url]

No wiesz, jak i w realu tak jak i tutaj, kultura musi być, nie? :D
Dziwny jakiś ten Pan.. -.-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...