Jump to content
Dogomania

Betti - czyli płowa bestia :)


meow

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy za wszystkie miłe słowa :)

Mała dzisiaj bardzo chciała ze mną wyjść do szkoły. Rano szybko poszłyśmy na siku, a potem kiedy już schodziłam słyszałam że troszke piszczała za drzwiami :( Ale po powrocie baaardzo mnie radośnie przywitała :)

Dziewczyny, poradźcie. Skończył nam się ostatnio Brit dla szczeniaków, no i teraz już czas na "dorosłą" karmę. Zauważyłam że mała bardzo lubi ryby więc pomyślałam że taka [URL]http://www.krakvet.pl/mera-high-premium-pure-salmon-rice-125kg-p-12481.html[/URL] karma by jej smakowała. Ale czy mogę jej ją kupić, skoro ona nie ma żadnych problemów z alergiami itp. ? Kupiłam dzisiaj próbkę RC adult mini 26zł/kg - bardzo jej zasmakowała.No i plus za małe kulki. ale jednak na 1 miejscu w składzie kukurydza ;/
Wy jakie karmy kupujecie?

Link to comment
Share on other sites

delikatna tylko na zdjęciach, mam pare blizn na rękach po jej ząbkach (oczywiście przez zabawę)
a frisbee ledwo żyje, bo mała je tak tarmosi..
myślałam, że jest za małym pieskiem na dysk, ale mimo że nie łapie go w locie, to jej ULUBIONA zabawka ever

Link to comment
Share on other sites

Fotki już niebawem, mamy zabiegany weekend :)

Betti strasznie męczy mojego tate o rzucanie jej frisbee - a powiedzmy szczerze, on nie przepadał za nią na początku za bardzo (pogląd że pies ma być przy budzie...), a teraz hulają razem aż miło ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meow']Fotki już niebawem, mamy zabiegany weekend :)

Betti strasznie męczy mojego tate o rzucanie jej frisbee - a powiedzmy szczerze, on nie przepadał za nią na początku za bardzo (pogląd że pies ma być przy budzie...), a teraz hulają razem aż miło ;)[/QUOTE]


Aaaaa dziwisz się, że podbiła Taty serce?;)
Wklej fotki jak znajdziesz chwilę.

Link to comment
Share on other sites

właśnie przed chwilą Betti zjechała z 13 schodów oO całe szczęście że nic jej nie jest.
tak się ucieszyła na mój widok, i tak bardzo chciała iść na dworek że ujechała na półpiętrze i spadła z tych schodów, odbijając się 2 razy po drodze.na koniec wparowała w brzeg drzwi.
łomatko, serce mi stanęło.
no,a tak poza tym to od kilku dni wycieram czerwone kropki które po sobie zostawia ;/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...