Jump to content
Dogomania

AMSTERDAM Winner Show


Pretoria

Recommended Posts

Wystawa miedzynarodowa: "Amsterdam Winner", uznana za najwazniejsza w Holandii, na ktorej zdobyc mozna tytuly:
- [B]Junior Amsterdam Winner[/B] (przyznawany dla psa i suki)
- [B]Junior Amsterdam Winster[/B] (przyznawany dla Best Junior)
- [B]Amsterdam Winner[/B] (przyznawany dla psa i suki, z posrod klas posredniej, otwartej, uzytkowej i championow)
- [B]Amsterdam Winster[/B] - rownoznaczny z tytulem Zwyciezca Rasy = Best of Breed.
Na ring honorowy kierowane sa: Junior Amsterdam Winster i Amsterdam Winster.
Wniosek CAC mozna zdobyc juz od klasy mlodziezy, CAC zdobyty w Amsterdamie liczy sie podwojnie.
Aby zdobyc tytul Championa Holandii trzeba zdobyc 4 wnioski CAC, ostatni po ukonczeniu przez psa 27 miesiecy (lub CAC z Amsterdamu i 2 z innych wystaw).
Wystawa zorganizowana jest bardzo profesjonalnie, przy kazdym ringu czekaja rzedy klatek do dyspozycji wystawcow, ringi przygotowawcze dosc obszerne, "zalew" psich gadgetow - nawet w przystepnej cenie


[B]Amsterdam Winster (Best of Breed) 2006[/B]
[I]ESTRELLA Mea Praetoria Caesareum[/I]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/273/34dc06d53ca1d7b3.jpg[/IMG][/URL]

[B]Amsterdam Winster, Junior Amsterdam Winster 2005[/B]
[I]TECLA de Almallutx[/I]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/274/40704f1f1299bc5e.jpg[/IMG][/URL]

[B]Amsterdam Winster 2004[/B]
[I]MORTERO de Almallutx[/I] (ojciec ESTRELLi!)

(z moich prywatnych zbiorow)
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/283/2491453af1f0f184.jpg[/IMG][/URL]

[B]Amsterdam Winster 2003[/B]
[I]ERNESTO HORACIO from de Westside Kennel[/I]

(niestety, nie dysponuje prywatnym zdjeciem.)

Wszystkie wyniki podaje za :
[URL="http://www.winnershow.nl"]www.winnershow.nl[/URL]
sa to zatem rzetelne, sprawdzone informacje. Niestety organizator nie podaje wynikow z wczesniejszych lat.

Link to comment
Share on other sites

W tym roku wystawa byl koncem listopada, ja bylam w zeszlym roku - i wtedy to byl poczatek grudnia.
Ogolnie bardzo milo wspominam, byl tylko jeden niezbyt mily incydent na granicy: kiedy to celnicy "zechcieli" zrewidowac auto z zastrzezeniem, ze jesli psy beda szczekac, to zostana zastrzelone (w aucie byly 3 psy bojowe, a to byla chyba 5 rano! granica niemiecko-holenderska). Na szczescie pasja Tecli jest wystawianie sie, wysiadla z auta i zaczela sie prezentowac, i jakos rozladowala atmosfere... Nudzili sie "chlopcy" na granicy...

Link to comment
Share on other sites

@Pretoria

Jakoś dziwnie się zachowali Ci celnicy, ja jestem w Holandii z psami kilka razy w roku, moje mają gdzieś prezentację, zawsze pilnują samochodu, a nigdy mi się coś podobnego nie przytrafiło, widać trafiliście na dziwnych celników. Oni nie mają prawa tak straszyć - trzeba było złożyć skargę jeżeli tak powiedzieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pretoria'] Na szczescie pasja Tecli jest wystawianie sie, wysiadla z auta i zaczela sie prezentowac, i jakos rozladowala atmosfere...[/quote]

Tak to widać :lol: za każdym razem gdy oglądam zdjęcia z wystaw i ją na ringu, jestem pełna podziwu, wygląda jak posąg;) Mam nadzieję kiedyś zobaczyć ją na żywo :lol:

