Jump to content
Dogomania

Biomill Proffesional


kubamar

Recommended Posts

"Producent karm Biomill wprowadził na rynek polski swoje najnowsze
produkty." Tyle,że nie u siebie :shake:. Na stronie producenta nie ma żadnych zmian.
Karmiłem karmą Biomill 8 lat.Ale kiedy trafiłem na Biomill Dog Swiss Professional. Worek wyglądał jak najtańsza karma marketu. Swiss formuła. Swiss Professional-to tylko marketing.Jedyny adres, jaki znalazłem na worku to”Organicfood Moskwa”.
I cena wyższa

*SKŁADNIKI:* Ryż (41%), suszone mięso jagnięce (dehydrolizowane) ? (16%), tłuszcz drobiowy, proteiny ziemniaczane (7,5%), świeże mięso jagniece (4,5%), pulpa buraczana, sproszkowane pełne jaja, mączka rybna, ekstradowane siemię lniane (2,5%), drożdże piwne, wątróbka hydrolizowana, błonnik, fruktooligosacharydy (FOS 0,2%),

Link to comment
Share on other sites

Z informacji jakie mi udzielono,to Biomill Professional ma zstąpić "stary" Biomill.
Okaże sie ile w tym prawdy.Ja całkowicie zrezygnowałem już z Biomilla. Uważam,że się popsuła.
Pojawił sie przeciw utleniacz E310.Pisałem do prudecenta.Teraz sprytnie to zamaskowali.
Zawiera "dozwolone w UE"

Link to comment
Share on other sites

Co prawda nie wiem, skąd czerpiesz informację, ale nie sądzę, żeby wycofali starego Biomilla. U mnie w sklepie, z tego co widzę tego nowego nawet nie ma, a ten stary cały czas jest :) Ja akurat teraz nim nie karmię psa, ale za to koty bezustannie Biomillem Light, który niezmiennie ma ponad 60% mięska :)

Link to comment
Share on other sites

Ja po ośmiu latach karmienia. Przestałem kupować. Kilka razy trafiłem też w "starym" biomillu na inne granulki . A pies miał biegunkę.
Na dociekliwe moje pytania też brak odpowiedzi. Jest tyle dobrych karm i mamy w czym wybierać.
A importer niech je go sam :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie prowadzę kampanii przeciw Biomill.Karmiłem nim 8 lat.I co jedynie mi się niepodabało,że zaczęli używać E310.Natomiast ten nowy Biomill miał być od 15 sierpnia 2011. A jak widać to tylko istnieje na stronach rynku wschodniego.Na stronie producenta nic o takim Biomillu nie ma.Czyżby tylko Europa wschodnia miała dostawać Swiss Professional?. A może frank zbyt drogi?
Każdy może sam się domyśleć o co chodzi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...