Jump to content
Dogomania

Dramat psów z pseudo schroniska , pomocy !!!!


piove

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To może wymianka i podrzucisz mi na próbę jakiegoś psiaka? ogłoszę go na warmińsko-mazurskie i zobaczymy :)

Też straszszsznie się cieszę, że Negruś znalazł dom. To na początku niezbyt łatwy psiak, na początku nieufny, potrafi nawet capnąć, ale nowi właściciele zostali poinformowani o wszystkim i nie zrezygnowali - Negruś bardzo im się spodobał :)

Na obecną chwilę domku szukają Murzynek, Łatka, Buzik i Benek, który jest na DT. Mam nadzieję, że chociaż jeden będzie miał dane święta spędzić w nowej rodzinie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Psiak jest z kolejnej naszej przechowalni psów w naszej okolicy. Nie wiem gdzie jeszcze się zwrócić,bo chyba wraz z opiekunką zrobiłyśmy już chyba wszystko tzn.
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]-ogłoszenia w internecie-tablica,zaginio[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ne psy,utracone,mój pies,trójmiasto,gumtree,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]-powiadomienie: sąsiadów/[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]znajomych, straży miejskiej, OTOZ Animals,schronisk,okolicznych klinik wet.,nadleśnictwo,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]-ogłoszenia na słupach w sklepach i zakładach usługowych,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]- w sobotę 1 grudnia oraz środę 5 grudnia ukarze się ogłoszenie w Dzienniku Bałtyckim,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]- wydarzenie na Fb.
[/FONT][/COLOR]Pomóżcie jeżeli możecie bardzo proszę nie wiem jak sie poruszac na dogo,nie wiem jak zalozyć wątek lub dodać ogłoszenie,czy ktoś może mi pomóc?
[url]http://tablica.pl/oferta/pilne-szukamy-psiaka-boi-sie-ludzi-jest-w-nowym-miejscu-sam-nie-przezy-ID1Tcjh.html#a3b060c8a7;r:5;s:[/url]

Link to comment
Share on other sites

żeby założyć nowy wątek, wejdź w psy zgubione/znalezione i na górze, po lewej stronie masz ikonkę "załóż nowy wątek".
widziałam ogłoszenia biedaka......strasznie mi go żal...:( myślę, że skoro to taki dzikusek, to mógł zaszyć się w jakiejś norze w lesie (tam w okolicy są chyba lasy, tak? Zresztą nawet jak ich nie ma w pobliżu, to mógł do nich zawędrować). Nie sądzę, że porusza się po mieście, bałby się ludzi i ruchu ulicznego.
jesteście pewne, że nie ma go w Ciapkowie...? była tam ktoś osobiście? w schronisku w Gdańsku nie ma go na pewno. Jeszcze trzeba sprawdzić Sopot.

Link to comment
Share on other sites

Iza, najpirw wejdź na stronę [url]http://tinypic.com/index.php[/url] . Tam najpierw zauploaduj fotkę (kliknij przeglądaj i wybierz zdjęcie, które masz na kompie). W rubryce "resize" wybierz "message board (640x480). I następnie kliknij "upload now". po Drodze będzie system będzie kazał Ci przepisać dwa słowa, przepisz je. Jak już załaduje się fotka, skopiuj czwarty link i przejdź do swojego wątku na Dogo. Kliknij "odpowiedz" i kiedy ukaże Ci się tablica, na której pisze się komentarze, kliknij obrazek z drzewkiem (trzeci od prawej). Wklej tam link, który skopiowałaś wcześniej. Klikbij ok. Zdjęcie powinno się pokazać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...