Link to comment
Share on other sites

zgadza sie, jest fenomenalna. Postanowilismy, ze jesli bedziemy jeszcze kupowac jakas majorke, to wlasnie od Pili; ona ma niesamowite podejcie do psow (nota bene jest wlascicielka znanego psiego salonu pieknosci w Palmie).
Teraz jednak nastawiamy sie na sprowadzenie psa, ktory bylby synem Nestora, a wnukiem Duca. Ale na razie trzeba czekac, czy to skojarzenie dojdzie do skutku, bo Nestor jest juz niestety leciwy, i moze byc roznie... Jesli beda szczenieta, to warto sciagnac taka krew do Polski. Widzialam ze poprzednie mioty w tego hodowcy byly odchowywane z dziecmi, psy nawet na wystawie zachowuja sie spokojnie, wiec "nie ma przeciwskazan". Oby sie udalo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga4']Pretoria,

Tak, Nestor to pies który sie podoba ( oczywiście opinie prawie wszystkich opierają sie na zdjęciach;) ) ale widać że to mocny fajny pies :lol:

Jeżeli masz jakieś jego bardziej aktualne fotki chętnie zobaczę .[/quote]


Niestety, nie dysponuje zadnym "wlasnym". Nestor byl co prawda zgloszony na Mono 2004 ale niestety nie dojechal (on nie mieszka na wyspie).
Zobaczymy! oby doszlo do skojarzenia, i oby wyszlo cos ladnego!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']@All
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=14386[/URL][/quote]

Gorzała,

a co to jest??:crazyeye:..... wypominki były miesiąc temu:diabloti: :diabloti: :diabloti:
jestem pewna że nikogo z piszących w tym temacie
nie interesuje ta historia, a jeżeli Ciebie interesuje wstaw ją np. w temacie "pierwszy import" :diabloti: i nie zaśmiecaj wątku :razz:

Link to comment
Share on other sites

wiem co robię, a mnie akurat ten temat interesuje, Łukasza również i nie potrzebuję Twojego pozwolenie do tego co mogę, a czego nie powinienem. i nie prosiłem o przewodnik na jakim temacie mam coś pisać.

więc klakieruj sobie dalej i nie pouczaj mnie proszę. dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pretoria']Niestety, nie dysponuje zadnym "wlasnym". [/quote]

Szkoda, ale jeżeli masz "niewłasne" ;) ,takie których nie ma w necie (a prawie w ogóle ich nie ma:shake: ) to jak będziesz miała chwilę wyślij mi na priv :lol: , albo moąe masz zdjęcia psó które urodziły się po Nestorze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']wiem co robię, a mnie akurat ten temat interesuje, Łukasza również i nie potrzebuję Twojego pozwolenie do tego co mogę, a czego nie powinienem. i nie prosiłem o przewodnik na jakim temacie mam coś pisać.

więc klakieruj sobie dalej i nie pouczaj mnie proszę. dziękuję.[/quote]

Jeżeli Cię interesuje to wstaw go sobie na temat który sam załozyłeś a śmieć innego , zresztą to lubisz robić najbardziej :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']wiem co robię, a mnie akurat ten temat interesuje, Łukasza również i nie potrzebuję Twojego pozwolenie do tego co mogę, a czego nie powinienem. i nie prosiłem o przewodnik na jakim temacie mam coś pisać.
quote]

moze sama odpowiem:
No coz, donosik sie nie udal... i zwiazek zamknal dawno ten temat.
Wszystkie osoby oprocz @gorzala i @dziobek juz mnie przeprosily, ze daly sie tak podpuscic.
Teraz odpowiedzielismy "pieknym za nadobne" i miedzy innymi dzieki przeslanym materialom, gdzie publicznie mnie i inne osoby Pan szkaluje, ma Pan sprawe w Sadzie Kolezenskim. I zostal Pan zawieszony jako czlonek Zwiazku Kynologicznego. Do czasu rozstrzygniecia nie moze Pan hodowac i czynnie uczestniczyc w zyciu organizacji. Pana reproduktor zostal czasowo oficjanie usuniety z listy reproduktorow. Warto bylo???
Nadmieniam iz informacja o Panskim zawieszeniu jest oficjalnie rozpowszechniana na innym forum przez Panska zone.

