Jump to content
Dogomania

Szkolenie w olsztynie?


Messiah

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marciashka']I to sie nazywa grupa - zobaczcie jaka jednomyslnosc w temacie kamuflowania nabijania sie z twinky :D[/quote]
Po pierwsze, niesławny teletubiś nazywa się Tinky Winky. Po drugie, do niedźwiedzia Marciashka to Ty akurat jesteś podobny jak ja do chińskiej baletnicy:diabloti: :diabloti:Po trzecie, grupa formuje się: zwarta i gotowa do pracy, że specyficznym poczuciem humoru oraz dużym ładunkiem pozytywnej energii - kto chce wstąpić, musi się dostosować :evil_lol:Howgh!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani'] pozytywnej energii - kto chce wstąpić, musi się dostosować :evil_lol:Howgh!![/quote]

eeeeeeeeeee, a moze na kolejne zajecia z ta co nie-wiadomo-jak-sie-to-pisze kazdy z nas tez ubierze sie w jeden kolorek, a nie w te szkoleniowe obciamkane wyswiechtance? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

jestem za :evil_lol: rezerwuje sobe zielony :cool1: iie bede musiala rezygnowac ze swojej zielonej obciamkanej, wyswiechtnaej...tylko nie pamietam jak sie nazywal zielony teletubis :roll: w sumie nie pamietam imienia zadnego teletubisia z wyjatkiem tinky winky :lol:

Marciashka
Ale ty musisz najpierw schudnac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Łaciataa']Chyba sie przejde na jakies Wasze zajecia pod jakims pretekstem zeby oblukac twinky winki :) bo niestety nie jestem w temacie :( a tez bym sie chetnie posmiala :p[/quote]
a zapraszamy, zapraszamy:loveu: u nas zawsze powody do rechotu sie znajdą:diabloti:
Marciashka, ale masz pomysły, niech Cie kule biją jak mawiała moja babcia:p
SaJo - Ty zdecydowanie zielony, wyświechtana zielona kamizelka to już prawie Twój znak firmowy, nie może jej zabraknąć:evil_lol::evil_lol:Ja coś czuje że pójdę w błękity:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ooooooooooook, mozemy posluszenstwo i hopki.

[B][SIZE=3][COLOR=Red]W takim ukladzie w piatek o 18:00 tropienie. [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=2]Ci ktorzy tylko tropia (czyli umok i Łaciataa) rowniez przychodza na 18:00. Jak bedziecie chodzic na obcym sladzie, wtedy bedziecie mogli przyjezdzac pozniej, ale dopoki sami rozkladacie slady, nie ma innego wyjscia. Generalnie wasze psy tropia dobrze, wiec mysle, ze szybko zaczniecie chodzic na obcym sladzie. Szczegolnie Sonia, bo Rudolf....najpierw musi zaczac wogole chodzic :mad: i hopkach Was znowu nie bylo :mad:
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marciashka']rzeczywiscie. Dodam jeszcze pytanie - dlaczego tak sie podoba saJo, ze wybrala zielony......:razz:[/quote]
no toć przeca pisałyśmy - bo ma tę swoją śliczną, zieloną, wyświechtaną, wytytłana kamizeleczkę ukochaną co w niej na zajęcia przychodzi, nie zauważyłeś jeszcze??:diabloti::diabloti: i jakby miała inny kolor wybrać to by musiała z kamizeleczki zrezygnować. A bez kamizeleczki ani rusz!! Kamizeleczka to podstawa wszelkiego szkolenia!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']no toć przeca pisałyśmy - bo ma tę swoją śliczną, zieloną, wyświechtaną, wytytłana kamizeleczkę ukochaną co w niej na zajęcia przychodzi, nie zauważyłeś jeszcze??:diabloti::diabloti: i jakby miała inny kolor wybrać to by musiała z kamizeleczki zrezygnować. A bez kamizeleczki ani rusz!! Kamizeleczka to podstawa wszelkiego szkolenia!!![/quote]

