Jump to content
Dogomania

Galeria TEODORA - Buldoga Francuskiego :)


Mada&Teodor

Recommended Posts

[quote name='klaud']O matko!!! To ja mojego nionia trułam tymi Greeniesami! Mam nadzieje ze nic mu nie bedzie!:placz:[/quote]
Jak do tej pory nic nie jest,to juz nie będzie ;)

Ja od zawsze kupuję skórzane gryzaki.Kostki i czasami uszy.A wczoraj kupiłam dla nas nowość.Takie skórzane piłki.Jak juz się uporają ze skórą,to w srodku jest taka kulka jak te kolorowe kabanosy dla psów.Podobno jeszcze rewelacyjne są penisy z byka.Następnym razem kupię ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zastanawiam sie teraz czy takie kostki royala na zęby pakowane w osobne paczuszki to mozna podawac?

Poczytałam o tych zielonych paskudach i wygladało to strasznie! Mam nadzieje ze Titulek jakos sobie oczysci kiszki z tego!

A bycze penisy to w kakadu sa dostepne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaud']Zastanawiam sie teraz czy takie kostki royala na zęby pakowane w osobne paczuszki to mozna podawac?

Poczytałam o tych zielonych paskudach i wygladało to strasznie! Mam nadzieje ze Titulek jakos sobie oczysci kiszki z tego!

A bycze penisy to w kakadu sa dostepne?[/quote]

Chodzi ci o takie kostki - gwiazdki? Ja kiedyś dawałam takie pedigree:oops: :oops: :oops: tylko kroiłam je na takie małe kawałki.

Mówiąc szczerze nie widzałam penisów w Kakadu. Poprostu nie zwróciłam na to uwagi. Tam wszystko mają to pewnie to też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaud']
A bycze penisy to w kakadu sa dostepne?[/quote]

Osobiście nie widziałam, ale w jakiś zoologiznych napewno mają.
W pracy od znajomych dostałm penisa dla Tedzia, ale jeszcze go odo domu nie przyniosłam. Bo on ma 90 cm długości i jakos wstyd z tym po ulicy sie poruszac :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Chodzi ci o takie kostki - gwiazdki? Ja kiedyś dawałam takie pedigree:oops: :oops: :oops: tylko kroiłam je na takie małe kawałki.

Mówiąc szczerze nie widzałam penisów w Kakadu. Poprostu nie zwróciłam na to uwagi. Tam wszystko mają to pewnie to też.[/quote]

Tak to są takie pałeczki o kształcie gwiazdki. Teraz juz nie wiem czy wszystkie te dozebne nie są jakies trujace:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada&Teodor']Osobiście nie widziałam, ale w jakiś zoologiznych napewno mają.
W pracy od znajomych dostałm penisa dla Tedzia, ale jeszcze go odo domu nie przyniosłam. Bo on ma 90 cm długości i jakos wstyd z tym po ulicy sie poruszac :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

No co ty!?:-o :lol:

Takie to wielkie?
Nie widziałam w kakadu czegos takiego chyba ale szczerze mowiac to ja nie bardzo i tak wiem jak wyglada akurat bycze przyrodzenie:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaud']No co ty!?:-o :lol:

Takie to wielkie?
Nie widziałam w kakadu czegos takiego chyba ale szczerze mowiac to ja nie bardzo i tak wiem jak wyglada akurat bycze przyrodzenie:oops:[/quote]

To jest wyciągane i dopiero potem suszone prącie i dlatego takie długie :evil_lol: :evil_lol:
:evil_lol:

PS. Tedzisław pozostje w kołnierzu do piątku. Ale szwy ściągnięte, rana super zagojona, a kołnierz to profilaktyka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada&Teodor']To jest wyciągane i dopiero potem suszone prącie i dlatego takie długie :evil_lol: :evil_lol:
:evil_lol:

PS. Tedzisław pozostje w kołnierzu do piątku. Ale szwy ściągnięte, rana super zagojona, a kołnierz to profilaktyka :lol:[/quote]

No to swietna wiadomosc! Miejmy nadzieje, że niedługo w ogole nie bedziecie pamietac ze był jakis zabieg!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaud']No to swietna wiadomosc! Miejmy nadzieje, że niedługo w ogole nie bedziecie pamietac ze był jakis zabieg!:multi:[/quote]

[quote name='Chefrenek']Suuuuuuuper, że już wszystko ok. Trza czekać z tym kołnierzem. Czekamy na fotaski.[/quote]


Też sie bardzo ciesze, a do piątku już nie daleko :multi: :multi: :multi:
I ciesze się, że Tedzik tak dzielnie to znosi :loveu:



EDIT: PS. A fotki bez kolnierza oczywiście będą w pt :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada&Teodor']Osobiście nie widziałam, ale w jakiś zoologiznych napewno mają.
W pracy od znajomych dostałm penisa dla Tedzia, ale jeszcze go odo domu nie przyniosłam. Bo on ma 90 cm długości i jakos wstyd z tym po ulicy sie poruszac :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Ale się uśmiałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.Potwierdzam jest strasznie długi :oops: :evil_lol:.

Ja tez się cieszę,że wszystko z łapką Tedzinka dobrze :multi:.
A co do kołnierza,tyle wytrzymał to i te parę dni da rade ;).

Link to comment
Share on other sites

Hahaha no te penisy są gigantyczne ale ile radochy dla psa z nich jest to już tylko piechy wiedzą a ile spokoju bo troche zajmuje ich konsumpcja :eviltong:
ALe okropnie śmierdzą te małe to nic w porównaniu do tych dużych i jeszcze jak pies z nimi lata po mieszkaniu jak Dżez to dopiero jest :eviltong:
Madziu ciesze się że z Tedzisławem już dobrze i że kołnierz tylko albo aż do piątku ale najważniejsze że wszystko dobrze a ja teraz będe wyczekiwać na foty słodziaka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']A
Ja tez się cieszę,że wszystko z łapką Tedzinka dobrze :multi:.
A co do kołnierza,tyle wytrzymał to i te parę dni da rade ;).[/quote]

[quote name='dzasta']
Madziu ciesze się że z Tedzisławem już dobrze i że kołnierz tylko albo aż do piątku ale najważniejsze że wszystko dobrze a ja teraz będe wyczekiwać na foty słodziaka :loveu:[/quote]

Bardzo dziękujemy :loveu: :loveu: :loveu:
A foteczki beda na pewno :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...