[B][MODERATOR][/B]

Pozdrawiam samozwanczego Delegata Portorykanskiego Klubu Ca de Bou

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga4']Szkoda, ale jeżeli masz "niewłasne" ;) ,takie których nie ma w necie (a prawie w ogóle ich nie ma:shake: ) to jak będziesz miała chwilę wyślij mi na priv :lol: , albo moąe masz zdjęcia psó które urodziły się po Nestorze?[/quote]

po Nestorze sa m.in. (zdjecia sa u mnie na stronie w temacie Monografika 2004)
BRUTO - 3 lokata klasa posrednia pies
TORA, GEISA i JANA - lokaty 1,2,3 , klasa posrednia suki
to mi przychodzi do glowy tak "na szybko", zajrze do katalogow, moze mam cos jeszcze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga4']Pretoria,

Zdjęcia są i owszem ;) ale za wiele to nich nie widać :mad:[/quote]

:oops: :oops:
postaram sie poprawic... wtedy kto inny odpowiadal za strone:placz:
teraz staram sie "obrobic" wreszcie zdjecia z tegorocznej wystawy (dostalam wreszcie plytke z Rosji) i na dniach wrzuce na strone

Link to comment
Share on other sites

@Pretoria

Nie wiem o jakim urojonym donosiku piszecie, ale ja nie słyszałem, żebym takowy składałi chyba nie składał go nikt kogo znam. Wymyślanie jakiegoś podpuszczania jest mi również obce_innymi słowy nie wiem o co chodzi...Może porozmawiaj o tym z Łukaszem.

[B][MODERATOR][/B]

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']@Pretoria

Mam pełnomocnika prawnego reprezentującego mnie w sprawach wymagających wyjaśnienia. [/quote]

No, wcale się nie dziwię :p :p

[quote name='gorzała']
jeszcze to wracając do Nestora_ z ciekawości ile dzisiaj lat ma ten pies?[/quote]

No, patrz a ja naiwna myślałam że Ty wiesz wszystko.....:placz:

btw. widać że strasznie brakowało Ci tych Twoich awanturek :crazyeye: niepotrzebnie wszczynasz kolejną, świadczy to tylko o Twojej zawchwianej równowadze i pozycji.............:p moment zagrożenia???????:p :p :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pretoria']NESTOR urodzil sie 26.10.1997...
Dlatego martwie sie czy krycie dojdzie do skutku, i czy bedzie udane. Prawdopodobnie bedzie to ostatnia szansa na ta krew.
Wiem ze OLMO kryl jeszcze w podobnym wieku, zobaczymy.[/quote]

spoko, myślałem, że starszy jest. ryzyko starczego, nielicznego miotu jest zawsze możliwe w tym wieku, ale to się zobaczy jak coś z tego wyjdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pretoria']:oops: :oops:
postaram sie poprawic... [/quote]

Ok:lol: ale na efekty poprawy mam nadzieję długo nie będę musiała czekać :shake: :lol:

Pretoria, co sądzisz i psie Renko de Almalux? Widziałam kilka jego zdjęc i prawie na każdym wygląda korzystnie, widziałaś może go na żywo? po kim on jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga4']
Pretoria, co sądzisz i psie Renko de Almalux? Widziałam kilka jego zdjęc i prawie na każdym wygląda korzystnie, widziałaś może go na żywo? po kim on jest?[/quote]

aaaa, dziekuje w imieniu Tecli!
RENKO jest z tego samego skojarzenia, co Tecla, tyle ze urodzony rok wczesniej
o: K-2, m: FLORA obydwa z Almallutxa
Ladny pies, w Polsce na pewno by sie podobal. Wiem, ze Sergio planowal kryc nim nasza Gabryske (CENTURIA), w tym roku jednak sprobowali z Megatonem.
RENKO mieszka w miescowosci Llucmajor (niestety Baleary, wiec dosc droga wycieczka, jesli planowaloby sie krycie), jego brat Rapa-Nui mieszka w Finlandii, ale wydaje sie jakby mial mniej potezna glowe.
Renko widzialysmy obie z Kasia (Caliu) na Mono 2005.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...