Jump to content
Dogomania

Maksiu błaga o pomoc i o nowy dom !!!!


Martka:)

Recommended Posts

Chciałabym przedstawić Wam historię Maksia i prosić o wsparcie i pomoc dla niego.
Psiaczek ma około 2 lat, żyje na działkach, ludzie dokarmiali go i postawili mu budę, jednak mimo pomocy jest bezdomny, włóczył się po okolicy :( Teren działek, na którym "mieszkał" usytuowany jest przy ruchliwej drodze. Kilkakrotnie został potrącony przez samochód.
Niestety Maksiu zaczął komuś przeszkadzać i wczoraj, interwencyjnie został zabrany do schroniska:(
Pomóżmy mu znaleźć dom jakiego nigdy nie miał, nie pozwólmy mu umrzeć w schronie, błagam!!!!! Wiem, że nie będzie łatwo, ponieważ nie jest psem małym i początkowo jest nieufny w stosunku do ludzi.
Codziennie idąc do pracy mijałam go, dlatego nie pozwolę mu teraz zmarnieć i zginąć w kojcu!!!! Gdybym tylko mogła, zabrałabym go stamtąd, lecz mam już w domu przygarniętego psiaczka i nie mogę sobie pozwolić na drugiego, dlatego postanowiłam napisać, może zdarzy się cud....

Link to comment
Share on other sites

Opisałam historię Maksia także dla Polskiego Radia i audycji Pani Doroty Sumińskiej, zobaczymy, może pani weterynarz przedstawi ją na antenie podczas swojej audycji i zachęci do adopcji. Trzeba wierzyć, jestem w stanie także dać pieniądze na "wykupienie" Maksia ze schronu.... Eh a tu cisza.... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martka:)']Może mógłby ktoś umieścić ogłoszenie Maksia np. na stronie TOZ-u? Boże nikt nawet nie odpisze a ja już nie wiem co mam robić...[/QUOTE]

napisz na prywatną wiadomość do tatankas ona ci podpowie
[url]http://www.dogomania.pl/members/102685-tatankas[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na wątku,jestem z TOZ Police,ale spokojnie możesz się skontaktować z TOZ Szczecin.Oni poproszą cię o wypełnienie ankiety na temat psiaka(znasz jego charakter,do jakiego domu się nadaje?) i przesłanie zdjęć.Podejdź jeśli możesz do schronu i zrób mu kilka ładnych zdjęć,Toz Szczeciński jest niedaleko schronu,więc też możesz tam pójść.Dziewczyny na pewno doradzą co i jak.Tu na ich stronce masz wszystkie potrzebne informacje,telefony też tam do nich znajdziesz:

[url]http://www.toz.szczecin.pl/?id=pomoc[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Jestem na wątku,jestem z TOZ Police,ale spokojnie możesz się skontaktować z TOZ Szczecin.Oni poproszą cię o wypełnienie ankiety na temat psiaka(znasz jego charakter,do jakiego domu się nadaje?) i przesłanie zdjęć.Podejdź jeśli możesz do schronu i zrób mu kilka ładnych zdjęć,Toz Szczeciński jest niedaleko schronu,więc też możesz tam pójść.Dziewczyny na pewno doradzą co i jak.Tu na ich stronce masz wszystkie potrzebne informacje,telefony też tam do nich znajdziesz:

[url]http://www.toz.szczecin.pl/?id=pomoc[/url][/QUOTE]

dzięki Ada

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...