No bez kamizeleczki to ona by soba nie byla, chociaz zauwazylem, ze w zielonej troche mniej drze jape.
Ale tutaj mnie chodzi o te opalenizne podejrzana u tego zielonego.... dodajmy do tego zelik na wlosach, lancuch na klacie i buty puma z promocji.... I mamy ideal metro-chlopa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marciashka']No bez kamizeleczki to ona by soba nie byla, chociaz zauwazylem, ze w zielonej troche mniej drze jape.
Ale tutaj mnie chodzi o te opalenizne podejrzana u tego zielonego.... dodajmy do tego zelik na wlosach, lancuch na klacie i buty puma z promocji.... I mamy ideal metro-chlopa :)[/quote]
proponuje trzymać się wersji że ta opalenizna to jednak od wieeelu godzin na słońcu palącym spędzonych podczas szkolenia:diabloti: SaJo, jak Ci się ta kamizelka rozwali, to my Ci kupimy nową:p taka sama:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A na psach sportowych cisza. Jak mnie to denerrrrwuje:mad::mad: juz tak kombinowałam kogo by tu jeszcze namówić, ale zupełnie nie mam kogo:cool1: moja siostra cioteczna ma bigla, ale to jest jedno z bardziej rozpuszczonych stworzeń na świecie (mam na mysli bigla, nie siostrę), tam o jakimkolwiek szkoleniu nie było i nie ma mowy, więc co jej po takim Knucie. Nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']proponuje trzymać się wersji że ta opalenizna to jednak od wieeelu godzin na słońcu palącym spędzonych podczas szkolenia:diabloti: SaJo, jak Ci się ta kamizelka rozwali, to my Ci kupimy nową:p taka sama:diabloti:[/quote]

Jakie słońce, przecież ostatnio tylko lało w kółko :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Calipso']
Sajo,z Andrą to chyba tropić nie będę.Ona ma.... przytlumiony zmysl powonienia....[/quote]
Jak to przytłumiony zmysł powonienia:crazyeye::crazyeye:?? A co, w nos jej sie coś stało??
SaJo, semi z Manhartem z obrony jest w Gdańsku - oczywiście że pojadę!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']SaJo, semi z Manhartem z obrony jest w Gdańsku - oczywiście że pojadę!!![/quote]

Ciesze sie :multi: Mam nadzieje, ze Wiktor tez pojedzie, bo to jest semi dla psow, ich przewodnikow i pozorantow, a jesli mnie przyjma z psem (co zalezy od ilosci zgloszen, ale po jajakch jakie sie dzieja w temacie semi z Fuchsem to nie sadze, zeby byly tlumy osob z psami) to Wiktor tez moze jechac. Tylko musi miec czas...
No i moglabys polecic jakis tani nocleg :cool3: ja nie jestem wymagajaca....na weekend to moge nawet bez cieplej wody przezyc w oooooostatecznosci.
[COLOR=Red]
[/COLOR][SIZE=3][COLOR=Red][B]Bardzo prosze, zebyscie brali wszyscy przedmioty na slady, na kazde tropienie.
[/B][SIZE=2][COLOR=Black]Dzis wy pomozecie innym, kiedy ktos pomoze wam. Prosze tez, aby przedmioty byly NIE WIEKSZE niz powiedzmy....skarpetka. Jesli tropimy w takich krzaczorach jak mielismy w Gutkowie, to nie ma roznicy. Ale w Wietnamie skosili trawe na niektorych lakach i tam juz jest roznica, psy ida potem wzrokowo.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Jezeli chodzi o noclegi w gdansku to proponuje popatrzec na schroniska mlodziezowe co prawda nie wiem jak z psami ale pewnie nie bedzie wiekszych problemow. A co do tropienia i agility :D to jakos nigdy kasy na to nie mam i nie chodze i[B] mam lena to przede wszystkim, [/B]no ale postaram sie byc grzeczny i w miare regulanie bywac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...