Jump to content
Dogomania

I MWPR w Białymstoku 25-26 08.2007


Matagi

Recommended Posts

[quote name='setka'][LEFT]Dzięki Babciu:loveu:[/LEFT]

[/quote]

[B]jefta!:lol: [/B]ja tak niecelowo scalam te posty:shake: Ja jakos nie mogę rozszyfrować jak to zrobic ,coby w jednym poście zacytowac i odpowiedzieć kilku osobom:oops:Może jakom instrukcję mi zapodasz.....:roll: :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W prawym dolnym rogu każdego posta masz ikonki-jak chcesz ten post zacytować zaznaczasz drugą od prawej taką z plusem i cudzysłowem ("[B]multicytat tego posta[/B]") i spokojnie czytasz następne strony, zaznaczając każdy post do zacytowania. Potem klikasz normalnie [B]post reply[/B] i masz cytaty wszystkich zaznaczonych postów-wpisujesz swoje odpowiedzi pod właściwe cytaty.
dużo szybciej i łatwiej niż post pod postem:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Matagi[/B] - dzięki za V gr.:lol:
Pzdr.[/quote]

Na zdrowie:lol:

[quote name='piotrjan']trzeba jeszcze wiedzieć ... komu trzeba , a i "komu trzeba" nie każdego słucha .[/quote]
ojjjj,to wszystko leży w naszym wspólnym interesie:lol:

[quote name='jefta']W prawym dolnym rogu każdego posta masz ikonki-jak chcesz ten post zacytować zaznaczasz drugą od prawej taką z plusem i cudzysłowem ("[B]multicytat tego posta[/B]") i spokojnie czytasz następne strony, zaznaczając każdy post do zacytowania. Potem klikasz normalnie [B]post reply[/B] i masz cytaty wszystkich zaznaczonych postów-wpisujesz swoje odpowiedzi pod właściwe cytaty.
dużo szybciej i łatwiej niż post pod postem:cool3:[/quote]

Eureka!!!!!!!!!:multi: Dzięki,[B]jefta!:lol: [/B]juz nie będę Ci utrudniac pracy!!!!:buzi:

Link to comment
Share on other sites

a nam zmienili sedziego:-(.Bardzo go lubie -ale sedziowal mnie w Gdyni w tym miesiacu :-(.Co roku mam sytuacje ze zglaszam psy a potem nam zmienia sedziego ktorego ocena jest mi nie potrzebna:placz:.Nie mozna by tak na przyszlosc sprawdzic czy "zamieniony" sedzia nie sedziowal juz danej rasy niedawno???????:-(.wiem ze to ciezkie,ale czasem to denerwuje ,ja nie mam tam blisko :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']a nam zmienili sedziego:-(.Bardzo go lubie -ale sedziowal mnie w Gdyni w tym miesiacu :-(.Co roku mam sytuacje ze zglaszam psy a potem nam zmienia sedziego ktorego ocena jest mi nie potrzebna:placz:.Nie mozna by tak na przyszlosc sprawdzic czy "zamieniony" sedzia nie sedziowal juz danej rasy niedawno???????:-(.wiem ze to ciezkie,ale czasem to denerwuje ,ja nie mam tam blisko :shake:[/quote]

Ale w Gdyni nie dostałas Caciba!;) Daga,żartuję,oczywiście:eviltong: Ja też często mam tak,że zmieniaja mi sędziego w ostatniej chwili:p Żaden oddział nie robi tego celowo,wiele czynników wpływa na to,że obsada się zmienia.I może jeszcze tak być,że leosie będzie sędziował ktoś inny....
Piszesz,że nie masz tak blisko....;) ale masz praktycznie wszędzie bliżej niz ja z Białegostoku:eviltong: Ja mam tylko bliżej do Wawy,Lublina,Olsztyna:lol: .A najbliżej mam w Białymstoku-10 minut woooolnym spacerkiem:evil_lol: :eviltong: .

[quote name='nessie00']Czy wiadomo chociaż w przybliżeniu, o której będą wchodzić poszczególne grupy? Chodzi mi konkretnie o IX -mopsy.Będę wdzięczna za odpowiedź:multi:[/quote]

Nie mogę Ci teraz na to odpowiedzieć,zgłoszenia sa jeszcze przyjmowane,wszystko zależy od tego ile psów i jakie będą zgłoszone w grupie.Przeważnie wszystko leci alfabetycznie w ringach,więc cierpliwości ,plan sędziowania będzie na stronie bialostockiego ZK:lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nessie00']Z Krakowa to faktycznie masz kawał:-o Ale będziesz?[/quote]
Jakbym nie była, to bym nie pisała :p

Jeśli będę PKP to z dworca bede chciala podjechac wlasnie taxi. Tylko dalej nie wiem czy w B-stoku taxi przewoza psy?

Link to comment
Share on other sites

Matagi-no wiem i rozumiem,ale musialam sie wyzalic:lol:.w sumie jakbym CACIBA dostala to przeboleje ta zamiane:lol::evil_lol:.ten pan ostatnio dal nam NDSWR i CWC wiec kto wie:lol: .a ja mam daleko bo dla mnie 200 km to juz daleko-moje auto pali 17 litrow na 100:roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusiss']Jakbym nie była, to bym nie pisała :p

Jeśli będę PKP to z dworca bede chciala podjechac wlasnie taxi. Tylko dalej nie wiem czy w B-stoku taxi przewoza psy?[/quote]
Jusiss:lol: ja Ci wysłałałam dawno temu PW,czyżby nie doszło?:shake: Jasne,że taxi w Bialymstoku przewożą psy/qurde,jak ten Białystok niby na końcu świata,to wszystko ma być inaczej:mad: :evil_lol: /

[quote name='nessie00']Dzięki, Iza:multi: w życiu nie byłam w Białymstoku:oops:[/quote]
Najwyższy czas,wobec tego poznać Białystok:lol:
[quote name='daga10011']Matagi-no wiem i rozumiem,ale musialam sie wyzalic:lol:.w sumie jakbym CACIBA dostala to przeboleje ta zamiane:lol::evil_lol:.ten pan ostatnio dal nam NDSWR i CWC wiec kto wie:lol: .a ja mam daleko bo dla mnie 200 km to juz daleko-moje auto pali 17 litrow na 100:roll::lol:[/quote]
Ja Ci,Daga tego Caciba życzę!!!!:multi: :lol: A co do autka,to ja mam jeszcze gorzej-ni mam w ogole:shake: .Musze kombinować i pożyczać ,albo PKP:-( :evil_lol:

[quote name='Florka_xyz']słuchajcie mam problem! pisalam dwa razy do oddzialu bialegostoku i nie dostalam odpowedzi ( pisalam w sprawie przyjecia na Mlodego Prezentera) co mam zrobic ?? A dzis sie konczy termin przyjmowania zgloszen :-([/quote]
Florka!:lol: Też Ci wysłałam priva:p Możesz sie też zgłosic na wystawie!Nie będzie problemu!;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...